Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 07 04, 13:04)
Aciu, Daiva smile.gif Butinai reikes issimaudyti vonioje su levandomis..smile.gif

nėr už ką ax.gif
ačiū ir Tau už klausimą, prisiskyniau žiedų, džiovinu dabar džiovyklėj - tik įdomu kiek laiko reikia jas džiovint: ar išdžius per naktį? kvailas klausimas, bet toj džiovyklėj kol kas tik obuolius džiovindavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 07 04, 08:43)
Kalendra marinuonat skanu ar jau darant valgyti?  g.gif  dziovinta ar sviezia? g.gif  man ji nepatiko, bet gal sakau per daug jos naudojau, gal marinuojant ir man patiktu... as bandziau i salotas deti  cool.gif

Rozmarinas  thumbup.gif

Vistienai,krutinele, marinuojant, zuviai, hekui, ir pries kepima pabarstau. Naudoju maltus dziovintus kalendros grudelius. Na man patinka jos kvapas ir skonis mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane irgi ta pati situacija su rozmarinu...puse pakelio seklu ir trys daigai blink.gif
cia normalu?
beje jie tik kokiu 3-5cm dydziio blink.gif cia normalu? kaip jie ziemos?
visi kiti prieskoniai auga misku..o sie kazkokie inteligentai lotuliukas.gif matyt kaledu laukia doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif jau iš kelinto žmogaus tai girdžiu... kad iš viso pakelio tik du - trys daigiukai išauga... g.gif matyt tikrai inteligentai lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos visos prieskoniuku augintojos. Bandau ir as kazkokias atsargas siais metais sukaupt ziemai: jau pasidziovinau melyniu sakeliu su lapukais, zemuogiu sakuciu su uogytem ir vien uogyciu, dabar liepziedziai su vysniom dziovinasi... daugiau jokio gerio nespejau sukaupt...
QUOTE(Erkac @ 2011 07 05, 22:03)
lotuliukas.gif jau iš kelinto žmogaus tai girdžiu... kad iš viso pakelio tik du - trys daigiukai išauga...  g.gif  matyt tikrai inteligentai  lotuliukas.gif

o pas mane tai visas miskas ju kazkaip sudygo (jei ten tikrai rozmarinu seklos pakely buvo biggrin.gif), dar kvieciausi kaimyne i pagalba, kad atpazintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 07 04, 19:23)
nėr už ką  ax.gif
ačiū ir Tau už klausimą, prisiskyniau žiedų, džiovinu dabar džiovyklėj - tik įdomu kiek laiko reikia jas džiovint: ar išdžius per naktį? kvailas klausimas, bet toj džiovyklėj kol kas tik obuolius džiovindavau  blush2.gif

Toks kvailas klausimas, bet buna specialios dziovykles? unsure.gif As arba dziovinu isberus ant laikrascio nesauletoje vietoje, arba levanddu pluosteli surisu ir pakabinu kur nors virtuveje ir per kelias savaites sudziusta..kazkaip pasirode, kad levandos dziusta ilgai...
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 07 06, 22:51)
Toks kvailas klausimas, bet buna specialios dziovykles? unsure.gif As arba dziovinu isberus ant laikrascio nesauletoje vietoje, arba levanddu pluosteli surisu ir pakabinu kur nors virtuveje ir per kelias savaites sudziusta..kazkaip pasirode, kad levandos dziusta ilgai...


Yra yra. Jei is pigesniu variantu tai kad ir Senukuose rastumet g.gif
Atsakyti
o kokie privalumai dziovykles spec.?
geresnes savybes kvapios islieka ar taip kas? blush2.gif gal ir vististkas klausimas, bet tikrai nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 07 07, 14:27)
o kokie privalumai dziovykles spec.?
geresnes savybes kvapios islieka ar taip kas? blush2.gif  gal ir vististkas klausimas, bet tikrai nezinau blush2.gif

Nieko ten spec nėra.Tik,kad elektrinė.Šiemet aš irgi įsigijau,vien dėl to,kad uogas galėčiau išsidžiovinti,grybus.Žemuoges,mėlynes svarainius pernykščius iš sirupo išbandžiau.sudžiūna labai gerai. bigsmile.gif Žoleles galima džiovinti natūraliai.Bet jei uogas džiovinu,lentynėlėse lieka vietos,įdedu ir žoleles. g.gif
Žadu bandyti dar vyšnias,avietes,obuolius džiovinti,na ir aišku,kai grybai prasidės............... mirksiukas.gif
Atsakyti
Spec džiovyklėje sakė grybai džiuvinti nepalyginti geriau / skaniau / tvarkingiau išdžiūna nei orkaitėj. apie žoleles nepasakojo.
Kalendra - jos maltos sėklos - turbūt privalomas prieskonis uzbekiškam plovui.
O lapeliai man nevalgomi, tikrai šlykštūs....
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 07 07, 14:27)
o kokie privalumai dziovykles spec.?
geresnes savybes kvapios islieka ar taip kas? blush2.gif  gal ir vististkas klausimas, bet tikrai nezinau blush2.gif

bent jau obuoliai išdžiūna per naktį, tampa tokie traškūs, skanūs - delikatesas mano vaikams, ne daug kas ir žiemai lieka tada bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Tokiu klausimeliu pas jus.
Kaip siemet su ciobreliais ? As labai juos megstu, myliu ir gerbiu. Taciau kai tokie lietus.......o musu pievos pilnos vaistazoliu toli nuo Vilniaus.... na nebespeju nulekti apsidairyti. Tad klausimelis.
savo gelyne esu pasisejusi pirktiniu ciobreliu. Ar jie taip pat tinka arbatoms, pagardams? unsure.gif
Atsakyti