Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

Galėsiu girtis, jei bus vykęs tas herbariumas. O dabar tik viliuosi, kad viskas bus gerai. Kaip bebūtų, turėsiu bent patirties.
O dėl V.Sasnausko tai aš turiu tris jo knygeles, daržo, pievų ir miško vaistiniai augalai, nežinau, ar dar yra kokia. Man labai patinka jos. Daug ir aiškios informacijos jose yra. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 25 kovo 2010 - 11:37
reiks ir man kada nulekti i knygyna ta knyga isigyti thumbup.gif 4u.gif

Atsakyti
GAPO, o kaip reikia gumbinius salierus jiems augant priziureti? Na turiu omeny ten lapus pjaustyti ar ka, kad gumbas didesnis augtu g.gif pernai auginau, uzaugo jie man bet nelabai dideli, bet nors savi biggrin.gif tai siemet galvoju gal su jusu visu patarimais iseis didesniu uzsiauginti bigsmile.gif
Atsakyti
Na aš salierų dar nesu auginusi. Bandysiu šiemet. Todėl nieko negaliu patart. Stengsiuos laikytis sąlygų. Dėl auginimo saulėje nebus sunku, nes visas daržas saulėkaitoj. Reiks pagerinti dirvą kompostu, nepamiršti drėgmės poreikio. Skaičiau kažkur, kad šakniavaisiniai salierai sodinami tokiame pat gylyje, kaip ir sudygo, neapkaupiami.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 25, 14:24)
Na aš salierų dar nesu auginusi. Bandysiu šiemet. Todėl nieko negaliu patart. Stengsiuos laikytis sąlygų. Dėl auginimo saulėje nebus sunku, nes visas daržas saulėkaitoj. Reiks pagerinti dirvą kompostu, nepamiršti drėgmės poreikio. Skaičiau kažkur, kad šakniavaisiniai salierai sodinami tokiame pat gylyje, kaip ir sudygo, neapkaupiami.

va del apkaupimo nezinojau, pernai man atrodo apkaupinejau g.gif ir dar zinau, kad lapus nulauzineti reikia, bet vat nezinau kaip, tai reikes pasidometi. Jei ka suzinosiu parasysiu smile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau sodyboje-mano visas prieskonių darželis po vandeniu. doh.gif doh.gif Visos šiluogės,spanguolės irgi vandenyje.Dar galvojau uždengsiu agroplėvele svogūniukus,narcizalapius,o ką dengsi?Jei viskas po vandeniu. doh.gif Ir rozmariną saugojau nuo šalnų uždengųsi,o dabar supus po vandeniu.Įdomu kaip artišokams bus?Irgi buvo uždengti eglišakiais,o dabar skesta. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ingrida, oi kaip gaila. O gal neilgai ten po vandeniu bus. Rozmarinai gi dregmes nemegsta.
As pernai vienam vazone rozmarino kelis daigelius pasodinau, tai jie man tokie isaugo tik gero sprindzio g.gif Ir nesisakoja. Gal cia kokia kita rusis g.gif Kazkus lyg skaiciau, jei nesapnavau, kad yra tokie rozmarinai, kur neauksti auga ir nesakojasi. Nu, einu pagoglint. g.gif

Tie lapiniai ridikeliai kasdien vis labiau nuvilia. Pabandziau, zinau kaip yra, bet daugiau nesesiu.

Atsakyti
Vat dėl šios preižąsties ir ketinu daryti paaukštintą lysvę, nes pas mus kol išeina pašalas labai ilgą laiką vanduo stovi visur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 26 kovo 2010 - 08:18
Apžiūrėjau savo sėkliukes. Panašu, kad bazilikas bus greičiausias, čiobrelis irgi jau rodo gyvybę, o va mairūnas nieko dar. g.gif

O rozmarinas mano tikriausiai nori but persodintas, tada gal atsigaus. Joks jis ne kitoks. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 26 kovo 2010 - 09:45
O kuom nuvilia tie lapiniai ridikėliai, Irvel?
Man, sakyčiau, žalialapiai lapiniai buvo skanesni, nei raudonlapiai.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 26, 11:13)
O kuom nuvilia tie lapiniai ridikėliai, Irvel?
Man, sakyčiau, žalialapiai lapiniai buvo skanesni, nei raudonlapiai.

Mano raudonlapiai bus. Nu tuom, kad labai mazai seklu tam pokutyje, dygsta negreit, o susivalgys vienu kartu. biggrin.gif Aš apie tai, kad brangokai gaunasi.
Atsakyti
Sveikos, merginos, įsiterpsiu su klausimu.
Niekada nesu nieko auginus, o šiemet sugalvojau namuose užsiaugint prieskonių: šalavijų, bazilikų, čiobrelių, rozmarinų, mėtų, melisų, raudonėlių ir mairūnų. Pasodinau į durpes, po kelių dienų jau sudygo. Bet vat nežinau, ar kai paaugs jas reikia persodint į paprastą žemę, ar galima taip augint?
Būsiu labai dėkinga, jei atsakysit.
Dar apie levandas galvoju. biggrin.gif
Atsakyti