Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(nuliaX @ 2010 05 18, 19:13)
o as pasejau mairunus ir nepasirode verysad.gif  ir pasejau vel...i lengvesne zeme. cool.gif

Mairunai mano isdygo, na gal koks trecdalis seklu, gal ir maziau, dabar ispikuoti, jau stiebiasi i virsu.
Atsakyti
O niekas prieskonių nesėjat tiesiai į žemę? Labai nenoriu cackintis ir su jų daiginimu kambaryje ax.gif
Atsakyti
na nebent krapus lotuliukas.gif kiti ir namuose beveik nepasirodo...bent jau man verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 19 gegužės 2010 - 07:16
QUOTE(ilja @ 2010 05 18, 22:04)
O niekas prieskonių nesėjat tiesiai į žemę? Labai nenoriu cackintis ir su jų daiginimu kambaryje ax.gif

Viska seja. Kas turi arti darza. Ar siltnami.
Atsakyti
As tiesiai i zeme lauke pasejau krapus, petrazoles, smulkius laiskus,ir salotas, salotos jau visos isdygo, o kitu dar nematyt, labiausia laukiu krapu, kazin jie lepus g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2010 05 19, 17:25)
As tiesiai i zeme lauke pasejau krapus, petrazoles, smulkius laiskus,ir salotas, salotos jau visos isdygo, o kitu dar nematyt, labiausia laukiu krapu, kazin jie lepus g.gif

o kaip gi!
Tik juos sėti reikia su petraukomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 04 23, 17:53)
drinks_cheers.gif
metoms dar per anksti  schmoll.gif
dabar melisa jau ishlindus smile.gif


Mėtas ir melisą savaitgalį jau ravėjau, doh.gif stiebiasi labai sparčiai, tik gaila kad beveik pusė melisos iššąlo, bet mėtos peržiemojo puikiai thumbup.gif

QUOTE(Casual @ 2010 05 03, 20:17)
pas mane irgi daug kas nushalo. Ypac gaila ciobreliu ir shalavijo  verysad.gif


QUOTE(Irvel @ 2010 05 03, 20:21)
Nenusalo nei salavijas, nei raudonelis, nei meta. Kad lenda is zedmes,  kad stiebiasi  thumbup.gif  Tegul tik kiek paauga, tuo bus metu lapeliai skinami arbatai.  biggrin.gif


O sakykit kaip jums šalavijas? Man išdygo gal tik trečdalis doh.gif , jau persodinau daigus į lysvę, kaži kaip ten bus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauxyte @ 2010 04 13, 11:05)
Sveikos . Turiu pasisejus bazilika zalia. Norejau paklaust kada ji galima sodint lauke? I lysve? Ar jis turi butinai augti vazonelyje?



QUOTE(Gaudvilė @ 2010 04 13, 11:33)
iki birželio vidurio galima pamiršti apie tai.


O aš daigus jau į lysvę perkrauščiau doh.gif ir šalia dar pasėjau biggrin.gif kad daigams kompanija būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2010 05 19, 18:44)
O aš daigus jau į lysvę perkrauščiau  doh.gif  ir šalia dar pasėjau  biggrin.gif  kad daigams kompanija būtų  lotuliukas.gif

šiaip bazilikus rekomenduoja vazonuose auginti, nors kiek atvėsus orams pernešti į šiltesnę vietą arba šiltnamyje, šalia pomidorų 4u.gif

Tikėtis, kad iki lapkričio bus karšta - drambliuko svajonės.
Atsakyti
Sveikos,

žiūriu ne aš viena su mairūnais kankinuosi.. Sudėjau saviškių foto naujam vazoninės balkoninkystės biggrin.gif forume : http://www.muzavazon...hread.php?tid=2

būtų labai įdomu sužinoti kokį "receptą" kaip mairūnams įtikti. Maniškiai kaip iš foto matysis sudygo visai pusėtinai gražiai, bet vis kėsinasi išmirti (bent man taip atrodo) - tai visi išgriuvę, tai vėl biški atsitiesia.. tai ryte normaliai atrodo, o žiek grįžti iš darbo ir visi lapai susiraitę .. Mistika..
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 05 18, 21:04)
O niekas prieskonių nesėjat tiesiai į žemę? Labai nenoriu cackintis ir su jų daiginimu kambaryje ax.gif

As irgi cackintis nemegstu schmoll.gif todel viska tiesiai dirvon (ne siltnamy) beriu. Ir derlium nesiskundziu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 19, 19:17)
šiaip bazilikus rekomenduoja vazonuose auginti, nors kiek atvėsus orams pernešti į šiltesnę vietą arba šiltnamyje, šalia pomidorų  4u.gif



Turiu ir ant palangės - net tris vazonėlius su baziliku, auga puikiai thumbup.gif
Žiūrėsiu kaip kur augs. smile.gif Nežinojau, reiks pasodinti šiltnamyje šalia pomidorų.
Atsakyti
Labas vakaras. O as bazilikus tik vazonuose auginsiu, nes pernai daigelius tik pasodinus i lysve bemat suede sraiges. O ju ir siemet pilna pas mus. doh.gif
Atsakyti