Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 24, 10:33)

tai turetu nemazai grazinti ar klystu? ax.gif
Atsakyti
sveikos aš su tokiu klausimu...
sesė jau parsisiuntė deklaraciją ir jai rodo kad reikia sumokėt ..jinai pusę metų nedirbo, tačiau augina su vyru du vaikučius g.gif lyg pagal įstatymą auginant du mažamečius esi valstybės lėšomsi draudžiamas, ar mes čia ką ne taip suprantam blush2.gif 4u.gif ar visgi jai teks susimokėt tuos 400lt g.gif o už mokslą nieko nesusigrąžins g.gif
Atsakyti
Sveikos. Man įdomu ar VMi ir Sodra pataisys visiems klaidas, ar reikia kažkur skambinti ir registruotis. Nes vakar kai skambinau, pasakė palaukti, bet jokiu mano duomenų neprašė. Dabar galvoju gal tikrins visus, kad tiek nusiskundimų gavo. Kaip galvojat?
Atsakyti

Tai jei matot kad neteisinga papildomo NPD suma taisykit.
Už vieną vaiką vienam tėveliui 600 Lt metinis ir nesvarbi ar vienas kažkuris nedirbo.
už du vaikus 1800 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2010 03 24, 10:47)
Tai jei matot kad neteisinga papildomo NPD suma taisykit.
Už vieną vaiką vienam tėveliui 600 Lt metinis ir nesvarbi ar vienas kažkuris nedirbo.
už du vaikus 1800 Lt.



Su NPD viskas iašku, o kai su pajamom nesuprasi ką ten prirašė skirtumas apie 5000 LTl, tai reikia laukti teisingos informacijos.
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2010 03 24, 10:51)
dar klausimelis, MB pernai eme paskola mokslam 4420, ta rodo pazymoj, o preliminarioj ne, ir raso, kad jis turi grazinti 38 lt, kaip cia yra? g.gif


gal kas zino atsakyma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 03 23, 23:41)
bent jau vykdant veikla pagalpazyma, reikia susimoketi tuos 72lt/men., nesvarbu dirbi ar ne. tai galir su verslo liudijimu tas pats  4u.gif


72lt/men ligoniu kasoms mokestis
Atsakyti
kuriam lauklyje siemet raso grazintina suma? smile.gif
Atsakyti
33 langelyje
Atsakyti
susitikrinau sumas, pateiktas Sodroj ir VMI. nesutampa keliais šimtais litų (VMI pateikta daugiau..) tai ką, laukiam, taip išeina? doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti