Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Neauga ir pas mane čiobreliai.Atrodo jau visas mėnuo stovi vietoje. bigsmile.gif Gal tikrai reikėjo durpę pamaišyti su smėliu?Bet gi durpė irgi lengva. g.gif Nesinori jokių augimo stimuliatorių naudoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 06, 19:26)
Neauga ir pas mane čiobreliai.Atrodo jau visas mėnuo stovi vietoje. bigsmile.gif Gal tikrai reikėjo durpę pamaišyti su smėliu?Bet gi durpė irgi lengva. g.gif Nesinori jokių augimo stimuliatorių naudoti. ax.gif

O pas mane jų miškas , ar pirkai sėklas iš e-sėklos g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 06, 19:36)
O pas mane jų miškas , ar pirkai sėklas iš e-sėklos g.gif

Ne.Man gi atsiuntė apelsininius iš Airijos.Sudygo,tai gerai,bet stovi vietoje.Gal saulės daugiau laukia.Net pikuoti nėra kaip,per maži. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 06, 19:38)
Ne.Man gi atsiuntė apelsininius iš Airijos.Sudygo,tai gerai,bet stovi vietoje.Gal saulės daugiau laukia.Net pikuoti nėra kaip,per maži. g.gif

Kokie įdomūs g.gif
Atsakyti
O mano paprasti, seti paprastoje zemeje bujoja, greit derliu imt reiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 06, 19:38)
Ne.Man gi atsiuntė apelsininius iš Airijos.Sudygo,tai gerai,bet stovi vietoje.Gal saulės daugiau laukia.Net pikuoti nėra kaip,per maži. g.gif

Mano paprasti, bet irgi laukia, matyt, daugiau saulės. g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ir as susidomejau prieskoniu auginimu. darzelio neturiu, bet, sakau, gal ant palanges ka gero pavyktu uzsiaugint. Ka nors is paciu populeriausiu. Tik turiu klausimu:

1. Kada pats geriausia laikas seti? Ar metu laikas svarbu? Jei dabar pasesiu, tai kada jos man isdygs?

2. Ar galiu visas sodinti i viena loveli?

3. Dar pagalvojau, kad turiu galimybe ir lauke augint, bet irgi tik lovely, nes turiu tik toki kiemeli asfaltuota. tai ta loveli sau ant tvoros pasikabinciau. Kur geriau? kambary ar lauke?

4. Ir dar - gal greiciau butu is karto jau uzaugusius, kur is parduotuves perki i zeme sukist g.gif

Vienzo labai laukiu patarimu, nes neturiu zalio supratimo apie augaliuku auginima blush2.gif

Labai labai buciau dekinga uz atsakymus!!!! Tik sulaukiu ir begu prikt seklu smile.gif
Atsakyti
1. Daugumai prieskoninių žolelių nėra svarbu tikslus sėjos laikas, daugumą sėti reikia pavasarį ir tiek. Sudygsta irgi skirtingu laiku.
2.Priklausomai, kokias auginsite. Šiaip ar taip visvien turėtų turėti pakankamai vietos vazonėlyje, kad viena kitos nestelbtų.
3.Aišku, geriau lauke.
4. Greičiau, tai taip, bet parduotuvinės patręštos. Jeigu iškart nenaudočiau, pirkčiau ir dėl patogumo.
Taip kad pirmiau nuspręskite, kokių prieskoninių žolelių norite auginti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 07 balandžio 2010 - 17:56
Maximoje maciau tokiu nediduku lauriuku vazoneliuose prideta. Kainos nepaziurejau. Bet mazyliai tokie. Kazkokie svieziai apgeneti. Nors gal vis geriau, negu bandyt kokia atzala prisiaugint. g.gif
Is pernyksciu ciobreliu vazone isgyveno per ziema vienas vienintelis. Dabar jau ziedus krauna. bigsmile.gif O jei but visi, tai visas krumas jau butu, nes sakeles kokias ilgas isaugino jau. bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien maximoje mačiau nupigintus jau prieskonius ir lauramedžius.Tai jei kas sugalvojote pirkti dabar,pats tas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 10, 16:36)
Šiandien maximoje mačiau nupigintus jau prieskonius ir lauramedžius.Tai jei kas sugalvojote pirkti dabar,pats tas. mirksiukas.gif

Pas mus tokie pavyte buvo, kazin ar begyventu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 04 10, 16:40)
Pas mus tokie pavyte buvo, kazin ar begyventu  g.gif

Nu pas mus normalūs buvo.Vos susilaikiau nuo krentančių čiobrelių.Jaučiu jei dar bus pirmadienį nusipirksiu.Nebenoriu erzinti MB-sakys kiek tu dar gali pirkti? g.gif
Atsakyti