Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Casual @ 2010 04 22, 15:40)
1. meta/melisa/katzole
2. shalavijas
3. raudonelis gal
4. kol kas nieks neateina i galva biggrin.gif

sakai 3 raudonelis?
Mano tai taip atrodo raudonelis:
user posted image
Ar panasus? man tai nelabai...
2 man irgi pasirode, kad gali but salavijas, bet maniskio, tai tokie pailgesni lapeliai ax.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 balandžio 2010 - 14:50
na as raudonelio is seklu neesu sejus, bet i jau paaugusio raudonelio lapukus tai viens prie vieno panashu smile.gif
nu va:

user posted image
Papildyta:



kita syki misles "Atspekit ka auginu" pateikite su atsakymu variantais mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


agnex, ketinau eiti pomidoriukus palaistyti o kaip tik akis uzkliuvo, kad pagal sodo kalendoriu-netinkama diena laistymui doh.gif
Kaip pavyko ishsipikiuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 04 22, 15:54)
na as raudonelio is seklu neesu sejus, bet i jau paaugusio raudonelio lapukus tai viens prie vieno panashu smile.gif
Papildyta:
kita syki misles "Atspekit ka auginu" pateikite su atsakymu variantais  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
agnex, ketinau eiti pomidoriukus palaistyti o kaip tik akis uzkliuvo, kad pagal sodo kalendoriu-netinkama diena laistymui doh.gif
Kaip pavyko ishsipikiuoti?  blush2.gif

Del raudonelio, tai as negaliu sakyt, kad tikrai ne - as tik idejau pvz kaip pas mane atrodo mirksiukas.gif
As tai neziuriu jokiu sodo kalendoriu. Pirstu tikrinu kada gera diena laistyt biggrin.gif Kol kas pasiteisino ax.gif
Zinok nepikiavau - neturiu kur det, o kadangi jie skirti mamai, tai tikiuosi, kad sestadieni paisims ir pati issipikiuos ax.gif o siaip nzn kas ten gali nepavykt - siemet dar ne tokius siuliukus pikiavau cool.gif Viskas ten jiems gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 balandžio 2010 - 15:00
Sodinau bazilikus, čiobrelius, mėtas, melisas, mairūnus, raudonėlius, peletrūnus ir rozmarinus. Tai kaip man dabar atsirinkt? g.gif O nebus taip, kad 4 nuotraukoj apskritai piktžolės?
Ai, ir šalavijus dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtenė: 22 balandžio 2010 - 15:36
o tai like kur? neisdygo?
pirmas arba meta arba melisa - pauostysit ir suprasit - melisos kvapas svelnus, metos toks metinis uzsiuost turetu... Beje, jei ir tikrovej toks melsvumas matosi ant augaliuku, tai tikrai ne melisa mirksiukas.gif
antras panasu, kad salavijas
Trecia irgi siulau tokiu budu atpazint - bazilikas is arti pauoscius skleidzia astru kvapa - raudonelis ne. Nors kuo daugiau ziuriu, tuo labiau pritariu Casual - visgi turbut raudonelis ax.gif
ketvirtas g.gif jei lapeliai nepukuoti, nes foto atrodo, kad pukuoti truputi, tai gal bazilikas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 balandžio 2010 - 15:41
Pirmas man atrodo mėta,turi toki melsvą atspalvį,antras vazonas-šalavijas panašus,turi šiek tiek pūkelį ant lapelių,trečioje-panašu į raudonėlį,vat ketvirtoje tai tikrai ne peletrūnas ir ne rozmarinas,nes jų lapeliai kaip spygliukai na tokie ne apvalūs. g.gif
Atsakyti
o gal ketvirtas gali but mairunas?
Maniskis labai isbeges, bet idedu foto:
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 balandžio 2010 - 15:48
Atpazinau tik salavija 2 foto. Kitus gal jamt ant kvapo? biggrin.gif
Lengvai tarp pirstu patrinti...bent jau metas taip atpazinti galima biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas tada greičiausiai mėtos, nes apačioj yra tas melsvumas, kaip sakėt. Dėl antro esu įsitikinus, kad šalavijas. Trečias irgi galvoju, kad gali būt raudonėlis arba mairūnas, kvapas yra, toks specifinis, kadangi anksčiau neauginau, tai nežinau, kaip kieno. O iš visų pasodintų atskiriu tik bazilikus, nes jie violetiniai smile.gif Dėl paskutinės tai esu beveik įsitikinus, kad piktžolės, paragavau - jokio skonio. Dar pora turiu, bet nedėjau nuotraukų,nes dar labai mažyčiai. Kai užaugs, įdėsiu paspėliot biggrin.gif
Dėkui už atsakymus. Labiausiai rozmarinų norėjau, o jie, man regis, pas mane ir neužaugo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtenė: 22 balandžio 2010 - 16:28
ačiū už vaizdines medžiagas dėl bazilikų 4u.gif
o tas spėliojimas tai prikolnai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtenė @ 2010 04 22, 17:24)
Labiausiai rozmarinų norėjau, o jie, man regis, pas mane ir neužaugo.


dar sulauksi. rozmarinai dygsta estu stiliumi- kai jau visi kiti bus gerokai praauge rozmarinas prades dygti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 04 13, 22:08)
user posted image

Paspauskit ant nuotraukos kelis kartus. Turėtų atsirasti aiškumas. Tačiau jei bazilikai yra taip ištysę kaip Žanės sprigės, tuomet viršūnėlių skabymas negelbės.

Gaudvile, ziurejau, ziurejau foto - viskas lyg ir aisku. nuejau saviskio skabut. Paziuriu, kad ties pirmu lapeliu tikruoju pazastinukai biggrin.gif jau yra. Tai gal neskabyt? Gal ir pats issisakos? Ar taip gali but? o tavo foto juos irgi matau. Tai jie pradejo augt tada, kai nuskynei virsune ar ir anksciau buvo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 23 balandžio 2010 - 07:10