Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

o pipirnė tarptautiškai yra kaip?

gražuoliai prieskoniai foto thumbup.gif
Atsakyti
Maniskes Rukola, tokios subujojusios, kad nespeju pjaut, kazi ka galima su jomis pasidaryt isskyrus salotas, jauciu, kad nelabai ka g.gif . Nors eik i turgeli ir pardavinek lotuliukas.gif
O jos gali peraugt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 26 gegužės 2010 - 18:24
QUOTE(Shania @ 2010 05 26, 17:39)
Mano mairunai per sauletas dienas isaugo kaip ant mieliu, nors pradzioje tai tikrai liudnokas vaizdelis buvo, bet dabar stai jau kokie rolleyes.gif
(antrame plane dasiai)

o tai jie megsta labai saule... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 05 26, 19:24)
Maniskes Rukola, tokios subujojusios, kad nespeju pjaut, kazi ka galima su jomis pasidaryt isskyrus salotas, jauciu, kad nelabai ka g.gif . Nors eik i turgeli ir pardavinek  lotuliukas.gif
O jos gali peraugt?


Rašo ir yra sakoma kad skaniausia tik jauni švieži lapeliai smile.gif
Aš apsižioplinau ir tik dabar sėsiu blush2.gif , man labai skanu wub.gif
Atsakyti
rukolos perauga ir būna neskanioooos doh.gif
gal galima dašių foto iš arčiau pamatyt, nes tikriausiai aš juos turiu nuo pernai užsilikusius sode, tiesiog nepasižymėjau ką pasodinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 05 26, 20:17)
rukolos perauga ir būna neskanioooos doh.gif
gal galima dašių foto iš arčiau pamatyt, nes tikriausiai aš juos turiu nuo pernai užsilikusius sode, tiesiog nepasižymėjau ką pasodinau blush2.gif

Tai reik tada imt peili i rankas ir shnein, tegu atauga, o tai jau plantacija pas mane. Kazkaip neprisiruosiu prie ju blush2.gif
Atsakyti
norėčiau įsisukti į Tavąsias plantacijas, oi norėčiau ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 05 26, 20:37)
norėčiau įsisukti į Tavąsias plantacijas, oi norėčiau ax.gif  ax.gif

Jei sekundele palauktumet, tuoj galesit apsidairyt, ka tik is siltnamio su foto blush2.gif
Bendras vaizdelis ax.gif
user posted image
Is priekio zemuoginiai spinatai, o veliau Rukola (teks pjaut blush2.gif )
user posted image
Praeitu metu raudonelis-origanas
user posted image
Peletrunas
user posted image
Rozmarinas, naujas, senas sios ziemos neatlaike verysad.gif , o turejau toki nuostabu kera, siais metais issikasiu ir tempsiu namo, kad neprarasciau

user posted image
Ciobrelis siu metu ir praeitu bando atzelt thumbup.gif
user posted image
user posted image
Salavijas praeitu metu, zadu kelti i lauka
user posted image
Ir pabaigai bazilikai po truputuka auga smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 26 gegužės 2010 - 20:03



superine plantacija bigsmile.gif net pavydu lotuliukas.gif o tai siltnamis ir yra skirtas prieskoninems, ar ir pomidorai ten vasara apsigyvena? turiu tokia sena svajone kada nors turet namuka su atskiru mazu graziu siltnamiuku vientik prieskoniams visokiems ir ciliukams bei paprikoms rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 26 gegužės 2010 - 20:07
plantacija wub.gif wub.gif
geriau manęs neįsileisk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2010 05 26, 21:06)
superine plantacija bigsmile.gif  net pavydu lotuliukas.gif  o tai siltnamis ir yra skirtas prieskoninems, ar ir pomidorai ten vasara apsigyvena? turiu tokia sena svajone kada nors turet namuka su atskiru mazu graziu siltnamiuku vientik prieskoniams visokiems ir ciliukams bei paprikoms rolleyes.gif

Dekui 4u.gif Neturiu darzo, tik siltnami, tai ten visko turiu ir paciai net juokas ima kaip viska sukisau: pomidorai, agurkai, salotos, zirniai, svogunai, burokeliai, morkos, prieskoniai, baklazanus, braskes, cukinijas, paprikos, ridikeliai (juos jau suvalgem), briuselio kopustai, stiebiniai salierai, lyg ir viskas, dar truputi geliu, kurios laikinai. Skamba beprotiskai daug, bet viskas graziai sutilpo, neperkrauta, tik va svogunu kaip beprote susodinau 3 kg. Tai laisku turiu jomajo doh.gif , tai dabar retinu ir tikrai gyvenime tiek nebesodinsiu.
Papildyta:
QUOTE(jurginėlis @ 2010 05 26, 21:09)
plantacija wub.gif  wub.gif
geriau manęs neįsileisk lotuliukas.gif

4u.gif mirksiukas.gif
Jei butumei arciau Klaipedos tikrai isileisciau, palengvintum valgymo dalia lotuliukas.gif
Rudeniop bus daug darbelio, su dziovinimu smile.gif
Atsakyti
va mano pipirne smile.gif
http://public.fotki....-/p5262017.html
Atsakyti