Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(jju @ 2010 08 02, 16:56)
Mamkaa superiniai bazilikai mirksiukas.gif . O aš šiemet šiltnamy auginu, tai dabar juos ėda kažkokie juodi pūkuoti kirmėliukai verysad.gif

Aha ir maniskius pernai rijo, net lapnojo, tiesiog rankiojau juos ir traiskiau ax.gif
Atsakyti
Zalia ir melynaji bazilika naudoju visur, i sriubas, i padazus, i troskinius, na visur visur, o cinamonini auginu pirma karta, tai net nezinau kur ji panaudosiu, tiesiog auginu ir viskas, gal kam duosiu, sako kad jis tinka desertams gardinti. gal ir pabandysiu koki desertuka pagardinti.

Bazilikus as skinu ir dziovinu, o rugsejo men seju i vazona petruskas ir zalia bazilika (jis man labiausiai patinka), tai tada visa ziema turiu zalio sviezio baziliko. Nors sunaudoju ir ta kur bunu prisidziovinusi.

jju, as irgi auginau bazilika siltnami vazone (kaimynei), galvojau greiciau uzaugs, bet tik istyso isbego ir tiek ziniu. Matyt nepatinka jiems siltnamyje, tai kirmeliukai puola, tai istysta.
kainuvarysiu i soda nufotkinsiu ta vazona su visu prieskoniu misiniu.
Papildyta:
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 02, 15:06)
Aha ir maniskius pernai rijo, net lapnojo, tiesiog rankiojau juos ir traiskiau ax.gif

irgi kirmeliukai? nes viena siltnami mano tai sraige surijo, nu bet kaip juos gali kas nors grauzti, juk jie tokio aitraus skonio, ipatingai tas melynasis.
Atsakyti
Neeilinio grožio kirmėliukai neeilinio skonio lapus renkasi lotuliukas.gif
Ir dar klausimukas - o bazilikus tiesiai į dirvą sėjat? Pernai sėjau į dirvą, tai šnipštas gavosi, tai šiemet daigelius pikiavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jju: 03 rugpjūčio 2010 - 08:43
QUOTE(jju @ 2010 08 03, 09:41)
Neeilinio grožio kirmėliukai neeilinio skonio lapus renkasi lotuliukas.gif
Ir dar klausimukas - o bazilikus tiesiai į dirvą sėjat? Pernai sėjau į dirvą, tai šnipštas gavosi, tai šiemet daigelius pikiavau.

Aš šiemet pasidariau specialų prieskonių vazoną ir dar šiltnamį pasisodinau. tai viskas sudygo. Pernai lauke tai nieko.
Atsakyti
As irgi ispradziu susidaiginau, o po to jau pikeviau ir i lauka, ir i siltnami, ir i vazona.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 06 30, 18:54)
O va tokia prieskoniu vonele siandien  g.gif  Susigrude mano prieskoniai.  g.gif

user posted image

Ciobrelynas

user posted image

kaip vadinasi sis kur po kaire zalias,tai ciobrelis?
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 08 05, 15:07)
kaip vadinasi sis kur po kaire zalias,tai ciobrelis?

jei vonelej po kaire, tai melisa... panasiai dar metos atrodo...
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 08 05, 15:07)
kaip vadinasi sis kur po kaire zalias,tai ciobrelis?

Čia auga melisa, mairūnas ir dveji bazilikai.
Nu dabar pažiūrėjau, kaip neblogai čia jie jaučiasi, bazilikų dabar jau nebėr, džiūna lapukai ant padėkliuko. Mairūną šįvakar irgi skinsiu, liks tik melisa.
Kitai metais sodinsiu trigubai rečiau, kad btų daugiau jiems erdvės, o tai stelbia vieni kitus.
Atsakyti
kaip ir mamytes jau arbateles geria ar prieskonius naudoja is savo gerybiu,kitpavasari uzsisesiu visa miska visko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 09 10, 19:06)
kaip ir mamytes jau arbateles geria ar prieskonius naudoja is savo gerybiu,kitpavasari uzsisesiu visa miska visko 4u.gif

Bazilikas sudziovintas, melisa dar auga, zaliuoja, arbatyte vakarais geriama, va ir dabar tuoj eisiu pasiskint lapeliu vakarinei arbatelei biggrin.gif Tik mairunas sublogavo ir net nedziovinau jo, nesveiki lapeliai buvo pasidare. Bet dabar atzele koteliai keli is nupjautu, nes sakneles buvau palikus.
Ciobreliu tai istisa plantacija, jie nieko nebijo, auga, zaliuoja patenkinti. biggrin.gif

Atsakyti
nu matai kaip įdomiai, man čiobrelis toks nedickas visai visai, maty žemė vazone per derlinga biggrin.gif
labai patiko man mairūnas, kitąmet sodinsiu.

QUOTE(mamkaa @ 2010 08 02, 16:08)
jju, as irgi auginau bazilika siltnami vazone (kaimynei), galvojau greiciau uzaugs, bet tik istyso isbego ir tiek ziniu. Matyt nepatinka jiems siltnamyje, tai kirmeliukai puola, tai istysta.
kainuvarysiu i soda nufotkinsiu ta vazona su visu prieskoniu misiniu.

mano mama tik vazone ir augina, tai išbujoja išvirsta iš proto eina, paskui džiovinam ir tris metus tą kiekį valgom. šiais metais tai du derliai šiltnamy užaugo, vieną nuskynė, paskui iš apačios dar atžėlė. tiesa, ji tręšia juos, mėšlais ir pan.
Atsakyti
Gal kas augina rozmarina kambaryje? 4u.gif
Atsakyti