Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(berniukumama @ 2010 03 19, 16:07)
O prie ko cia tas isleidimas?!!! Cia yra valstybes pareiga laiku atsiskaityti su savo pilieciais, kurie saziningai vykde savo pareigas. Nei diena veliau negalima mokesciu susimoketi, tuoj pat skaiciuoja delspinigius!!! Arba geriausiai, uzblokuoja saskaitas  doh.gif  O ka dabar patys daro?!!!! Gal imkim ir mes skaiciuokim uz kiekviena praleista diena procenta?!

Terminas VMI grąžinti jums permoka yra iki liepos 1 dienos, jokio termino jie nepažeidė. O apie sąžiningus piliečius, tai visų pirma ne jūs tą GPM mokate, o moka jūsų įmonė, kuri galbūt dar netgi nesumokėjo jo. Ne visos juk laiku mokesčius susimoka. biggrin.gif
Čia šiaip, nereaguokit taip jautriai, nemanau kad mokesčių grąžinimas yra tokios pajamos, kurias reikis susiplanuoti diena dienon, atlyginimai ir tai kitur vėluoja, sunku susiplanuoti, o čia tuo labiau.

Įdomu kiek tokių pareigingų piliečių atsiras, kuriems patiems reiks susimokėti, kur tie sąžiningi piliečiai laiku atliekantys savo pareigas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 19 kovo 2010 - 16:28
Prašau mergaitės, baikit tuos piktumus. Geriau kantriai laukit kovo 23 dienos ir tikėkitės kad šįkart ji nebus nukelta mirksiukas.gif
Atsakyti
gal man kuri galetu paaiskint.tai jei as noriu pati savo kompiuteri uzpyldit deklaracija tai man tikriausiai reikia kazkokia programa atsisius?Gal galeciau suzinot kokia?Ir kur jos ieskot?
Atsakyti
Sveikos:)

Turiu dabar toki blondiniska klausima... Jau keleta metu grazinuosi uz busto paskolos palukanas... esu 3 metus motinystes atostogose. kiekvienai metais sausio men gaunu siek tiek mazesne pasalpa... zinau, kad tuos pinigelius irgi galima susigrazinti... visada galvojau, kad jie yra bendroj deklaracijoj bendroj sumoj su paskoliniais pinigais... bet kazkas uzsimine, kad pasalpos nepriemokos susigrazinimui yra atsikira forma... Ar tikrai? Ar tokiu atveju galiu susigrazint uz kelis metus?

Tikiuosi aiskiai savo klausima suformulavau... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2010 03 19, 16:41)
Sveikos:)

Turiu dabar toki blondiniska klausima... Jau keleta metu grazinuosi uz busto paskolos palukanas... esu 3 metus motinystes atostogose. kiekvienai metais sausio men gaunu siek tiek mazesne pasalpa... zinau, kad tuos pinigelius irgi galima susigrazinti... visada galvojau, kad jie yra bendroj deklaracijoj bendroj sumoj su paskoliniais pinigais... bet kazkas uzsimine, kad pasalpos nepriemokos susigrazinimui yra atsikira forma... Ar tikrai? Ar tokiu atveju galiu susigrazint uz kelis metus? 

Tikiuosi aiskiai savo klausima suformulavau...  blush2.gif  4u.gif

Viskas yra toje pačioje bendroje formoje, jei kasmet deklaruodavode tai ten įrašius jūsų metinį NPD perskaičiuodavo GPM ir grąžindavo kartu su palūkanomis. Grąžinama suma yra bendra, neišskiriama atskirai už ką.
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 19, 16:39)
gal man kuri galetu paaiskint.tai jei as noriu pati savo kompiuteri uzpyldit deklaracija tai man tikriausiai reikia kazkokia programa atsisius?Gal galeciau suzinot kokia?Ir kur jos ieskot?

turite prisiregistruoti per el bankininkyste prie EDS, ten rasit reikiama programa: ABBYY eFormFiller 2.5 v6 4u.gif is to pacio psl atsisiutit preliminaria deklaracija kai bus paruosta, arba jau db galite atsisiusti deklaravimo sablona ir iveinet duomenis pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 03 19, 15:56)
Nesupranti, tai nesupranti, prašom neūbauti, skelbiama buvo vienaip, elgiamasi kitaip.


Kultūra doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ewile @ 2010 03 19, 15:56)
tai gal tada ir atlyginima ar pasalpa is Sodros jums irgi nesvarbu kada ismokes ar sausi ar kova, vistiek gi isleisit  smile.gif


Tikrai nesvarbu, nes sąskaitoj niekada nepalieku 0... Visada yra padėta "juodai dienai" ir jau senai taip darau..

QUOTE(Singerita @ 2010 03 19, 16:25)
Terminas VMI grąžinti jums permoka yra iki liepos 1 dienos, jokio termino jie nepažeidė. O apie sąžiningus piliečius, tai visų pirma ne jūs tą GPM mokate, o moka jūsų įmonė, kuri galbūt dar netgi nesumokėjo jo. Ne visos juk laiku mokesčius susimoka.  biggrin.gif
 


drinks_cheers.gif

IR VISKAS. Atsiprašau paskutinį kartą už pokalbius ne į temą. Diskusiją baigiau.
Geros dienos visoms cool.gif
Atsakyti
o as su klausimu i tema nail.gif pildydama deklaracija pagal tax.t duota skaiciuokle i p8 langeli ivedziau kiek man ishskaiciavo sveikatos draudimo mokesciu. taciau paspaudus ta sauktuka kuris parodo klaidas, man ismete kad p8 pildyt nereik blink.gif help me blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2010 03 19, 17:41)
Sveikos:)

Turiu dabar toki blondiniska klausima... Jau keleta metu grazinuosi uz busto paskolos palukanas... esu 3 metus motinystes atostogose. kiekvienai metais sausio men gaunu siek tiek mazesne pasalpa... zinau, kad tuos pinigelius irgi galima susigrazinti... visada galvojau, kad jie yra bendroj deklaracijoj bendroj sumoj su paskoliniais pinigais... bet kazkas uzsimine, kad pasalpos nepriemokos susigrazinimui yra atsikira forma... Ar tikrai? Ar tokiu atveju galiu susigrazint uz kelis metus? 

Tikiuosi aiskiai savo klausima suformulavau...  blush2.gif  4u.gif

jei as teisingai supratau,tai ka bunant vaiko prieziuroj dar galima pinigu susigrazinti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2010 03 19, 18:05)
jei as teisingai supratau,tai ka bunant vaiko prieziuroj dar galima pinigu susigrazinti? doh.gif

taip, nes mum gruodi nepritaike npd 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 03 19, 16:25)
Terminas VMI grąžinti jums permoka yra iki liepos 1 dienos, jokio termino jie nepažeidė. O apie sąžiningus piliečius, tai visų pirma ne jūs tą GPM mokate, o moka jūsų įmonė, kuri galbūt dar netgi nesumokėjo jo. Ne visos juk laiku mokesčius susimoka.  biggrin.gif
  Čia šiaip, nereaguokit taip jautriai, nemanau kad mokesčių grąžinimas yra tokios pajamos, kurias reikis susiplanuoti diena dienon, atlyginimai ir tai kitur vėluoja, sunku susiplanuoti, o čia tuo labiau.

  Įdomu kiek tokių pareigingų piliečių atsiras, kuriems patiems reiks susimokėti, kur tie sąžiningi piliečiai laiku atliekantys savo pareigas.  biggrin.gif

Deklaravimo pradzia ir pabaiga yra terminais nurodyta: nuo kovo 1d. iki geguzes pradzios. Tai ne terminas? As ne apie grazinimo terminus kalbejau, o apie duomenu suvedimus ir t.t. Jei jau iveda savo tokia sistema, ja turetu ir laiku paruosti,bet ne kiekviena savaite vis temti guma, kad po savaites, dvieju ar triju. Del imoniu, zinoma kad visokiu buna, bet yra ir labai saziningu, nereikia cia visus i viena lygmeni sustatineti. Ir del planavimo pajamu, patikekit yra daug tokiu, kuri zino kiek turi grazinti ir kaip jie bus realizuoti.
Atsiprasau uz isakyta savo nuomone, tik nereikia pirma sukelti tokiu bangu biggrin.gif Tauta ir taip pasipiktinus del visos musu LT tvarkos
Atsakyti
QUOTE(brunera @ 2010 03 19, 19:06)
taip, nes mum gruodi nepritaike npd 4u.gif

nu jo,man nedamokejo 111lt,bet ar nebus taip kai sudes dekretines,po gimdymo pasalpa,atostoginius iseinant i dekreta,tada bus atsei dideles pajamos ir as turesiu jiems damoket? doh.gif
Atsakyti