Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

aciu uz atsakyma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 19, 15:51)
Ir aš tokio užsimaniau.  wub.gif O pirkti sėklyčių nėra? Gal išdygtų?


Hmmm...seklyciu nzn ar yra pirkti, nes as pirkau iskart augaliuku pries 2 metus kalvariju turge...arbata maloni...man vasara tokia arbatele niam niam...tikra atgaiva...kaip ir metu( beja jei reik metu tai ugliuku turiu darze...jos pas mane po visa darza isvesejo) sako ju lapukus galima ir taip valgyti...vietoj gumos...atgaivina burna...tai mano vaikius juos ir kramsnodavo smile.gif O kvepia lapeliai patrinus...mmm...citrina...ir siaip augaliukas prikisus vien arciau nosi kvepedavo citrina, bet nenusmirdindavo viso kambario smile.gif viskas saikingai kvepedavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 19, 15:51)
Ir aš tokio užsimaniau.  wub.gif O pirkti sėklyčių nėra? Gal išdygtų?


Kadangi sis ciobrelis yra citrininis...tai ir arbatos skonis kaip vandenelio su citrina... svelnus...na zinoma cia viska priklauso ir nuo kiek lapeliu uzmerksi ir ar ilgai lauksi iki troskulio numalsinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeene @ 2011 05 25, 02:31)
Hmmm...seklyciu nzn ar yra pirkti, nes as pirkau iskart augaliuku pries 2 metus kalvariju turge...arbata maloni...man vasara tokia arbatele niam niam...tikra atgaiva...kaip ir metu( beja jei reik metu tai ugliuku turiu darze...jos pas mane po visa darza isvesejo) sako ju lapukus galima ir taip valgyti...vietoj gumos...atgaivina burna...tai mano vaikius juos ir kramsnodavo smile.gif O kvepia lapeliai patrinus...mmm...citrina...ir siaip augaliukas prikisus vien arciau nosi kvepedavo citrina, bet nenusmirdindavo viso kambario smile.gif viskas saikingai kvepedavo smile.gif
Papildyta:
Kadangi sis ciobrelis yra citrininis...tai ir arbatos skonis kaip vandenelio su citrina... svelnus...na zinoma cia viska priklauso ir nuo kiek lapeliu uzmerksi ir ar ilgai lauksi iki troskulio numalsinimo smile.gif


Va taip atrodo ant palanges jie augdami :

http://clip2net.com/...6-clip-31kb.jpg
Atsakyti
QUOTE(Reeene @ 2011 05 25, 03:04)
Va taip atrodo ant palanges jie augdami :

http://clip2net.com/...6-clip-31kb.jpg

Labai gražus wub.gif Na pagaliau radau pirkt sėkliukių. Bandysiu sėt į dirvą, nes palangės užimtos pomidorais ir paprikom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 25, 14:48)
Labai gražus  wub.gif Na pagaliau radau pirkt sėkliukių. Bandysiu sėt į dirvą, nes palangės užimtos pomidorais ir paprikom cool.gif


Ir kur Jus radote jei nepaslaptis ?
Atsakyti
prisirinkau siandien gamtoj triju rusiu augalu
fotos

gal ir jus kokiu geriu nuziurejot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 06 05, 17:08)
prisirinkau siandien gamtoj triju rusiu augalu
fotos

gal ir jus kokiu geriu nuziurejot? bigsmile.gif


Ar jau zydi ciobreliau? Cia pieviniai?
Na jei kokius augalus renku as , tai pavyzdziui as rinkau si savaitgali:

dilgeles, raskila, ersketroziu ziedlapius, ramuneles, serbentu lapus..
Kai as darau bendrus misinius, tai negaliu pasakyti kas nuo ko.
Papildyta:
QUOTE(Reeene @ 2011 05 25, 01:04)
Va taip atrodo ant palanges jie augdami :

http://clip2net.com/...6-clip-31kb.jpg


Kaip ta citrinini nuo paprasto atskirti?
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 07, 18:50)

Na jei kokius augalus renku as , tai pavyzdziui as rinkau si savaitgali:

dilgeles, raskila, ersketroziu ziedlapius, ramuneles, serbentu lapus..
Kai as darau bendrus misinius, tai negaliu pasakyti kas nuo ko.



thumbup.gif kokia gera ideja thumbup.gif

Dilgeliu jau turiu prisirinkus, dabar reiks tada serbentu lapu ir erketroziu ziedlapiu ax.gif o kokius misinius darote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 06 11, 13:06)
thumbup.gif  kokia gera ideja  thumbup.gif 

Dilgeliu jau turiu prisirinkus, dabar reiks tada serbentu lapu ir erketroziu ziedlapiu  ax.gif  o kokius misinius darote?  bigsmile.gif


ersketroziu ziedlapiai, vaisiai, obuoliai, melynes, sudano rozes

serbentu lapai, gervuogiu lapai, melynes, melyniu lapai, zemuoges, zemuogiu lapai

imesiu visas arbatas kurias darau, tik ne snd..nes siaip ju labai daug prisidarau smile.gif

Va snd prisirinkau rugegeliu ziedlapiu,jazminu ziedu smile.gif

Atsakyti
Gera mintis jazminų žiedai.Juk tose pirktinėse arbatose būna ir taip kvepia arbata tada. wub.gif
Uogytee,ačiū tikrai labai už geras mintis.Nes aš visada prisirenku tik pagrindines žoles.O tikrai kiek galima dar rinkti.Ir ar tikrai visas tas žoles reikia rinkti iki joninių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 06 12, 21:44)
ersketroziu ziedlapiai, vaisiai, obuoliai, melynes, sudano rozes

serbentu lapai, gervuogiu lapai, melynes, melyniu lapai, zemuoges, zemuogiu lapai

imesiu visas arbatas kurias darau, tik ne snd..nes siaip ju labai daug prisidarau smile.gif

Va snd prisirinkau rugegeliu ziedlapiu,jazminu ziedu smile.gif


thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu, lauksim bigsmile.gif Noriu ir as naminiu arbatu pasidaryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 06 13, 12:51)
thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu, lauksim  bigsmile.gif Noriu ir as naminiu arbatu pasidaryti  bigsmile.gif


Bet pas mane daugiau vaisines, o vaisius as dziovykleje dziovinu
Atsakyti