Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

auginu rozmariną ir kardamoną ...
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2010 10 18, 11:10)
Gal kas augina rozmarina kambaryje? 4u.gif

Žiemą auginu ant palangės,vasarai iš vežu į daržą,paatostogauti. ax.gif Daugelį prieskonių taip darau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2010 10 18, 11:10)
Gal kas augina rozmarina kambaryje? 4u.gif

Auginu ir as. Vasara stovi vazonas balkone, o ziemai parnesu i kambari ant virtuves palanges.
Papildyta:
QUOTE(Oli_vija @ 2010 10 18, 15:04)
auginu rozmariną ir kardamoną ...

O , kaip idomu, o kaip isigijai kardamona?
Atsakyti
ka siuo metu sejate, auginate ant savo palangiu?
Atsakyti
Šiuo metu žaliuoja petražolės ( iš daržo ant palangės biggrin.gif ), taip pat auga krapai ir bazilikas smile.gif
Atsakyti
bazilikas turbut setas i vazona, o ne is darzo. ir gal galit trumpai paaiskinti kaip ir kada jis formuojamas (skabomos virsunes)
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 12:16)
bazilikas turbut setas i vazona, o ne is darzo. ir gal galit trumpai paaiskinti kaip ir kada jis formuojamas (skabomos virsunes)


Taip, krapus ir baziliką sėjau į vazonėlius. smile.gif Bet bazilikas dar mažas, reik luktelt kol galėsiu į salotas dėt doh.gif
Aš nenuskinu viršūnių, o tiesiog naudoju lapelius. Kai nuauga, pasisėju iš naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 11:01)
ka siuo metu sejate, auginate ant savo palangiu?

Pas mane irgi petrazoles is darzo . biggrin.gif Ciobrelis dar. Na ir melisa vis zaliuoja.
Atsakyti
Aš auginu melisą, kaži ar galima dabar sėti garbanotas petražoles, krapus, gal kas bandėt?
Atsakyti
ant palangės turiu lovelį petražolių - žiauriai lėtai auga, nors sėtos dar vasarą. ir lovelį įvairių prieskonių mišinio (na, ten bazilikas, daržinis builis, šalavijas) - tai tie sėti vasaros gale, tai vos pradygę ir dabar stovi vietoj. ryškiai trūksta saulės ar ko.
bandysiu laistyt augimo stimuliatirium, bet nežinau ar kas gero beišaugs.
manau, kad nusipirksiu PC jau išaugintis priekoninius krūmelius ir paskui persisodinsiu, kad turėčiau valgymui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 13 lapkričio 2010 - 21:12
QUOTE(goya @ 2010 11 12, 12:25)
Aš nenuskinu viršūnių, o tiesiog naudoju lapelius. Kai nuauga, pasisėju iš naujo  biggrin.gif

Jei sunaudojusi lapelius nuskabytum bazilikams viršūnes, jie gražiai atželtų, išleistų šonines atžalas, turėtum tankesnį, vešlesnį krūmelį ir nereikėtų kaskart sėti iš naujo smile.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo...

Pasejau pries 1 men. namuose i vazona bazilikus, krapus, levandas ir melisas.
Na ir ka- krapai greit isstypo, bazilikai veliau prasikale, kitu dar nesimato. Apsidziaugiau bigsmile.gif ir ....isstype krapu daigeliai pradejo vysti, baziliku daigeliu virsuneles dziuti, nor zeme ir dregna. Dabar beveik viskas jau sunyko unsure.gif
Ka blogai padariau, kur mano klaida g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imbir: 20 lapkričio 2010 - 16:02