Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Kai uz lango saules nera, niekas nenori augti. As dabar neseju, reikia prakenteti ta tamsuji laika.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 11 20, 19:08)
Kai uz lango saules nera, niekas nenori augti. As dabar neseju, reikia prakenteti ta tamsuji laika.

Ir as taip galvoju. Sausi jau galima tiketis,kad prades augti ir prieskoniai ir siaip kokia paprikos,pomidoro seklyte galima seti. dabar gamta ilsisi be saules,kad ir silta namuose. O tokie kaip krapai nuo silumos be saules tik stypsta unsure.gif
Atsakyti
Supratau.. aciu uz patarima 4u.gif
Lauksim kada saulytes daugiau bus...
Atsakyti
Sveiki visi ir visos wink.gif
Norėčiau paklausti, kokios žolelės prieinamos Lietuvoje stimuliuoja smegenų veiklą? Iš kurių žolelių geriausia darytis arbatas besimokant arba dirbant protinį darbą?

Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Resutas @ 2010 12 29, 13:13)
Sveiki visi ir visos wink.gif
Norėčiau paklausti, kokios žolelės prieinamos Lietuvoje stimuliuoja smegenų veiklą? Iš kurių žolelių geriausia darytis arbatas besimokant arba dirbant protinį darbą?

Ačiū už atsakymus smile.gif

ginkmedžio lapų arbata
Atsakyti
Tiems, kas nori pagerinti kraujotaką ir išsaugoti gerą atmintį, reiktų nepatingėti prisiskinti lazdyno lapų. Lazdyną galima pavadinti lietuvišku ginkmedžiu, kuris yra efektyvi priemonė aterosklerozės profilaktikai.
Visa šeima geriam lazdynų lapų arbatą ir svečius pavaišinam.
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2011 01 10, 16:27)
Tiems, kas nori pagerinti kraujotaką ir išsaugoti gerą atmintį, reiktų nepatingėti prisiskinti lazdyno lapų. Lazdyną galima pavadinti lietuvišku ginkmedžiu, kuris yra efektyvi priemonė aterosklerozės profilaktikai.
Visa šeima geriam lazdynų lapų arbatą ir svečius pavaišinam.

Labai dėkui-dabar ne tik riešutus raškysim,bet ir lapus skinsim.
Atsakyti
o kaip paruost prisirinkus? koki kieki arbata darant det ir pan? o skonis koks?
Atsakyti
aha, ir man įdomu. lapus tai žalius, ar džiovintus? užplikyti ar pamirkyt ilgiau?
Atsakyti
Lazdynų lapų arbata savo skoniu ir spalva primena "žaliąją arbatą". Geriame vienų lazdynų lapų arbatą ir mišinius su kitomis žolėmis. Kiekiai plikinimui kaip įprasta-žiupsnelis į puodelį; šaukštas į arbatinuką. 15min. ir geriam.
Lazdynų lapus renku birželio mėnesį, kai lapai būna išsiskleidę, bet dar nesuvaškėję. Visada pasidarau šviežių lapų arbatos, na o kitus džiovinu atokiau nuo saulės, gerai vėdinamoje patalpoje. Man geriausia šis procesas vyksta palėpėje.
Laiko užima nedaug, žoles rinkti malonumas.
Atsakyti
čia tai man naujiena,reiks šiemet prisidžiovint smile.gif
Atsakyti
Mane irgi sudomino lazdynu lapu arbata. smile.gif Butinai reiks pasirinkti lapeliu arbatai. smile.gif
Atsakyti