Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

4u.gif Gal man kas gali parduoti prieskoninių daigu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L@r@ @ 2011 03 22, 18:25)
blink.gif maniškiai dar tik taip nedrąsiai kalasi...

Dabar jau visas krūmelis žydi. Bet čia mano jis trečiametis. Visą žiemą žaliavo ant palangės.
Atsakyti
Savaitgalį pirmą kart nuėjau į savo ale daržą, nes jau pasirodė kontūrai iš po sniego biggrin.gif Sakau patikrinsiu kaip peržiemojo mano augintinės ir augintiniai šią žiemą. Pakėliau eglės šakas ir nustebau bigsmile.gif - raudonėlis, juozažolė jau žaliuoja, leidžia pirmus lapelius ir šalavijas doh.gif nesitikėjau, nes prieš pora sav. dar po sniego anklode buvo. doh.gif
Atsakyti
sveiki. gal kas bandete auginti REZIUKA vazone ant palanges,kaip sekesi? unsure.gif
Atsakyti
Sveika, tai kam tau daigus pirkti, jei iš sėklyčių lengvai išdygsta? smile.gif


QUOTE(kuksiene @ 2011 03 28, 19:40)
4u.gif Gal man kas gali parduoti prieskoninių daigu ax.gif

Atsakyti
sakykit o kam daryt su savo ciobreliu , nu as nuskabiau tik ziedukus ir ji taip palikau, dabar jis tokiais stagarais, cia lauke, man nukirpt jos g.gif
Atsakyti
sveikos, darbštuolės,

gal jūs man pagelbėsit... Turiu pirktinį (normaliam vazonėly, ne tam mažajam, kur prieskoniai centruose būna) svyrantį rozmariną. Viskas jam lyg ir patiko, bet žiūriu, viršūnėlės pradėjo ruduoti/pilkėti tokiais mažais plėmukais. Dar kai kur jau radau kaip miltais pabarstyta aplink stiebelius ir lapelius (panašu į miltligę). O šiandien dienos šviesoj va apžiūrėjau..... ir radau, tikriausiai amarus..... tokie pilkšvi... nu negaliu, kaip man su tais rozmarinais nesiseka.... jų dar nėra labai daug, kaip man patartumėt kovoti???
Atsakyti
Sveikos:) ir man gal patarsit...
auginu ant palanges rukolas (grazgarstes), isdygusios jau beveik pries menesi, ir dabar tokie mazi ploni daigeliai. Kai kurie vysta, o like irgi nepanasu kad pradetu rodyti tikrus lapelius. laistau normaliai, sviesos, atrodo, irgi uztenka, siltomis dienomis isnesu i balkona... ka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2011 04 06, 09:42)
Sveikos:) ir man gal patarsit...
auginu ant palanges rukolas (grazgarstes), isdygusios jau beveik pries menesi, ir dabar tokie mazi ploni daigeliai. Kai kurie vysta, o like irgi nepanasu kad pradetu rodyti tikrus lapelius. laistau normaliai, sviesos, atrodo, irgi uztenka, siltomis dienomis isnesu i balkona... ka ne taip darau? g.gif

Na, gal jusu rukolos jau paugejo? smile.gif
Su mano prieskoniais ir tas pats gavosi, kas stovi vietoj, kas isvis nunyko... Tai dabar nusipirkau specialios zemes prieskoniams ir uzsisejau is naujo, ziuresiu kas dabar gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2011 04 17, 18:17)
Na, gal jusu rukolos jau paugejo? smile.gif
Su mano prieskoniais ir tas pats gavosi, kas stovi vietoj, kas isvis nunyko... Tai dabar nusipirkau specialios zemes prieskoniams ir uzsisejau is naujo, ziuresiu kas dabar gausis g.gif

Tai gal joms reikia šalto oro? Siūlau apsilankyti supermamos puslapyje- mano turtingas sodas 4-tai ten aktyviai diskutuoja apie visus daržovių auginimo klausimus- gal ką nors patyrusios augintojos patars(jei skirs tam laiko).
Aš pati auginau pirmi metai petražoles, peletrūną... bet pasigirti neturiu kuo- stiebeliai patysę, vos gyvi- nors sėti vasari mėn. schmoll.gif Na vertėtų tikrai užklausti senbuvių, gal patars ką? g.gif Aš pati neklausiau, nes nedažną sykį likau be atsakymo.
Mums įprasta imti- kur kas sunkiau dalintis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 17, 17:37)
Tai gal joms reikia šalto oro? Siūlau apsilankyti supermamos puslapyje- mano turtingas sodas 4-tai ten aktyviai diskutuoja apie visus daržovių auginimo klausimus- gal ką nors patyrusios augintojos patars(jei skirs tam laiko).
Aš pati auginau pirmi metai petražoles, peletrūną... bet pasigirti neturiu kuo- stiebeliai patysę, vos gyvi- nors sėti vasari mėn. schmoll.gif Na vertėtų tikrai užklausti senbuvių, gal patars ką? g.gif Aš pati neklausiau, nes nedažną sykį likau be atsakymo.
Mums įprasta imti- kur kas sunkiau dalintis.. verysad.gif


Ačiū už patarimą, apsilankysiu toj temukėj. 4u.gif
Pastebėjau ir aš šitą, jog patyrusios augintojos net nekreipia dėmesio į tokius ale neišmanėlių klausimus... Nieko, išmoksiu pati, o jei neišmoksiu - apsieisiu smile.gif Mano krapai pirmieji sėti visai nunyko, iš naujo susėti labai gražiai sudygo, žiūrėsiu kas bus toliau.... O petražolės tai tik kelios leidžia po pirmą tikrąjį garbanotąjį lapuką wub.gif , kitos ir sunyko... Dar antruoju bandymu pasėjau melisą, tai galiu pasakyti, kad labai gražiai auga, stiebeliai tvirti thumbup.gif Iš laiškinių svogūnų nieko gero, neįsivaizduoju kada bus galima laiškų prisiskabyti, o rozmarinas dar nesudygo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2011 04 23, 20:47)
Ačiū už patarimą, apsilankysiu toj temukėj. 4u.gif
Pastebėjau ir aš šitą, jog patyrusios augintojos net nekreipia dėmesio į tokius ale neišmanėlių klausimus... Nieko, išmoksiu pati, o jei neišmoksiu - apsieisiu smile.gif Mano krapai pirmieji sėti visai  nunyko, iš naujo susėti labai gražiai sudygo, žiūrėsiu kas bus toliau.... O petražolės tai tik kelios leidžia po pirmą tikrąjį garbanotąjį lapuką wub.gif , kitos ir sunyko... Dar antruoju bandymu pasėjau melisą, tai galiu pasakyti, kad labai gražiai auga, stiebeliai tvirti thumbup.gif  Iš laiškinių svogūnų nieko gero, neįsivaizduoju kada bus galima laiškų prisiskabyti, o rozmarinas dar nesudygo unsure.gif

Su laiškiniais svogūnais aš dariau taip: svogūnus kelias dienas mirkiau vandeny. Tai išleido laiškus. Po to pasėjau į žemę vazoniuke, tai sudygo ir jau baigiame nuskabyti. thumbup.gif Bet dabar jau galima sėti ir į lauką arba šiltnamį. smile.gif
Atsakyti