Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Aš šiemet irgi džiovyklę įsigijau,tai žadu prisidžiovinti ir vaisių.Jau išbandžiau melisą džiovinant. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 13, 15:44)
Aš šiemet irgi džiovyklę įsigijau,tai žadu prisidžiovinti ir vaisių.Jau išbandžiau melisą džiovinant. mirksiukas.gif

Ar rezultatas geresnis,nei naturaliai džiovinant? Pas mane tai palepes ergvios ir karstos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 13, 15:50)
Ar rezultatas geresnis,nei naturaliai džiovinant? Pas mane tai palepes ergvios ir karstos mirksiukas.gif

Šiaip tai vaistažoles irgi džiovinu natūraliai.Rūpėjo išbandyti tik. ax.gif O pirkau dėl vaisių ir grybų.Man grybai visada gaunasi pajuodę,džiovinant orkaitėje. blush2.gif
Atsakyti
ne i tema, bet ....smile.gif
planuoju pirkti maksimine/senuku dziovykle, ar normaliai tokios veikia?
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 13, 15:21)
Bet pas mane daugiau vaisines, o vaisius as dziovykleje dziovinu


Vis tiek idomu, nes kaip suprantu jie sumaisyti su vaistazolemis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 06 13, 15:54)
ne i tema, bet ....smile.gif
planuoju pirkti maksimine/senuku  dziovykle, ar normaliai tokios veikia?


As pirkau senukuose - turiu ir nesiskundziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erkac @ 2011 06 14, 06:35)
Vis tiek idomu, nes kaip suprantu jie sumaisyti su vaistazolemis  bigsmile.gif


Visos arbatos buna savo darytos, tik sudano roze perku smile.gif
Jei vaistazoles laikot visa esama zaluma, tada taip ieina.
Bet gydomojo poveikio nelabai turi smile.gif Tik siaip manau sveika tokia arbata:)
Man ji ir karsta ir salta skani smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogytee: 14 birželio 2011 - 08:40
parodykit, kokias džiovykles turit ir esat patenkintos?
Atsakyti
Pas mane toks:

http://www.google.lt.../...680&bih=937

Tik gal neteršiam temos džiovintuvais, taigi yra tam tema..
Norisi čia minčių išgirsti apie vaistažoles..
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 14, 19:57)
Pas mane toks:

http://www.google.lt.../...680&bih=937

Tik gal neteršiam temos džiovintuvais, taigi yra tam tema..
Norisi čia minčių išgirsti apie vaistažoles..

ne, žinoma ne, dėkui už nuorodą. paklausiau tik todėl, kad kažkur viena ausim esu girdėjusi, kaip svarbu taisyklingai viską išdžiovinti, idant daugiau išsaugotum naudingų medžiagų
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 14, 20:27)
ne, žinoma ne, dėkui už nuorodą. paklausiau tik todėl, kad kažkur viena ausim esu girdėjusi, kaip svarbu taisyklingai viską išdžiovinti, idant daugiau išsaugotum naudingų medžiagų



O ar tai nuo dziovykles priklauso?
Nes as nors ir turiu dziovykle, bet zolytes dziovinu naturaliai, nes kam naudoti elektros energija, jos manau naturaliai dziuna teisingiausiai...
O uogas palepeje padejas neisdziovinsi - va cia tam idealiausias daiktas..nes orkaitej apskrunda ir panasiai..ir orkaitej tikrai per didele temperatura
Atsakyti
Vakar dar prisiskyniau jazminų žiedų.Jau beveik baigia žydėti.Kaip kvepia visa dėžutė. ax.gif ax.gif Kaip aš ankščiau nepagalvojau apie tai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 14, 23:30)
O ar tai nuo dziovykles priklauso?
Nes as nors ir turiu dziovykle, bet zolytes dziovinu naturaliai, nes kam naudoti elektros energija, jos manau naturaliai dziuna teisingiausiai...
O uogas palepeje padejas neisdziovinsi - va cia tam idealiausias daiktas..nes orkaitej apskrunda ir panasiai..ir orkaitej tikrai per didele temperatura


Ne visi palepes turi 4u.gif
Atsakyti