Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

YES YES. Gelteklės - ačiū, kad priminėt, buvau pamiršus. Labai liuks skonis - tarp grybų ir riešutų, toks tarpinis, fainas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 28, 10:57)
As prisismeigiau nuo pokucio tuos pavadinimus. Dabar is tolo sviecia, ko as cia laukiu sudygstant.  biggrin.gif


bet kaip atskirti man jie visiskai vienodi g.gif g.gif
nuprotesiu is smalsumo..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 28, 18:02)
bet kaip atskirti man jie visiskai vienodi g.gif  g.gif
nuprotesiu is smalsumo..... blink.gif

čiobrelių lapukai labai smulkučiai, o kokį baziliką sėjot? Vienų lapai ohoho, kokie didžiuliai. Skirtumas, vienok, akivaizdus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 28, 19:18)
čiobrelių lapukai labai smulkučiai, o kokį baziliką sėjot? Vienų lapai ohoho, kokie didžiuliai. Skirtumas, vienok, akivaizdus  ax.gif

Tai baziliku ir spalva skirsis, jei ne zaliasis tebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 28, 19:35)
Tai baziliku ir spalva skirsis, jei ne zaliasis tebuvo.

man rodos zaliasis
ryt idesiu nuotraukeles ir galesim paspeliot ir pakomentuot 4u.gif
Atsakyti
bent jau pas mane, tai bazilikai daug stipresni, storesni, kai isdygo, o ciobreliai,tai tokie kaip siuliukai.
Atsakyti
mmm na bus matyt pas mane jie dar mazyciai 4u.gif
Atsakyti
Pernai sejau zalius bazilikus, o sudygo raudoni. Gal kokie trys daigeliai buvo zaliu, bet man kazkodel po pikiavimo numire. O va raudonus tai ne pirmi metai auginu, gerai viskas man su jais sekasi.

Tik va persodintus i darza bemat suede sraiges. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 28, 20:42)
mmm na bus matyt pas mane jie dar mazyciai 4u.gif

4u.gif na mazuciai ir pas mane - bazilikai is vis gal kokiu 4-5 dienu, o ciobreliams jau daugiau nei savaite, bet jie isdygo daug plonesni ir silpnesni.

Taip pamasciau parasius, kad vis gi gal cia tik pas mane taip g.gif
kazkaip is prieskoniniu is vis geriausiai laikosi bazilikas - gal, kad labiausiai myliu bigsmile.gif
Atsakyti
Mano bazilikai labai jau letai auga, uztat dziugina petrazoles thumbup.gif . Kadangi susejau per gausiai, tai sian praretinau ir isroviau keleta sumustiniui blush2.gif . Jau atleiskite uz nekukluma, bet kvapas ir skonis mmm wub.gif tiem parduotuviniam belieka sleptis cool.gif
Atsakyti
Aš nepasižymėjau, kur ką pasėjau, tai dabar irgi mirštu iš smalsumo. Atpažįstu tik violetinius bazilikus, labai gerai jie pas mane dygsta. O kai pikiuojat, kas kiek cm maždaug sodinat?
Nusipirkau dar peletrūnų, jie apetitą mažina biggrin.gif Ir ieškosiu levandų sodinukų.
Atsakyti
Mažina? rolleyes.gif Kiek žinau, tai didina, kaip ir visi kartumynai, ir gerina virškinimą.
O kaip prieskonis labai tinka varškės patiekalams,marinuotiems, raugintiems agurkams, pomidorams, grybams, taip pat sriuboms, salotoms, padažams ir t.t.
O levandų man irgi reikia, o reikia nemažai, paskaičiavau, kad apie 120krūmukų, pirkt būtų brangu,tai mėginsiu daiginti pati vegetatyviškai, kad būtų greičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 29 kovo 2010 - 10:36