Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Sveikos.

gal kas auginat krumine perile?
as pasisejau siemet, bet tiesa pasakius nelabai zinau ka su ja daryt (kaip naudot) biggrin.gif
ir dar klausimelis - ji sakojasi? na tokia kaip krumelis auga? Ar gal reikia virsune kirpt? jei taip tai kada? Ar nieko neina padaryt, o ji augs tik i virsu?

ir del baziliku neaisku - kada ta virsune nuskint - gal kas galit parodyt kaip atrodo foto? Arba bent pasakyt kiek tikru lapesiu turi but, kai skint virsune reikia ax.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie klausianciuju apie bazilika: kokio aukscio jis turi buti, kad jau galima butu ta "krumeli" formuot?
Atsakyti
user posted image

Paspauskit ant nuotraukos kelis kartus. Turėtų atsirasti aiškumas. Tačiau jei bazilikai yra taip ištysę kaip Žanės sprigės, tuomet viršūnėlių skabymas negelbės.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 04 13, 21:08)


Aciu, dabar viskas daug aiskiau 4u.gif
Atsakyti
Pasejau ciobreliu seklytes, bet tikriausiai padariau klaida, nes pripyliau seklu, o tada uzdejau dar kokiais 5 cm zemiu. Kazkur skaiciau, kad reikejo tas seklytes ant pavirsiaus isbarstyt.... Ar padariau klaida?
Atsakyti
Gal vertetu siek tiek zemiu nuimti. Saviskius sodinau ir uzdengiau zeme, bet labai plonai, sudygo puikiai.
Atsakyti
Oj, kaip skaniai jūsų prieskoninės atrodo ax.gif Maniškės, tai dar "pirmagimio" stadijoje...Bazilikas nerodo jokių gyvybės ženklų g.gif O petražolės, dygo gražiai ir gausiai, o paskum, pradėjo ar tai džiūti g.gif Kaip pirmam kartui, tai užsėjom mes pilnus vazonus visokio gėrio, nepagalvojau, kad reikia po kelias sėklytes ax.gif Niu bet po vieną prieskoninę norėčiau pasilikti ax.gif
Žiūrėkit, čia biškį ne į temą o gal kas žino, kokių kvapų šunys ir katės nemėgsta? g.gif Jei tarkim, kokios mėtos nemgėsta ( nors ir aš jos nelabai), bet pasiaukočiau ir apsėčiau darželį, kad man neitų ir nemyžiotų ax.gif
Atsakyti
Šuninė cimžieda
Atsakyti
Sveikos merginos, gal padėsit atsirinkti, kokie čia prieskoniai pas mane?
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mirtenė @ 2010 04 22, 15:26)
Sveikos merginos, gal padėsit atsirinkti, kokie čia prieskoniai pas mane?

o tai kokius sejai? ax.gif
pirmi man i metas panasus, treti i bazilikus ax.gif
Atsakyti
1. meta/melisa/katzole
2. shalavijas
3. raudonelis gal
4. kol kas nieks neateina i galva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 22 balandžio 2010 - 14:43
QUOTE(Satine @ 2010 04 15, 15:39)
Pasejau ciobreliu seklytes, bet tikriausiai padariau klaida, nes pripyliau seklu, o tada uzdejau dar kokiais 5 cm zemiu. Kazkur skaiciau, kad reikejo tas seklytes ant pavirsiaus isbarstyt.... Ar padariau klaida?


gal 5cm ir per daug g.gif
man teko vazonelyje atseti. dabar auga pilnu pajegumu, daugmaz vienodai sudyge mazam vazonelyje, jau kokio 1cm aukscio.

bet va metos tai labai ilgai dygo doh.gif
Atsakyti