Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(GAPO @ 2010 03 18, 17:26)
Lanksčiąją citrinžolę pasėjau daigykloj, iš 7vnt išdygo viena. Gal dar išlįs, nors labai abejoju..


Va pas mane citrinzoles irgi labai menkas daigumas, dziaugiuosi kad nesusistabdziau ir daugiau seklu pazeriau - pas mane 5 daigeliai auga, bet is kokiu 15-os seklu gal. Citrinzole labai skanu su zuvim, as visad naudojau dziovinta, jei bus sviezios - turetu dar skaniau but ax.gif
Atsakyti
Eisiu ir aš citrinžolės dar pabert.
Atsakyti
o,kur jūs citrinžolės sėklų radot? ramunėliu tai yra Kaune "žalioj stotelej" prie žaliakalnio turgaus ax.gif o,kur kiti idomesni prieskoniai nežinau...IKI reklamavo savo retu prieskonių rūšis -nuėjau nieko nėra......tik prikrauta NOjaus sėklų,kurios kaip daug kas sako prastai dygsta... doh.gif
Atsakyti
Aš pirkau šios linijos sėklas. Senukuose, man atrodo. g.gif
Atsakyti
Ar kas augina paprastuosius rėžiukus?mačiau yra sėklų pirkti.Raš o kad jie labai turi daug vaistinių savybių,tik kad jie turi augti vos ne pelkėj,mąstau pasointi kūdros pakrašty.Dar pirkau mažųjų kraujalakių sėklų,gal kas papasakos apie auginimo ypatumus iš savo patirties....
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 19, 11:20)



as irgi shitos linijos pirkau . ir citrinzoles ir vaistines ramuneles. maximoje : ir vienas ir kitas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GAPO @ 2010 03 19, 10:04)
Casual, rozmarino šakelę galima iš rudens įšaknydint prilenkus prie žemės, pasisodint vazone ir į namus parsinešt. Ir nereiks vėl sėt pavasarį. Man jie labai sunkiai dygo, pamenu.  doh.gif . O katžolę tą citrininę sėjai ar paprastąją? Ar verta ją sodinti daigais, ar geriau tiesiogiai į lauką? Debesylo aš irgi norėčiau kada nors turėti, nes turi daug gerų vaistinių savybių. Tik reikia vartoti atsargiai. Dar skaičiau, kad sėjamas iš rudens.



su rozmarinu susimoviau, nes ant pokucio buvo parashyta kad daugiametis - tai ir palikau lauke sau ramiai ziemoti verysad.gif
labiausiai ir liudna del to kad man jie irgi labai sunkiai dygo, sunkiai augo - o kai galu gale uzbujojo- numarinau ziemot lauke palikus doh.gif
Katzole dygsta lengvai ir greitai, puikiai suzelia. As sejau i indelius ir po to jau daigiukus i lauka. Ko gero citrinine turejau, nes skonis i citrinines melisos buvo panashus, tik maziau intencyvus - tai liko beveik nepanaudota ta katzole pas mane darze.
debesyla pernai ishkasiau milzinishka, nes buvo planas shaknis panaudoti, bet prasikuiciau ties tom shaknim dvi dienas ir galiausiai pati jas ir sugadinau doh.gif
jei nori galiu duoti daigiuka - pavasari ar vasara - manau ten bus pas mane ju uzsisejusiu kaip turi but ax.gif
Atsakyti
dygsta bazilikas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 03 19, 15:12)
...
debesyla pernai ishkasiau milzinishka, nes buvo planas shaknis panaudoti, bet prasikuiciau ties tom shaknim dvi dienas ir galiausiai pati jas ir sugadinau doh.gif
jei nori galiu duoti daigiuka - pavasari ar vasara - manau ten bus pas mane ju uzsisejusiu kaip turi but ax.gif

Būtų puiku. Priminsiu mirksiukas.gif apie save. Užsirašau, kad nepamirščiau ir pati.

QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 19, 15:32)
dygsta bazilikas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Džiaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
ishdygo ozrages, ciobreliai ir mairunai thumbup.gif
ale ozhrages kokios stambios bigsmile.gif

dar bando lysti darziniai builiai ir barborytes bigsmile.gif
nei vienu neesu net ragavus lotuliukas.gif ziuresim ka per skonius priauginsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 20 kovo 2010 - 13:26
QUOTE(Casual @ 2010 03 20, 14:19)
ishdygo ozrages, ciobreliai ir mairunai  thumbup.gif
ale ozhrages kokios stambios  bigsmile.gif

dar bando lysti darziniai builiai ir barborytes  bigsmile.gif
nei vienu neesu net ragavus  lotuliukas.gif  ziuresim ka per skonius priauginsiu  biggrin.gif




pasidziaukit nuotraukytem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 20, 15:31)
pasidziaukit nuotraukytem 4u.gif


butinai, bet reik fotoaparata pasikrauti ax.gif
manau iki ryt sugebesiu biggrin.gif
Atsakyti
aš jau ir apsiprekinau thumbup.gif
daržinės balandūnes nsuipirkau (patiko kad daugiametes) kažokios lanksčiosios citrinžolės(ir patiko ,kad daugiamečiai),baziliku OPAL tokiu ne žalių,o bordo daugiau,citrininės katažolės...,krūminės perilės(kaip dilgėlės tik ir bordo šiek tiek) ir tt...Tai jau žiūrėsiu ka galima i dėžutės sėti,tai ir susėsiu..o jūs menulio fazių nepaisote sodindamos?
Buvoj toj seklos.lt parduotuvėj....patiko,kad retu augalu prieskonines daržovės buvo spec.lentynoj su tuo PR antpakelio ženklu....Siaubas kiek ten visko daug...Visko norisi ,sumokėjau 25lt.dar kitų sėklu pirkau,žirniu didelį maišiuka...Brangios tos sėklos...Tai girdėjau pardavėjos siūlė pirkėjoms "per pusę susimest ant sėklų" ir pasidalinti pakelį... thumbup.gif Pagalvojau gera išeitis,juk kartais nebutina kažko visko susėti,ir tikrai užtenka pusės pakelio,o kur daugiametes,tai iš vis vėliau gali pasidauginti krūmeliais..
Atsakyti