Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

o kiek petrazoliu vienam vazonelyj?
Labai grazus visi augaliukai, ir tokie dideli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 31, 13:14)
mirk gyvenk tai taip nėra, bet čiobreliams tai tikrai patarčiau paieškoti labiau kalkingos žemės, mairūnui ir šalavijui maišytos su smėliu. Bet iš tikrųjų, tai pikiuojant galite tiesiog maišyti su kompostu paprastą daržo žemę ir tiek.

O aš buvau sumąsčius čiobrelius pikiuoti į kaktusų žemę. Dėl mairūno tai nežinau, o va šalavijas paprastoje daržo žemėje sesers darže kaip bujoja bigsmile.gif Smėlio ten nerasta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 03 31, 13:29)
o kiek petrazoliu vienam vazonelyj?
Labai grazus visi augaliukai, ir tokie dideli bigsmile.gif

ačiū 4u.gif
Sėjau krokosmečio laikų sėklas ir nebuvau garantuota, kad gerai sudygs. Tai pabėriau gal ~20 sėklų, dar bedygstant išstypėlęs roviau lauk. Liko net nežinau kiek, einu paskaičiuot wink.gif

P.S. paskaičiavau, liko 11 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 31 kovo 2010 - 13:59
Čiobreliams kaktusų žemė turėtų tikti. O šalavijai nemėgsta užmirkimo, kiek žinau.
Gražūs, Gaudvile, augaliukai, yyypač petražolės smile.gif
Atsakyti
Gaudvile- puikus darzelis thumbup.gif thumbup.gif

man shalavijai pernai kuo puikiausiai suzele durpiu substrate.
o siemet -ne unsure.gif siemet apskritai katastrofa- gal zeme uzkresta nusipirkau, bet pradejo musinukai skraidyti, po to atsirado pacioj zemej kirminuku, kurie shaknis augaliukams nuede verysad.gif verysad.gif
teko gelbet ta kas liko -su chemija verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Gaudvile, grazus augaliukai bigsmile.gif thumbup.gif

Merginos, turiu klausimelis. citrinines katzoles ir lanksciasias citrinzoles pasiseti namie ir daigeliais i lauka persodinti ar galima iskarto laukan? Kaip jus darote? 4u.gif
Atsakyti
na, dėkui už atsakymus, nufotkinsiu ir aš savo darželį parodyti jums ir diagnozuoti kas ne taip ir kada išrauti ką...
Atsakyti
Ačiū visoms! 4u.gif

QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 31, 19:40)
Merginos, turiu klausimelis. citrinines katzoles ir lanksciasias citrinzoles pasiseti namie ir daigeliais i lauka persodinti ar galima iskarto laukan? Kaip jus darote?  4u.gif

patirtis tokia, kad jei ir didelės sėklos, vistiek jas daiginu namie, o smulkias sėklytes visas sėju namie ir jau daigeliais persodinu į lauką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 31, 19:51)
Ačiū visoms! 4u.gif
patirtis tokia, kad jei ir didelės sėklos, vistiek jas daiginu namie, o smulkias sėklytes visas sėju namie ir jau daigeliais persodinu į lauką wink.gif

abieju smulkios, tai teks ir man namie seti smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Pas mane viskas labai prastai dygsta..krūmines perilės- nė vienos doh.gif ,balandūnės-kelios išstypo.. lapeliai lyg sukasi,toki traupuoti,apiplyšę doh.gif ,citrinžolė -išdygo neblogai...Viskas sėta vieną` dieną,bet geriausia auga gėlės serenčiai (jas vis sodinu,dėl kenkėjų) Tai jau tokios,kad atrodo i lysvę tuoj nešti reikės lotuliukas.gif O prieskoniai prastai lenda...Bazilikų dar nesodinu,nes jei sudygs,noriu nešti i lauką,o ten dar šalta.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Įdėsiu savo palangės prieskoninį daržiuką. Turiu planu, kad visa tai augtų pas mane ant palangės, tuose pačiuose vazoniukuose. Vasarą juos išnešiu į lauką.
Kadangi prie žemių prisiliečiu pirmą kartą, tai labai prašau man paaiškinti kas prie ko, kaip "dlia asoba tupych". Jei kažką būtina retinti (dalį išraunant) - sakykit, jei kažką reikia būtinai persodinti - taip pat sakykit. Jei įmanoma kažką išrovus įsodinti į kitą vazoniuką (ar atiduoti vėliau mamai į daržą), dalį daigų paliekant pas mane vazoniuke - taip pat parašykit 4u.gif
Taigi, pradedu nuo nusisekusių ir einu mažiau sėkmingų link:

Žalieji bazilikai:
user posted image

Petražolės:
user posted image

Viską sėjau be pasižymėjimo, su mintim "taigi viską atsiminsiu", tačiau taip nėra. Dabar tenka laukti. Akivaizdžiai matau, kad čia yra dviejų sėklų mišinys, o tokių buvo du: medetkos ir serenčiai bei levandos ir čiobreliai. Aš linkusi manyti, kad čia pirmieji (serenčiai ir medetkos), o kokia jūsų nuomonė? biggrin.gif iš kvapo nieko nesuprantu, nes kvepia skaniai biggrin.gif
user posted image

Ekologiški krapai, negausūs tokie, pabėriau sėklyčių dar šalia:
user posted image

Spėju čia kalendra:
user posted image

Raudonasis bazilikas, paliegęs toks... Girdėjau, jis lepus? Ar čia netiesa?:
user posted image

Čia taip sunkiai besibeldžiantys pomidoro medžiai (geltonais mažais vaisiais), cifomandra vadinasi. Įkišau 7 sėklas, va kažkiek išlindo, bet įtariu, dalis ir piktžolių čia biggrin.gif Jį tikrai reikės persodint ane?
user posted image

Žemuogės Regina, visai nenori lįsti:
user posted image

"Mišinys maisto puošimui" čiobrelis ir levanda, nelenda jau dvi savaitės, kaži ar yra dar šansų?
user posted image

Pipirmėtė, vos vos kalasi:
user posted image
Papildyta:

Ir irgi visai nelenda "nelepieji" česnakiniai svogūnai, tik vienas daigelis, kairėj pusė matosi pralindo, o kitos po dešine juk piktžolės?:
user posted image


Na tai dabar jau dėkit diagnozes, ką gerai / blogai darau ir ko imtis. Būsiu dėkinga labai 4u.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 02 balandžio 2010 - 14:58
Tam vazonelyj, kur 2 rusys, tai tikrai ciobreliu nera - reiskias jusu spejimas teisingas.
Del to skirstymo - tai net nzn ka patart - toks kiekis vazoneliuose jums gerai neaugs, bet visa israut ir ismest - gaila - gal bandyt kazkaip issikirstyt ax.gif

Bailikus kiek inau geriausia po 1 sodint ir formuot krumeli - kaip ta padaryt neisivaizduoju, todel i 2 vazonus pasisodinau po 1, o i 2 po 4 - matysiu kaip bus geriau.

Siaip augaleliai labai grazus visai neisbege, neistyse wub.gif
Atsakyti