Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Klausykit, o negalima i ta 17 langeli irasyt tai, kas nurodyta treciuju asmenu pazymoje blink.gif
Pvz., pas vyra langelyje Faktiskai pritaikytas PNPD irasyta- 2349,15, o pas mane-0 (auginu vaika).
Tai argi dar bereikia ka skaiciuot savarankiskai? g.gif
Atsakyti
tikrinu jau 3 deklaracija ir visu deklaraciju duomenys nesutampa su Sodros duomenimis blink.gif doh.gif

Mano deklaracijoj isvis nesamones: siandien sodroj gavau pazyma su viena suma, EGAS kitos sumos, o deklaracijoj dar kitos doh.gif Skirtumas ant 1100 lt.
Beto raso, kad P5 laukelio suma negali buti neigiama, bet ten pupso -59 lt isskaiciuotas pajamu mokestis g.gif

Kur skambint, ka apskust - kaltint, pagal ka (kieno duomenys tiksliausi) orientuotis pildant deklaracija? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 24 kovo 2010 - 01:05
Sakykit prašau, jei vieną vaiką turiu, tai 100*12 17 laukelyje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 03 23, 23:41)
bent jau vykdant veikla pagalpazyma, reikia susimoketi tuos 72lt/men., nesvarbu dirbi ar ne. tai galir su verslo liudijimu tas pats  4u.gif

nu tai,kad ne g.gif , jei esi draustas kokioj darbovietėj tai tik 9 proc nuo pelno, o ne 72 g.gif
Atsakyti
Tai ar wistiek reikia rodyti islaidas uz kompa?nors isigytas 2009 ir nk negrazins
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2010 03 23, 22:36)
Vyro pazymij parasyta Faktiškai pritaikytas NPD 2298 o preliminarioj  15 lamgelyj 5640 . Turejo susigrazinti tik uz draudima apie 40 lt o dabar ismeta 33 lemgelyj 240  doh.gif bozenka uz ka cia tiek daug  doh.gif  visus metus dirbo , turejo menesi nedarbingumo lapeli, ar cia klaida kokia  g.gif zodziu pastebejau, kad yra grazinama visa isskaiciuota GPM suma  g.gif


15 laukelyje forma automatiškai paskaičiuoja, arba skaičiuojame patys pagal formulę. NPD dydis priklauso nuo visų gautų apmokestinamųjų pajamų.
Jeigu pajamos buvo nedidesnės nei 800 Lt per mėnesį, arba 9600 per metus, tada priklauso NPD 5640 Lt


QUOTE(geguzevasaris @ 2010 03 23, 22:37)
atleiskit, ka pasikartosiu blush2.gif

Apmokestinamosios pajamos
Vina men parasyta -75,65 (nu as ta menesi gaudavau kaip visada blink.gif )
Tai gal man atimt is to , ka visad gaudavau ta 75,65 ir irasyt skirtuma?

jei trys vaikai, ka i  17 langa irasyt?



QUOTE(Ba_Bochka @ 2010 03 23, 23:30)
Idomiai cia.. Apmokestinamu pajamu lape viena menesi irasyta suma yra 2-gubai didesne nei kitos (gaunu motinystes pasalpa, taip tikrai negali but), ar gali but Sodros klaida? ar as kazko nesuprantu.. Butent ta menesi, kuri mano dukros gimtadienis ir buvo perskaiciuota ismoka  blink.gif

Matyt teks laukti kol Sodra patikslins savo duomenis. Daug kam, kas gavo pernai iš sodros išmokas neatitinka duomenis.
Jeigu pataisyt itr išsiųsit, greičiausiai atmes deklaraciją dėl duomenų nesutapimo.



QUOTE(geguzevasaris @ 2010 03 23, 23:31)
pas mane rodo 33 langelyje 1 lotuliukas.gif matyt visiskai susvaigau kazkur arba man nepriklauso g.gif (esu motinystes atostogose, o moku tris draudimus ir buto paskola, isvis islaidu paskaiciuota-4850,91)

Ar įrašytas PNPD 17 langelyje ir NPD 15? Gal taikėt visus metus NPD, nors nepriklausė?


QUOTE(linccike @ 2010 03 23, 23:47)
4u.gif

sveiki,
man toks klausimas iskilo, ar eina pildyti deklaracija uz 2006 metus? Nes as nebuvau pildziusi kaip pamenu, o buvau pradirbusi nepilnus metus. Man rodo , kad ten deklaracijos forma gpm302  g.gif  galvoju, gal dar eitu ir uz tuos metus kazka susigrazinti  4u.gif


Eina biggrin.gif Pildyt galima už 5 metus atgal.

QUOTE(saulyte:) @ 2010 03 23, 23:56)
ka man rasyt i 17 langeli? yrasyta 1800 bet jauciu neteisingai.  auginu 2 vaikus, vienas 2007 g kitas 2009 12 men. vyras nedirbo tai ant manes skaiciuosis, mastau taip 100x12 +200=1400, ar teisingai? aciu


100x12. Už antrą vaiką PNPD pradedamas taikyti nuo 2010 sausio.

QUOTE(geguzevasaris @ 2010 03 24, 00:19)
Klausykit, o negalima i ta 17 langeli irasyt tai, kas nurodyta treciuju asmenu pazymoje  blink.gif
Pvz., pas vyra langelyje Faktiskai pritaikytas PNPD irasyta- 2349,15, o pas mane-0 (auginu vaika).
Tai argi dar bereikia ka skaiciuot savarankiskai? g.gif


Į 15 įrašo forma automatiškai, į 17 reikia skaičiuotis patiems, priklausomai nuo vaikų skaičiaus ir jų amžiaus.

QUOTE(lilja @ 2010 03 24, 01:08)
Sakykit prašau, jei vieną vaiką turiu, tai 100*12 17 laukelyje?  g.gif

taip
Papildyta:
QUOTE(Erika20 @ 2010 03 24, 06:25)
Tai ar wistiek reikia rodyti islaidas uz kompa?nors isigytas 2009 ir nk negrazins


jeigu įsigytas 2009 m. tada deklaracijoj nurodyt nereikia, lengvata nepriklauso
Atsakyti
Labas rytas.
Išsisaugojau preliminarią deklaraciją,atsisiunčiau viską ką tik reikia, bet....
atsidarau deklaraciją ir pažymėtuose langeliuose man nesirašo skaičiai g.gif - ką ne taip darau?
Esu vaiko priežiūros atostogose ir turėčiau susigrąžinti už mokslus ir sumokėtas palūkanas.

Koks mano būtų NPD, jei iš pirmos santuokos auginu 1 vaiką, o kartu su antruoju vyru 2 vaikus? Už visus po 100 lt* 12 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Breira: 24 kovo 2010 - 07:47
Dar karta pasikartosiu smile.gif

Jei vykdyta buvo individuali veikla, bet negauta kjokiu pajamu, ar reik i deklaracija ikelti papildoma prieda, apie individualia ir ten surasyti 0
Atsakyti
Ar dar kam taip yra>? Tretieji asmenys Valstybinei mokesčių inspekcijai nepateikė duomenų apie Jūsų pajamas, pajamų mokestį ir (ar) išlaidas.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 24, 06:53)
Matyt teks laukti kol Sodra patikslins savo duomenis. Daug kam, kas gavo pernai iš sodros išmokas neatitinka duomenis.
Jeigu pataisyt itr išsiųsit, greičiausiai atmes deklaraciją dėl duomenų nesutapimo.


o aš pernai negavau jokių išmokų iš sodros, bet mano pajamų suma nurodyta preliminarioj deklaracijoj nesutampa su
sodros duomenimis (pajamų dydžiu nuo kurių buvo įmokėtos sodros įmokos).
Ar tai normalu? skirtumas tik 500 Lt.


QUOTE(gresa @ 2010 03 24, 07:46)
Ar dar kam taip yra>? Tretieji asmenys Valstybinei mokesčių inspekcijai nepateikė duomenų apie Jūsų pajamas, pajamų mokestį ir (ar) išlaidas.


yra mirksiukas.gif
mano tėvam dar nėra duomenų.
bet manau greitai atsiras, nes man dar vakar po poetų irgi nebuvo, o vėlai vakare atsirado smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 24 kovo 2010 - 07:56
QUOTE(veridiana @ 2010 03 23, 23:30)
Sveikos

Noriu pasiteirauti nusimanančių  smile.gif

Ar normalu, kad šiemet man už mokslą gražina mažiau nei pernai (mokėjau tokia pačia sumą tiek pernai tiek užpernai)  nors pajamos 2009 buvo didesnės nei 2008m.

Užsipildžiau atrodo viskas tvarkoje tik tiek, kad tikėjausi daugiau o daba gaunasi daug maziau nei pernai susigrzina.



tai juk keitesi mokesciu tarifas (mazejo), man rodos del to
Atsakyti
QUOTE(Breira @ 2010 03 24, 07:42)
Labas rytas.
Išsisaugojau preliminarią deklaraciją,atsisiunčiau viską ką tik reikia, bet....
atsidarau deklaraciją ir pažymėtuose langeliuose man nesirašo skaičiai  g.gif  - ką ne taip darau?
Esu vaiko priežiūros atostogose ir turėčiau susigrąžinti už mokslus ir sumokėtas palūkanas.

Koks mano būtų NPD, jei iš pirmos santuokos auginu 1 vaiką, o kartu su antruoju vyru  2 vaikus? Už visus po 100 lt* 12 ?


Galbūt tie laukeliai yra užpildomi automatiškai? Jeigu laukelis apibrėžtas kokia nors spalva, jis užpildomas pagal formules. Ieškokit ko neužpildėt prieduose smile.gif
Už pirmą vaiką jeigu jis neįvaikintas antro sutuoktinio:
100x12
už antrą ir trečią po 100x12

Jūsų vyrui:
už jo pirmą (jūsų antrą) 50x12, už antrą 100x12

QUOTE(Leblon @ 2010 03 24, 07:55)
o aš pernai negavau jokių išmokų iš sodros, bet mano pajamų suma nurodyta preliminarioj deklaracijoj nesutampa su
sodros duomenimis (pajamų dydžiu nuo kurių buvo įmokėtos sodros įmokos).
Ar tai normalu? skirtumas tik 500 Lt.
yra  mirksiukas.gif
mano tėvam dar nėra duomenų.
bet manau greitai atsiras, nes man dar vakar po poetų irgi nebuvo, o vėlai vakare atsirado smile.gif


Sodros ir VMI pajamų apskaitymo metodai skiriasi, dėl to skaičiai ir neturi sutapti. VMI apskaito pagal išmokėjimo datą, sodra pagal priskaičiavimo datą.
PVZ: jeigu gaunate atlyginimą už vasarį kovo 10 d., tai sodros apskaitoje tai yra vasario pajamos, o VMI - kovo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 24 kovo 2010 - 08:13