Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Shania @ 2011 02 01, 13:32)
Aciu uz info, o tai jau maniau reiks pasisodinti balkone...  Dar sugalvojau kolekcija papildyti peletrunu ir gelsve, ziuresiu kaip seksis auginti, nes kiti augo be didesniu problemu.

Na griūk negyvas bus tease.gif fool.gif Peletrūnas bus didelis krūmas, ir platus ir gana aukštas... pusę balkono užims cry.gif O gelsvė tai tokio aukščio, kad neužteks balkono lubų... be to jie daugiamečiai... nemanau, kad neiššals schmoll.gif Dar prie šių dviejų reiktų pridėti gelteklę... blush2.gif tai po kelių metų šaknų, kvepiančių grybais, pasikastum... ax.gif lotuliukas.gif Arba balkonas pas tave ne balkonas, o koks aras po stiklu... schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Tikrai netiks balkonui nei peletrūnas, nei gelsvė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 02 03, 02:35)
Na griūk negyvas bus tease.gif  fool.gif

Ka gi aciu uz issamu ir mandagu paaiskinima.
Peletrunas jau augintas balkone pries kelerius metus, tokiomis salygomis jis ir atrodo atitinkamai, o ne kaip didelis krumas. O gelsve savo terasoje, vazone sekmingai augina kaimynai, ziemai inesa namo.
Dekoju uz pasiulyma, taciau geltekles saknis per ilgos, o ir siaip ji musu seimos virtuveje nenaudojama.
Tai gal ir reikejo pradeti nuo to, kokio dydzio tas mano balkonas...
Atsakyti
nelabai supratau komentarų dėl peletrūno ir gelsvės, bet gi aukštaūgius pomidorus augina balkonuose. Peletrūnui tikrai toli gražu tokį ūgį pasiekti. Gelsvė taip pat augintina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 03 vasario 2011 - 16:15
QUOTE(Shania @ 2011 02 03, 15:55)

Peletrunas jau augintas balkone pries kelerius metus, tokiomis salygomis jis ir atrodo atitinkamai, o ne kaip didelis krumas. O gelsve savo terasoje, vazone sekmingai augina kaimynai, ziemai inesa namo.


Pagalvojau apie ta dideli kruma, kur kaime auga, tai iskart ir tokia mintis, kad balkone jam bus labai anksta. Nu bet melisa as balkone auginu, aisku krumeliai mazesni, ogi ir saulegrazas didziasias irgi. g.gif
O per ziema irgi peletrunas isbuvo?
Atsakyti
Turiu dziovinto raudonelio,bet nebandziau naudoti... blush2.gif Reikes pasitaisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 02 03, 16:55)
Ka gi aciu uz issamu ir mandagu paaiskinima.
Peletrunas jau augintas balkone pries kelerius metus, tokiomis salygomis jis ir atrodo atitinkamai, o ne kaip didelis krumas. O gelsve savo terasoje, vazone sekmingai augina kaimynai, ziemai inesa namo.
Dekoju uz pasiulyma, taciau geltekles saknis per ilgos, o ir siaip ji musu seimos virtuveje nenaudojama. 
Tai gal ir reikejo pradeti nuo to, kokio dydzio tas mano balkonas...

Papildyta:
QUOTE(Shania @ 2011 02 01, 13:32)
Visus galima jei noro yra biggrin.gif  Vasara balkone auginau ciobrelius, salavijus, bazilikus, dasius, mairunus, krapus, petrazoles, raudoneli, rozmarina. Ziemai pasilikau tik rozmarina, bazilikus ir raudoneli. Kitus vel sesiu pavasari ir nesiu i balkona. Dar sugalvojau kolekcija papildyti peletrunu ir gelsve, ziuresiu kaip seksis auginti, nes kiti augo be didesniu problemu.

Tai jei taip viską žinai ir čia tik PATI SU SAVIM diskutuoji, tai... ax.gif doh.gif Aš gi logiškai perskaičiau tavo paskutinį sakinį taip kaip jis buvo parašytas... o tai reiškė, kad peletrūno ir gelsvės nebuvai auginusi (..."žiūrėsiu kaip seksis auginti...") Ir atsakiau tikrai mandagiai...sliekai nė prie ko... dirol.gif Dėl tavo balkono... schmoll.gif atleisk,tikrai nepradėsiu rūpintis... Sory....
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 03, 17:10)
nelabai supratau komentarų dėl peletrūno ir gelsvės, bet gi aukštaūgius pomidorus augina balkonuose. Peletrūnui tikrai toli gražu tokį ūgį pasiekti. Gelsvė taip pat augintina.

...ir drambliai taip pat augintini... tongue.gif totaliai.. ph34r.gif Gaila, nes neturiu reikalo auginti balkonuose kažką kitą be gėlių... kai sočiai žemės ant žemės... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 03 vasario 2011 - 22:48
QUOTE(Irvel @ 2011 02 03, 19:27)
O per ziema irgi peletrunas isbuvo?

Mama augino, bet nepaliko ziemai, kodel jau nepamenu.
Papildyta:
QUOTE(Fonda @ 2011 02 03, 22:42)
Tai jei taip viską žinai ir čia tik PATI SU SAVIM diskutuoji, tai... ax.gif  doh.gif

Kad jau taip idemiai sekate mano diskusija SU SAVIMI reikejo atkreipti demesi, kad atsakinejau i nares klausima, ka galima isauginti balkono salygomis, bei isvardinau ka jau pati auginau.
Jei nepatinka mano postai, turimos zinios, auginimo vieta ar budai siulyciau uzsimerkti ir neskaityti.
Atsakyti
na stai jau ir as siemet prisiruosiau prieskoniuku ant palanges prisisodinti wink.gif pernai tai dar taip nedrasiai bazilikus kelis bandziau auginti.. bet sss gavosi, nes teko isvaziuoti, o kai viena su dviem vyrais gyvenu tai nei vieno neprikalbinau laistyti.. be manes ir kaktusai nudziuti sugeba, ka jau apie bazilika kalbeti doh.gif biggrin.gif o beto dar ir dvi partizanes ziurkos mano, vis juos apkapodavo bigsmile.gif tai taip jie vargselaiai ir dasibaige, net paragauti nespejau schmoll.gif
Zodziu siemet tai jau daug privariau visko: rozmarino, gelsves, dasiu, baziliko(cinamoninio), baziliko paprasto, ciobreliu.. beto dar cili pipiriuku, pomidoru slyviniu zemaugiu, paprikos, ir kazka panasaus i jelapena tik kad neastrus.. tai bus matyt rolleyes.gif ar ne per daug cia bus nezinau, bent jau pabandysiu, o tai taip norisi naturalaus, savo uzauginto smile.gif
ir dar paneles, labai noriu jusu paklausti, kaip jums su rozmarinu sekasi? o tai jau beveik viskas sudygo, tik jie nei krust.. schmoll.gif (pasodinau viska 03.18 tai nepasidore dar pomidorai, gelsve ir paprika.. gal blogai kazka padariau, arba gal laiko daugiau reikia.. nezinau) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano čiobrelis ant palangės jau pradeda žydėt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2011 03 22, 11:31)
Mano čiobrelis ant palangės jau pradeda žydėt.  biggrin.gif


blink.gif maniškiai dar tik taip nedrąsiai kalasi... Už tai kalendra ištyso per dieną. Dar auga miškas žalių bazilikų, šiek tiek retesnis miškas raudonų bazilikų, mairūnų sočiai, žemuogių, kelios stevijos ir taip liūdnai liūdnai bando dygti mėta. Tai mat egzotinis augalas...
Atsakyti
Sveikos smile.gif

na ir as vel siemet, sodinsiu smile.gif prisipirkau prieskoniniu zoleliu, vaistazoliu smile.gif pernai dziugino derlius, viskas augo, tai ir siemet butinai reikia sodinti, sirdele dziuginti smile.gif)
Atsakyti