Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(uogytee @ 2011 06 14, 09:39)

Visos arbatos buna savo darytos, tik sudano roze perku smile.gif
Jei vaistazoles laikot visa esama zaluma, tada taip ieina.
Bet gydomojo poveikio nelabai turi smile.gif Tik siaip manau sveika tokia arbata:)
Man ji ir karsta ir salta skani smile.gif


Tokias kasdienai gerti arbatas ir noriu pasidaryti bigsmile.gif nes gydomuju is vien negersi, o tik susirgus. Tad labai smagu butu isgirsti apie visokias zoleles, vaistazoles ir ju misinius bigsmile.gif

Kaip ir kita forumiete sake- jazminai bigsmile.gif as taip pat net nesusimastydavau... kiek daug aplink zoleliu, lapeliu ir .t.t kuriuos galime naudoti arbatai bigsmile.gif thumbup.gif

As vakar prisiskyniau ersketroziu ziedlapiu bigsmile.gif Siandien noriu jazminu bigsmile.gif

Tikiuosi ir man pavykspasidaryti arbatoms misiniu bigsmile.gif
Atsakyti
Tiksliai,galima dar erškėtrožių žiedlapių. bigsmile.gif bigsmile.gif
Aš tai vakar prisiskyniau juodųjų serbentų,gervuogių lapų.O namie niekas žemuogių nevalgo,tai sumaščiau šiandien jas susidžiovinti. ax.gif
Atsakyti
Dar bazilikų arbata labai skani, nebloga ir pankolių lapų, tokiu anyžiu kvepia.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 15, 11:26)
Dar bazilikų arbata labai skani, nebloga ir pankolių lapų, tokiu anyžiu kvepia.


Iš kur to pankolio gauti? Nemaciau as nei seklu nei daigeliu niekur?
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 15, 08:04)
Tiksliai,galima dar erškėtrožių žiedlapių. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Aš tai vakar prisiskyniau juodųjų serbentų,gervuogių lapų.O namie niekas žemuogių nevalgo,tai sumaščiau šiandien jas susidžiovinti. ax.gif


Sudziovintos zemuoges yra super, tik pvz as neturiu kur ju rinkti, o pirktu nesinori, bet tikiuosi kad dar pavyks prisirinkti smile.gif
Bet poto arbatos kvapas - superinis..dar zemuogyciu lapuku nepamirskite padziauti.. As tai gervuogiu dar neskyniau lapu, net nezinau kada juos skinti..pernai labai velai suzinojau apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogytee: 15 birželio 2011 - 13:08
Salia anyziu vaikstau,bet nezinau ar verta zole pjauti,nes tik seklos,raso vaistai g.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif
paskaičiau Jūsų diskusijas ir sakau parodysiu kaip pernai mano žemuogytės džiovinosi biggrin.gif , foto tik 1-ą dieną, po to su žolelėmis "ilsėjosi" palėpėje, bet kvapas visą tą laiką buvo nerealus wub.gif
Šį savaitgalį teks daug darbų nudirbti žoleles renkant, nors šiaip uogas tik šaldau, bet gal dėl geresnio arbatų aromato teks ir man džiovyklę įsigyti ax.gif

user posted image

P.S. išvardinote daug įv.žolelių, prie to pačio aš dar prisiskinu antaninių obuolių lapų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rosato: 15 birželio 2011 - 13:26
QUOTE(amarrile @ 2011 06 15, 13:21)
Salia anyziu vaikstau,bet nezinau ar verta zole pjauti,nes tik seklos,raso vaistai g.gif


Na negi anyziai lietuvoj auga?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 15, 12:26)
Dar bazilikų arbata labai skani,


bigsmile.gif kaip tik nuskyniau siek tiek padziovinimui, o dar pasisejus daugiau turiu, tai reiks isbandyti, nes galvojau, kad naudosiu tik kaip prieskonius bigsmile.gif

QUOTE(uogytee @ 2011 06 15, 13:59)


Bet poto arbatos kvapas - superinis..dar zemuogyciu lapuku nepamirskite padziauti.. As tai gervuogiu dar neskyniau lapu, net nezinau kada juos skinti..pernai labai velai suzinojau apie tai.


thumbup.gif

Gal irgi iki Joniniu? g.gif

QUOTE(Rosato @ 2011 06 15, 14:22)


P.S. išvardinote daug įv.žolelių, prie to pačio aš dar prisiskinu antaninių obuolių lapų  thumbup.gif


Kaip sauniai sugalvota bigsmile.gif

O antaniniu obuoliu lapai irgi tinka arbatoms? bigsmile.gif kada ju reikia pasiskinti bigsmile.gif

QUOTE(uogytee @ 2011 06 15, 14:28)
Na negi anyziai lietuvoj auga?


Namie uzsiaugina... bent jau MB mociute siemet daigelius issiaugino anyziaus, o ar bus vaisiu - paziuresim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 06 15, 14:55)
O antaniniu obuoliu lapai irgi tinka arbatoms?  bigsmile.gif kada ju reikia pasiskinti  bigsmile.gif



Taip, tinka mirksiukas.gif pernai tikrai po Joninių skyniau, bet manau didelio skirtumo nėra kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 15, 14:28)
Na negi anyziai lietuvoj auga?


gal turima minty anyžinis lofantas
http://naturalus.sve...antas_anyzinis/
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2011 06 15, 14:58)
Taip, tinka  mirksiukas.gif  pernai tikrai po Joninių skyniau, bet manau didelio skirtumo nėra kada  smile.gif


thumbup.gif o koks skonis? ar kvapas? kaip obuoliu? maisot su kitomis zolelemis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 15, 12:59)
Iš kur to pankolio gauti? Nemaciau as nei seklu nei daigeliu niekur?

paklausiu anytos, ji sode augina. bet manau daiginosi iš sėklų.

kokia graži nuotrauka, kur žemuogytės džiūsta thumbup.gif
man tai neįmanoma būtų žemuogių susidžiovinti, aš jas taip žiauriai mėgstu, vaikai irgi biggrin.gif
Atsakyti