Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Aš tai nesuprantu to visuotinio pasipiktinimo - "DAR NĖRA???". Nu nėra. Pinigėlius išleidom, sumokėjom ar kaip ten atidavėm praėjusiais metais. Tai kas per skubėjimas susigrąžint? Juk sugrąžins, nepasisavins, koks skirtumas mėnesiu anksčiau ar vėliau? g.gif Ar jūs čia iš anksto užsiplanuojat, kad va - kovą nedirbsim, gausim deklaracijos pinigėlius ir gyvensim iš to, ar kaip čia dabar yra? Man asmeniškai mažas skirtumas, išmokės balandį ar liepos pabaigoj.. O, kad išmokės tai faktas ax.gif
Nusiraminkim biški mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 03 19, 16:41)
Aš tai nesuprantu to visuotinio pasipiktinimo - "DAR NĖRA???". Nu nėra. Pinigėlius išleidom, sumokėjom ar kaip ten atidavėm praėjusiais metais. Tai kas per skubėjimas susigrąžint? Juk sugrąžins, nepasisavins, koks skirtumas mėnesiu anksčiau ar vėliau?  g.gif  Ar jūs čia iš anksto užsiplanuojat, kad va - kovą nedirbsim, gausim deklaracijos pinigėlius ir gyvensim iš to, ar kaip čia dabar yra? Man asmeniškai mažas skirtumas, išmokės balandį ar liepos pabaigoj.. O, kad išmokės tai faktas ax.gif
Nusiraminkim biški  mirksiukas.gif

Gal yra tokiu zmoniu kurie visiskai like be pajamu ir jiem tie keli simtai netgi kelios desimtis susigrazintos yra labai svarbios,uztai zmones ir laukia.Dziaugiuosi kad jum nesvarbu o man asmeniskai labai svarbu,nes tikrai reikia pinigeliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 19, 14:48)
Gal yra tokiu zmoniu kurie visiskai like be pajamu ir jiem tie keli simtai netgi kelios desimtis susigrazintos yra labai svarbios,uztai zmones ir laukia.Dziaugiuosi kad jum nesvarbu o man asmeniskai labai svarbu,nes tikrai reikia pinigeliu unsure.gif

drinks_cheers.gif aš irgi pritariu Jūsų nuomonei,tuo labiau,kad tie pinigėliai yra ne iš jų kišenės,o sąžiningai sumokėti mūsų pačių,ir kai dabar vyksta toks vilkinimas (kai to nebuvo "geraisiais" laikais) nuoširdžiai ima pyktis,nes tas sistemų "strigimas"didžiąja dalim vyksta dėl nenoro kuo greičiau grąžinti žmonėms jų pačių uždirbtus pinigus.
Tai va,išsakiau savo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(dovacka @ 2010 03 19, 15:00)
drinks_cheers.gif aš irgi pritariu Jūsų nuomonei,tuo labiau,kad tie pinigėliai yra ne iš jų kišenės,o sąžiningai sumokėti mūsų pačių,ir kai dabar vyksta toks vilkinimas (kai to nebuvo "geraisiais" laikais) nuoširdžiai ima pyktis,nes tas sistemų "strigimas"didžiąja dalim vyksta dėl nenoro kuo greičiau grąžinti žmonėms jų pačių uždirbtus pinigus.
Tai va,išsakiau savo nuomone.

drinks_cheers.gif Va butent, o kai is zmogaus paimt, tai nei dienos neuztes blink.gif
Atsakyti
Man 500 litu grazinimas laaabai dideli pinigiai, unsure.gif o kai kam gal prilygsta ir 5 litams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 19, 14:45)
tai ašku, jau ir pinigus gavau, ir išleidau  lotuliukas.gif

P.S. pakelkit temą 2-3 žinutėmis aukščiau biggrin.gif


blink.gif A sakykit kaip jus teip greit sugebejat...?ash tei irgi nuoriu jau ishliaist flirt.gif

lotuliukas.gif
QUOTE(Skinte @ 2010 03 19, 15:41)
Aš tai nesuprantu to visuotinio pasipiktinimo - "DAR NĖRA???". Nu nėra. Pinigėlius išleidom, sumokėjom ar kaip ten atidavėm praėjusiais metais. Tai kas per skubėjimas susigrąžint? Juk sugrąžins, nepasisavins, koks skirtumas mėnesiu anksčiau ar vėliau?  g.gif  Ar jūs čia iš anksto užsiplanuojat, kad va - kovą nedirbsim, gausim deklaracijos pinigėlius ir gyvensim iš to, ar kaip čia dabar yra? Man asmeniškai mažas skirtumas, išmokės balandį ar liepos pabaigoj.. O, kad išmokės tai faktas ax.gif
Nusiraminkim biški  mirksiukas.gif

Matot nemalonu buvo po švenčių sužinot kad išmokos nemažai nurėžta ir dar vėluoja neįprastai daug , žadėjo žadėjo kad greit gausit, o dabar šnipšt- nu tai siutas ima ne tas žodis- nusirašo kada nori kiek nori, bet kai gražint....tai kukū- nieko nežinooomm.....O ką daryt tiem kurie dar ir susimokėt turės?Jūs pati užpildžiusi ir pamačiusi kad skoloj valstybei sėdit 800 per savaitę ramiausiai surinksit ir atiduosit?r dar bus iš ko vaikus pamaitint iki kitos algos? g.gif Pamatysit kaip šakių paklausa išaugs po masinės isterijos kai piktus irzlius bedarbius kibint pradės- Ė,susimokėk- nedirbi, kvėpuoji už dyką- plok babkes.Vištos kiaušų dėt nespės rolleyes.gif
Atsakyti
Be to ir sventes nusimato,velykos...norisi gi ne tik kiausiniu ant stalo smile.gif
As deklaravau uz 2007 metus.S.M/ kovo 2 d. tai idomu kada perves...bet jauciu negreit,o taip noretusi

Ai beje jei as moku paskola,bet esu vaiko pr. atostogose,per 2009 m. gavau 20 tuk. pajamu (uz vaiko prieziura) o paskolos sumoketa apie 8 tuk. nu paruostoj pazimoj banko raso priede numeriuko 3.
Ka nors as susigrazinsiu?
Atsakyti
Na suprantu,... Man irgi tie 500 ne 5, bet sakau tik tiek, kad ar rytoj ar po mėnesio atiduos - vistiek išleisiu.. Tai kažkaip dėl to ir nesijaudinu..
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 03 19, 15:41)
Aš tai nesuprantu to visuotinio pasipiktinimo - "DAR NĖRA???". Nu nėra. Pinigėlius išleidom, sumokėjom ar kaip ten atidavėm praėjusiais metais. Tai kas per skubėjimas susigrąžint? Juk sugrąžins, nepasisavins, koks skirtumas mėnesiu anksčiau ar vėliau?  g.gif  Ar jūs čia iš anksto užsiplanuojat, kad va - kovą nedirbsim, gausim deklaracijos pinigėlius ir gyvensim iš to, ar kaip čia dabar yra? Man asmeniškai mažas skirtumas, išmokės balandį ar liepos pabaigoj.. O, kad išmokės tai faktas ax.gif
Nusiraminkim biški  mirksiukas.gif


Nesupranti, tai nesupranti, prašom neūbauti, skelbiama buvo vienaip, elgiamasi kitaip. Aišku, kad gausim. Aš irgi nepanikuoju, bet mieliau aš juos turėčiau sąskaitoj šiandien. Yra žmonių, kurie susiplanavę galimas išlaidas, kokia čia nuostaba gali būti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 19 kovo 2010 - 15:58
QUOTE(Skinte @ 2010 03 19, 15:45)
Na suprantu,... Man irgi tie 500 ne 5, bet sakau tik tiek, kad ar rytoj ar po mėnesio atiduos - vistiek išleisiu.. Tai kažkaip dėl to ir nesijaudinu..

tai gal tada ir atlyginima ar pasalpa is Sodros jums irgi nesvarbu kada ismokes ar sausi ar kova, vistiek gi isleisit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 19, 13:45)

A job --- hihihi.gif

Nors visia gi jau netoli ta 23 laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 19 kovo 2010 - 16:02
QUOTE(Skinte @ 2010 03 19, 15:45)
Na suprantu,... Man irgi tie 500 ne 5, bet sakau tik tiek, kad ar rytoj ar po mėnesio atiduos - vistiek išleisiu.. Tai kažkaip dėl to ir nesijaudinu..

O prie ko cia tas isleidimas?!!! Cia yra valstybes pareiga laiku atsiskaityti su savo pilieciais, kurie saziningai vykde savo pareigas. Nei diena veliau negalima mokesciu susimoketi, tuoj pat skaiciuoja delspinigius!!! Arba geriausiai, uzblokuoja saskaitas doh.gif O ka dabar patys daro?!!!! Gal imkim ir mes skaiciuokim uz kiekviena praleista diena procenta?!
Jeigu yra nustatyti terminai, vadinasi ju ir reikia laikytis,kodel tuomet grazinimu datos neperkelia, tiek kiek jie patys dabar vilkina laika. Ir tai daro samoningai, tyciojamasi, kito atsakymo as nerandu schmoll.gif
Yra zmoniu, kurie planuojasi savo pajamas, o jeigu jums tas neaktualu, tuomet neutina cia ir komentuoti, gausite juk iki liepos menesio!
Atsakyti