Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(nila_ks @ 2010 05 26, 21:58)
Va ka radau:
Pipirnė — kryžmažiedžių šeimos <...> Mūsų šalyje Pipirnė auga Užkaukazėje. <...>

ši vieta gerulė lotuliukas.gif thumbup.gif


QUOTE(nila_ks @ 2010 05 26, 22:12)
Siltnamis kazkur apie 30 kvadratu. Tai sakau, kad nebedarysiu taip. Norejau geltonuju, drauge paeme man 2 kg ir to galvojau ziauriai daug, dar uzsimaniau baltuju svogunu, tai teko 1 kg pirkt, nes kitaip nebuvo. Kai pradejau sodint net uz galvos susiemiau, kaimyniu kaip tycia nebuvo, tai sukisaus tuos nabagu i zeme. Bet dabar retinu, retinu, retinu, o svogunu laisku plantacijos. Vis dalinu  4u.gif O dar norejau raudonuju, tai apsaugok mane nuo tokios klaidos lotuliukas.gif

o mėlyni laaaabai skaaanūūūs thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 05 28, 19:07)
Tai nesudedi vazonų į lėkštes ar dubenėlius su vandeniu?


ne doh.gif biggrin.gif nu bliam visai man susisuke g.gif , gi cia paprasciausias dalykas nuo isdziuvimo augalu smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena.

O as siemet balkone va taip bandau augint prieskonius. Cia zalieji ir bordavi bazilikai, mairunas ir melisa. Melisai aisku vietos bus mazoka, bet jos yra ir darze, o kadangi darzas tolokai, tai bandysiu balkone augint. Siaip jiems vietos cia nemazai, is aukstai fotografuota, jie tokioj skardinej vonelej auga. biggrin.gif

user posted image

O cia levanda, slamutis, nedudukas antrametis rozmarinas ir dar mazai matosi uz levandos bandantis atsigaut ciobrelis. Kazkodel jis nenoriai labai atigaivalioja. Kitas toks svyrantis jau senai zydi, siandien derliu emiau. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 30 gegužės 2010 - 17:13
Irvel, kokia gera idėja. o kokio gylio vonelė? ir kas kiek cm bazilikai vienas šalia kito?
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 05 31, 14:36)
Irvel, kokia gera idėja. o kokio gylio vonelė? ir kas kiek cm bazilikai vienas šalia kito?

Vonele 15 cm gylio, o tarp baziliku 6 cm. Gal per tankiai? g.gif Gylio turetu uztekti. g.gif
Atsakyti
Aš vėl su kvailu klausimu. blush2.gif
Irvel, o kur tu per žiemą augaliukus laikai? Na, tuos, kurie antramečiai čia pas tave?
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 05 30, 18:11)
Laba diena.

O as siemet balkone va taip bandau augint prieskonius. Cia zalieji ir bordavi bazilikai, mairunas ir melisa. Melisai aisku vietos bus mazoka, bet jos yra ir darze, o kadangi darzas tolokai, tai bandysiu balkone augint. Siaip jiems vietos cia nemazai, is aukstai fotografuota, jie tokioj skardinej vonelej auga.  biggrin.gif

user posted image

O cia levanda, slamutis, nedudukas antrametis rozmarinas ir dar mazai matosi uz levandos bandantis atsigaut ciobrelis. Kazkodel jis nenoriai labai atigaivalioja. Kitas toks svyrantis jau senai zydi, siandien derliu emiau.  biggrin.gif

user posted image



kaip tvarkinga ir kaip grazu
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 06 01, 18:42)
Aš vėl su kvailu klausimu. blush2.gif
Irvel, o kur tu per žiemą augaliukus laikai? Na, tuos, kurie antramečiai čia pas tave?

I laiptine isnesu, yra dar toks palipimas i palepe pas mus, tai didoka aikstele, langiukas yra, laiptine nesildoma. Kadangi gyvenu virsutiniame aukste, o namas tvarkingas, be jokiu nesusipratimu, tai taip ir gyvena gelytes per ziema. Bet ne visos isbuvo. Viena levanda numire. O rozmarinas perziemojo kambary ant palanges. Ciobrelis irgi.
Atsakyti
Ačiū, Irvel. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 05 28, 19:07)
Tai nesudedi vazonų į lėkštes ar dubenėlius su vandeniu?


dar galima toki triuka padaryti, mazesni vazona istatyti i dideli, , o tarpa tarp ju pripildyti smelo, ipilti vandens, taip gelytes laikysis ilgai.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 06 05, 18:27)
dar galima toki triuka padaryti, mazesni vazona  istatyti i dideli, , o tarpa tarp ju pripildyti smelo, ipilti vandens, taip gelytes laikysis ilgai.

Cia ypac gerai isvykstant atostogu.
Atsakyti
Va, koks mano prieskoniu darzelis siandien. biggrin.gif

Kol kas dar telpa viskas. Matysiu, kaip toliau bus.

user posted image
Atsakyti