Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(Dinariukas @ 2010 03 19, 11:53)
na nesuprantu,kai grazinsiu tai pritaikis NPD ?????????    blush2.gif

jus uz gruodi is Sodros gavot mazesne pasalpa? Jeigu taip, tai reiskia sumokejot daugiau mokesciu, kai deklaruosit pajamas galesit grazinti permoka
Atsakyti
Nuo kovo 23 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2010 03 19, 11:03)
gal kas galetu padeti - praeitoje temoje radau apie PSD, mano situacija tokia:
iki 2009 01 31 buvau studente, vasari jau registravausi darbo birzoje, nuo balandzio 23 dirbau, pajamas paskutines gavau spalio 2 d., nes imone nusprende kreiptis i teisma del bankroto ir tik siu metu sausio 28 d. esu teismo sprendimu atleista pagal bankrota, taigi kaip su tuo PSD? ar turesiu kazka sumoketi? nes nemanau, kad nuo spalio imone mokejo uz mus.


man irgi aktuali ši info unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 19 kovo 2010 - 12:57
Taigi kas liksit skolingi VMI, kad ir neteiksit deklaracijos vis vien sėkmingai suseks. Gavau laišką, jog turiu pateikti deklaraciją už 2008 m., kurios aišku neteikiau, nes nebuvo ką susigrąžinti. Bet užtat turėjau susimokėti ar tai 35 Lt, prasideda skolininkų gaudymas. biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodo grazint nereiks,isivele klaida ...
Atsakyti
Delfyje yra straipsniukas, kad pasirodys kovo 23 d.
Atsakyti
Tai kaip tada suprasti darbuotujų telefoninius patikinimus kad ryt -poryt...?Nekompetencija?melas? blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 19, 13:31-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2010 03 19, 13:31)
Tai kaip tada suprasti darbuotujų telefoninius patikinimus kad ryt -poryt...?Nekompetencija?melas? blink.gif


Tikrai nemanau, paciai buna sakau ryt poryt, o sistema kimba taisai taisai, skambuciu srautas milziniskas, nevisada viskas nuo taves priklauso, vadai irgi tikisi greiciau bet....
Atsakyti
o ar jums ateina preliminarūs duomenys?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 03 19, 13:43)
o ar jums ateina preliminarūs duomenys?


tai ašku, jau ir pinigus gavau, ir išleidau lotuliukas.gif

P.S. pakelkit temą 2-3 žinutėmis aukščiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 19, 13:45)
tai ašku, jau ir pinigus gavau, ir išleidau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip paskaiciuoti MNPD kai yra vienas ir du vaikai siemoj g.gif ir kaip paskaciuoti kai vaikas gime tarkim 2009 spalio menesi g.gif blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti