Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(lelija R @ 2010 04 23, 17:44)
O gal dar anksti? Pas mane irgi nieko dar nesimato, bet nėra to buvę, kad būtų iššalusios

drinks_cheers.gif
metoms dar per anksti schmoll.gif
dabar melisa jau ishlindus smile.gif
Atsakyti
O mano peletrūnas prigėrė vandenyje matyt?Ir rozmarinas arba prigėrė irgi arba nušąlo,nors ir uždengtas buvo.Šiandien nupigintą nemažą rozmariną nusipirkau maximoje,jau persodinau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 23, 18:41)
O mano peletrūnas prigėrė vandenyje matyt?Ir rozmarinas arba prigėrė irgi arba nušąlo,nors ir uždengtas buvo.Šiandien nupigintą nemažą rozmariną nusipirkau maximoje,jau persodinau. bigsmile.gif



i lauka ? as irgi nusipirkau maximoj nemazus rozmarina, levanda ir ciobreli, bet dar kambary laikau unsure.gif
Atsakyti
O kur ir kaip naudojate levanda kaip prieskoni? Aciu...
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2010 04 24, 11:51)
O kur ir kaip naudojate levanda kaip prieskoni? Aciu...



as tai i troskinius dedu ax.gif bet man visos zoles patinka, tai pridedu visko- salavijo, levandu, rozmarino, raudonelio, baziliko- zodziu ko po ranka yra. vienintelis is ragautu prieksoniu kurio netoleruoju tai gelsve unsure.gif nors kitiems tai ir levanda gali nepatikt maiste- duoda toki specifini kvapa smile.gif
Atsakyti
Na va, su Jūsų pagalba atsirinkau, ką auginu smile.gif (nesu tikra tik dėl vieno - raudonėlis ar mairūnas, bet dar paaugs, tada pamatysiu).
Rozmarinas mano pagaliau išdygo, sulaukiau, dar pasisėjau žalių bazilikų ir peletrūną.
Ir norėjau paklaust, žinau, kad šalavijas, rozmarinas, peletrūnas mėgsta saulę ir nemėgsta drėgmės. O kokie prieskoniai nemėgsta tiesioginės saulės? Ar mėtoms, bazilikams,raudonėliams, petražolėms nėra blogai visą dieną būti ant saulės?
Atsakyti
QUOTE(Mirtenė @ 2010 04 26, 12:05)
Ar mėtoms, bazilikams,raudonėliams, petražolėms nėra blogai visą dieną būti ant saulės?

Mėtos auga bet kur. Likusiems nėra blogai.

Atidaviau vakar beveik visus bazilikus, kokių tik rūšių turėjau. Teks iš naujo sėti rolleyes.gif
Atsakyti
Siemet shalta ziema buvo . Daug metu auginu visokiu zoleliu . Taciau po shios ziemos visiskai isshalo salavijas , keli kelmai raudonelio , tikrojo ciobrelio beveik neliko . Nustebino lavanda . Ji zhaliuoja . Taip pat grazus juozazholes , pipirmetes , melisos , metos krumeliai . O meshkinio cesnako lapelius jau valgom .
Atsakyti
Mano raudoneliai kazkodel leipsta, nesuprantu, ar jiems dregmes per mazai, ar per daug.? Ir visa diena ant saules. Salavijai taip graziai augo, o kai persodinau, berods irgi du nuleipo. Kaip gaila, bet tikiuosi atsigaus. Dziugu tik, kad rozmarinai laaabai letai, bet auga, ir peletrunai jau pasirode. smile.gif O bazilikams pas mane tikriausiai ideali vieta, jau tuoj valgyt bus galima.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 04 26, 12:40)
Siemet shalta ziema buvo . Daug metu auginu visokiu zoleliu . Taciau po shios ziemos visiskai isshalo salavijas , keli kelmai raudonelio , tikrojo ciobrelio beveik neliko . Nustebino lavanda . Ji zhaliuoja . Taip pat grazus juozazholes , pipirmetes , melisos , metos krumeliai . O meshkinio cesnako lapelius jau valgom .

pas mane irgi daug kas nushalo. Ypac gaila ciobreliu ir shalavijo verysad.gif
Atsakyti
Nenusalo nei salavijas, nei raudonelis, nei meta. Kad lenda is zedmes, kad stiebiasi thumbup.gif Tegul tik kiek paauga, tuo bus metu lapeliai skinami arbatai. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane namuose auga, tai silta jiems smile.gif Tik nesuprantu, kas tam raudoneliui darosi.
Beje, akropolio maximoj maciau vazoneliuose ivairiu preiskoniu, lenkiski, labai grazus ciobreliai, vos nesusigundziau nusipirkt, ir pigesni nei italiski, ir kvapnesni.
Atsakyti