Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(brunera @ 2010 03 24, 10:40)
mum tas pats buvo, vyras birzoj buvo o parasyta 35a 2 men, pakeitem i 0 4u.gif  o del to npd tai ir nzn... mum faktiskai pritaikytas raso tik 250  g.gif  gal kas zinot kld taip raso?


o tada 37 langeli keitet i 0, kur buvo irasyta minimali moketina psd suma?
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2010 03 24, 09:42)
o tada 37 langeli keitet i 0, kur buvo irasyta minimali moketina psd suma?

db tiksliai nepasakysiu, nes perinstaliuota viskas, neturiu po ranka preliminarios, bet man atrodo kai pakeitem 35a i o, paspaudziau sauktuka ta, ir visur pasikeite tie skaiciai kur ala skolingi buvom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 24, 09:12)
Sodros ir VMI pajamų apskaitymo metodai skiriasi, dėl to skaičiai ir neturi sutapti. VMI apskaito pagal išmokėjimo datą, sodra pagal priskaičiavimo datą.
PVZ: jeigu gaunate atlyginimą už vasarį kovo 10 d., tai sodros apskaitoje tai yra vasario pajamos, o VMI - kovo


Ar tai reiškia, kad už gruodžio mėnesį (2009 m.) galima bus susigražinti permokėta GPM tik kitais metais, deklaruojant pajamas už 2010?
Atsakyti
dar klausimelis, MB pernai eme paskola mokslam 4420, ta rodo pazymoj, o preliminarioj ne, ir raso, kad jis turi grazinti 38 lt, kaip cia yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2010 03 24, 09:34)
gal gali kas padeti?
preliminarioj ir pazymoj raso, kad du menesius nedirbau ir birzoj nestovejau, taciau tai netiesa, nes birzoj registravausi vasario menesi, tai man 35 A pakeisti i 0?
ir pazymoj raso, kad man faktiskai taikytas NPD 1880, o preliminarioj MNPD 5640, ar cia nera klaidos? g.gif
raso, kad moketina suma psd 144, o 33 langely parasyta 166

jeigu buovot registruotas DB tai 0, Del NPD deklaracijosj paskaiciuoja koks turetu buti jums taikytinas.... o pazymoj koks pritaikytas. viskas cia gerai

QUOTE(- moja - @ 2010 03 24, 09:40)
o kaip apsiskaičiuoti Taikytino MPNPD sumą (Lt, ct?  blush2.gif

priklauso nuo vaiku skaiciaus ir ar su vyru santuokoj juos auginat.
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 03 24, 07:46)
Ar dar kam taip yra>? Tretieji asmenys Valstybinei mokesčių inspekcijai nepateikė duomenų apie Jūsų pajamas, pajamų mokestį ir (ar) išlaidas.




Man taip yra blush2.gif
Atsakyti
o pas mus raso taikytinas 5640 berots, pritaikytas 250, ir dar turim gi kiekvienas papildoma ta 600, tai kazkaip lb mazai pritaikytas mum, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(681-12345 @ 2010 03 24, 08:58)
Man vėl užkliuvo Išlaidos būsto kredito palūkanoms liepia patikslinti. Banko pridedamoje pažymoje taip parašyta ir deklaracijoje tiek. Kas galėtų būti? g.gif

Irasykit mazesne suma. Tai reiskia kad jusu pajamu neztenka tokiai palunkanu sumai deklaruot.Arba paprasciausiai nekreipkit demesio.Tai ne klaida...
Atsakyti
ar gali kas man atsakyti- PD pas mane dar ner, ar galiu vaziuot be pazimu jokiu deklaruot i vmi ar laukti kol EDS pateiks PD ir tada vaziuoti?
Atsakyti
kas galit paaiskinti 17 langelyje kas turi buti irasyta,jei pas mane antras veikiukas gime kovo pabaigoj,o vyras metus nedirbo? pas mane pd irasyta 1800lt suma ir as nesuprantu iskur?
ir dar grazintinoj sumoj ar jau yra yrasyta uz draudima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juskirena: 24 kovo 2010 - 10:30
QUOTE(brunera @ 2010 03 24, 10:03)
o pas mus raso taikytinas 5640 berots, pritaikytas 250, ir dar turim gi kiekvienas papildoma ta 600, tai kazkaip lb mazai pritaikytas mum, ar ne?

taip.
Atsakyti
Sveikos,
aš vėl dėl kompiuterio klausimą turiu - jei jis pirktas 2008 m.lizingu, ar galima deklaruoti vis dar?
keista tas, kad man Ūkio bankas už 2008 lizingą pateikė duomenis VMI ir šiemet, o MB kompas 2008 Snore imtas - duomenų nėra. tai man galima deklaruot? O MB laukt reikia, ar ir be to mokesčio už kompą galima pateikti deklaraciją?
ačiū už ats. 4u.gif

Atsakyti