Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Lapkritine @ 2011 04 23, 20:47)
Pastebėjau ir aš šitą, jog patyrusios augintojos net nekreipia dėmesio į tokius ale neišmanėlių klausimus... Nieko, išmoksiu pati, o jei neišmoksiu - apsieisiu smile.gif

Pabandyk senose temose info ieškot, ten tikrai daug visokių gerų dalykų galima rast, aš irgi dažnokai pasiknaisioju. O šiaip tai aišku, viską pati pabandysi ir pamatysi - pasiseks 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 29 balandžio 2011 - 08:50
Daigelius laikykit balkone. Kambario sąlygomis nelabai nori augti, nes tai lauko augalai.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 17, 17:37)
Mums įprasta imti- kur kas sunkiau dalintis.. verysad.gif

netiesa 4u.gif Toji pati informacija kartojama ir kartojama. Kaskart atsiranda naujokių ir tie patys klausimai, nors atsakymai guli vos ne prieš kelis pasisakymus. Man asmeniškai taip pat niekas neatėjo ir nepatiekė jau sukramtyto maisto. Daug pati skaičiau literatūros, mokinausi. Nesunku patart, bet ir patirties turinčios nevisada laiko turi - čia juk ne tiesioginis darbas ir neprivalomas 4u.gif

Be to, kaip ir pačiai jau buvę, pirma padaroma, vėliau prašoma patart ar bent jau nuramint. Laikausi ir kitoms visada patariu prieš darant pasidomėti. Kai laikomasi taisyklių, nei ligos puola, nei kenkėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 29 balandžio 2011 - 09:53
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 29, 11:53)
netiesa  4u.gif Toji pati informacija kartojama ir kartojama. Kaskart atsiranda naujokių ir tie patys klausimai, nors atsakymai guli vos ne prieš kelis pasisakymus. Man asmeniškai taip pat niekas neatėjo ir nepatiekė jau sukramtyto maisto. Daug pati skaičiau literatūros, mokinausi. Nesunku patart, bet ir patirties turinčios nevisada laiko turi - čia juk ne tiesioginis darbas ir neprivalomas  4u.gif

Be to, kaip ir pačiai jau buvę, pirma padaroma, vėliau prašoma patart ar bent jau nuramint. Laikausi ir kitoms visada patariu prieš darant pasidomėti. Kai laikomasi taisyklių, nei ligos puola, nei kenkėjai.

Kaip visad tu teisi Gaudvile. 4u.gif Na taip jau atsitinka, kad daugelį darbų tenka dirbti dėl idėjos, o ne dėl pinigų. smile.gif thumbup.gif O tai nėra labai sunku.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 04 29, 09:58)
Daigelius laikykit balkone. Kambario sąlygomis nelabai nori augti, nes tai lauko augalai.


drinks_cheers.gif man rukola pernai labai šauniai augo lauke, nors tikrai nesu kokia tai labai didi daržininkė
Atsakyti
gal kas nori pomidoriuku ant palanges? smile.gif tiek pridygo kad det neturiu kur smile.gif ismesti gaila.. smile.gif uz simboline kaina parduociau smile.gif kaune
Atsakyti
Gal Vilniuje kas turi levandos sodinuka, jau siektiek ugtelejusi?

Atsakyti
Sveiki,

Ieskau "Citrininio čiobrelio" daigelio...

Atrodo taip:
http://clip2net.com/...7-clip-39kb.jpg

Kvepia citrina ir galima gamintis skania arbata...
Turejau, bet deja nunyko...jie yra daugiameciai...o dauginasi nulauzus sakelia ir ikisus ja i dregna zeme...
Mano mazylis lb megsta lapelius valgyti...ir nuvalge taip kad net nunyko smile.gif

Labai labai reikia...tikiuosi gal kas turite ir atsiliepsite...

Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Reeene @ 2011 05 19, 00:16)
Sveiki,

Ieskau "Citrininio čiobrelio" daigelio...

Atrodo taip:
http://clip2net.com/...7-clip-39kb.jpg

Kvepia citrina ir galima gamintis skania arbata...
Turejau, bet deja nunyko...jie yra daugiameciai...o dauginasi nulauzus sakelia ir ikisus ja i dregna zeme...
Mano mazylis lb megsta lapelius valgyti...ir nuvalge taip kad net nunyko smile.gif

Labai labai reikia...tikiuosi gal kas turite ir atsiliepsite...

Vilnius

Ir aš tokio užsimaniau. wub.gif O pirkti sėklyčių nėra? Gal išdygtų?
Atsakyti
Tikrai yra pirkti sėklyčių, šiandien maximoj čiupinėjau, bet nepirkau. o koks arbatos skonis, skiriasi nuo paprastų čiobrelių?
Atsakyti
norejau pasitarti, prieskoniu auginime visiskanaujoke ,tad atleiskit uz kvailus klausimus:) auginun baziliko kelias rusit, norejau pasiteirauti , kaip ji skinate? ar tik virsuneles, ar visa stiebeli nuo sakanu?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 05 23, 19:49)
kaip ji skinate? ar tik virsuneles, ar visa stiebeli nuo sakanu?


tik pacius lapelius
Atsakyti