Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Gal kas turit krapų ir petražolių daigiukų nuotraukų ir galėtų įmesti? g.gif Ir dar papasakoti, kaip dygsta bazilikas, ar lengvai, ar taip pat su "kaprizais"? Man atrodo, kad jau jau mačiau belendant, ir va, ateinu vieną dieną, nėra g.gif Nu vis dar laukiu...
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 23, 09:58)
Gal kas turit krapų ir petražolių daigiukų nuotraukų ir galėtų įmesti? g.gif Ir dar papasakoti, kaip dygsta bazilikas, ar lengvai, ar taip pat su "kaprizais"? Man atrodo, kad jau jau mačiau belendant, ir va, ateinu vieną dieną, nėra g.gif Nu vis dar laukiu...

Bazilikai tai man lengvai sudygo.
Petrazoles:
user posted image
po 20 dienu (jau ispikuota)
user posted image
Krapai:
user posted image

Tik tiek, kad pas mane isbege - normaliai turetu but zemesni blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 23 balandžio 2010 - 09:44
QUOTE(Mirtenė @ 2010 04 22, 16:27)
Sodinau bazilikus, čiobrelius, mėtas, melisas, mairūnus, raudonėlius, peletrūnus ir rozmarinus. Tai kaip man dabar atsirinkt? g.gif O nebus taip, kad 4 nuotraukoj apskritai piktžolės?
Ai, ir šalavijus dar.

Kita kartą žinosi pasižymėt kas kur pasėta biggrin.gif

QUOTE(Casual @ 2010 04 22, 19:09)
dar sulauksi. rozmarinai dygsta estu stiliumi-  kai jau visi kiti bus gerokai praauge rozmarinas prades dygti.  mirksiukas.gif


thumbup.gif Čia geras tas estų stilius.
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 23, 09:58)
Gal kas turit krapų ir petražolių daigiukų nuotraukų ir galėtų įmesti? g.gif Ir dar papasakoti, kaip dygsta bazilikas, ar lengvai, ar taip pat su "kaprizais"? Man atrodo, kad jau jau mačiau belendant, ir va, ateinu vieną dieną, nėra g.gif Nu vis dar laukiu...

Nu man bazilikai irgi estų stiliaus yra. Sudygo keletas daigelių, jau galvojau gal ir pikiuoti reiktų, o va žiūriu, kad pradėjo lįst iš žemės dar jų daug. g.gif Tai kaip juos išpikiuot, jei vieni tik lenda, o kiti jau styptelėję. g.gif Išraut jų neišeina, sėdi gi dar žemėje šalia tinginių kompanija, nukentės. Lauksiu dar, matysiu, kaip čia augs tie susivėlavę.

o tie pirkti Maximoje kaip atsigavo, kad auga. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 23 balandžio 2010 - 09:53
QUOTE(aaagnex @ 2010 04 23, 10:43)
Bazilikai tai man lengvai sudygo.
Petrazoles:
user posted image
po 20 dienu (jau ispikuota)
user posted image
Krapai:
user posted image

Tik tiek, kad pas mane isbege - normaliai turetu but zemesni blush2.gif

aaagnex, ačiū, bet aiškiau nepasidarė, dabar jau visai susimaišiu, kur mano paprikos, kur petražolės, o kur krapai biggrin.gif Eisiu photkint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 23, 08:58)
Gal kas turit krapų ir petražolių daigiukų nuotraukų ir galėtų įmesti? g.gif Ir dar papasakoti, kaip dygsta bazilikas, ar lengvai, ar taip pat su "kaprizais"? Man atrodo, kad jau jau mačiau belendant, ir va, ateinu vieną dieną, nėra g.gif Nu vis dar laukiu...

man bazilikas lengvai lindo ir iškart rodė du tokius apvalius lapelius, dobiliukiško apvalumo.

juokingiausia žinote kas? ogi tai, kad aš viską sėjausi pakankamai anksti, su ta mintimi, kad gaučiau "derlių" anksčiau už mamos sodo. o mama sėjosi daug vėliau, į šiltnamį. tai jau man vos ne derlių veža.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 04 23, 08:08)
Gaudvile, ziurejau, ziurejau foto - viskas lyg ir aisku. nuejau saviskio skabut. Paziuriu, kad ties pirmu lapeliu tikruoju pazastinukai biggrin.gif jau yra. Tai gal neskabyt? Gal ir pats issisakos? Ar taip gali but? o tavo foto juos irgi matau. Tai jie pradejo augt tada, kai nuskynei virsune ar ir anksciau buvo  blush2.gif

matai kapyr, formuoju dėl kelių priežasčių - darže auginant sodinčiau gražiai daigelius ir nieko neformuočiau, o ant palangės norisi ir estetikos ( negaliu per save perlipti doh.gif ). Antroji priežastis, panaudojimas, jis bus 'čia ir dabar'. Tuo tarpu sode augs iki žydėjimo, vėliau skinsiu ir džiovinsiu žiemai, o palanginiai pagal poreikį - salotoms papuošti, ant picos užbarstyt ar kaip prieskonį. Todėl ir laviruoju tarp poreikio ir palangės padoraus vaizdo wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2010 04 23, 11:48)
juokingiausia žinote kas? ogi tai, kad aš viską sėjausi pakankamai anksti, su ta mintimi, kad gaučiau "derlių" anksčiau už mamos sodo. o mama sėjosi daug vėliau, į šiltnamį. tai jau man vos ne derlių veža.

nepirmus metus auginančios visą tai žino, bet ši žiema ypatingai paveikė savo primirštu šaltumu ir ilgumu. Pati tik su keliais daigais žaidžiau, o pats sėjimas tik dabar ir prasidėjo wink.gif
Atsakyti
Kai Serzas įdėjo nuotraukas į tam tikrą temą, pagalvojau, gal tada čia ne krapai, o paprikos? Bet, kai Agnexxx savo krapus įdėjo, vėl pagalvojau, kad gal krapai? g.gif
user posted image

Pagal mane tai čia laukiau paprikų, bet kažkokie petražoliški antri lapeliai pasirodė? biggrin.gif
user posted image

Pagal mane, čia petražolės, ale kažkokios siūliškos, permyliu gal aš savo tuos daigelius? g.gif
user posted image

mano salotos biggrin.gif
user posted image

mirštantys špinatai... verysad.gif
user posted image

Raudonėlis, bazilikas, mairūnas arba dygsta arba ne, nėra kol kas ką rodyti. Galvoju, gal per šalta namuose? g.gif Saulės per mažai g.gif





Atsakyti
Pirmoj foto, tai tikrai ne krapai - labai panasu i paprikas ax.gif krapai tokie plonesni, skystesni buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 23, 11:38)


Sakyciau
1. lyg ir paprikos
2. petrazoles
3. krapai

Atsakyti
Ar gali būt, kad mano mėtos iššalo? Jos gi kaip piktžolės, norėdamas neatsikratysi, o dar jokių gyvybės ženklų nerodo g.gif
Atsakyti
O gal dar anksti? Pas mane irgi nieko dar nesimato, bet nėra to buvę, kad būtų iššalusios
Atsakyti
po savaitgalio galėsiu pritarti arba paneigti. Vienos, kurios auga kaip piktžolės jau išlindo ir jokių nušalimo požymių nesimato. Tačiau tos, kurias žiemai buvau įsodinus su visu vazonu, nesirodo.
Atsakyti