Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Nieko nebesuprantu... Meta tokia klaida. Nieko nepildziau online doh.gif
Negalima pradėti pildyti deklaracijos PD pagrindu, nes Jūs turite nepabaigtą pildyti On-line deklaraciją
Gal kas zino, kaip tai panaikinti?
Atsakyti
Idomiai cia.. Apmokestinamu pajamu lape viena menesi irasyta suma yra 2-gubai didesne nei kitos (gaunu motinystes pasalpa, taip tikrai negali but), ar gali but Sodros klaida? ar as kazko nesuprantu.. Butent ta menesi, kuri mano dukros gimtadienis ir buvo perskaiciuota ismoka blink.gif
Atsakyti
pas mane rodo 33 langelyje 1 lotuliukas.gif matyt visiskai susvaigau kazkur arba man nepriklauso g.gif (esu motinystes atostogose, o moku tris draudimus ir buto paskola, isvis islaidu paskaiciuota-4850,91)
Atsakyti
kaip skaiciuoti NPD, jei zmogeliui buvo nustatytas ribotas darbingumas nuo 30 iki 55 proc. g.gif Deklaracijoj NPD yra 7200 lt blink.gif AR gali buti toks didelis? Mazameciu vaiku neturi. Aciu

pati paklausiau, pati ir atsakau - GALI lotuliukas.gif MAtyt reikejo garsiai paklaust, kad pati atsakyma rasciau. Jei kam aktualu - stai cia informacija http://www.vmi.lt/lt/?itemId=1014223 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 23 kovo 2010 - 23:38
gal kas susidure su tokia situacija, dirbau visus metus, penkis menesius papildomai turejau ir verslo liudijima. 35A langelyje man raso 5, kad atseit nedirbusi ir nedrausta, ir priskaiciuoja -360 litu... tai kaip nedrausta, jei dirbau? gal kas gali paaiskinti? aciu 4u.gif ryt skambinsiu i vmi, bet gal kam pildant taip pat buvo?
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2010 03 23, 13:07)
Laba diena smile.gif
Ir as nieko nesuprantu, pernai pati deklaravau namie ir ta programa puikiai veike, o dabar man neatidaro ne nieko, bandau instaliuoti is naujo vistiek neina, kame cia problemos. Gal kas zino?


Ir man lygiai taip buvo pries valanda, kol pries pusvalandi nesugalvojau is naujo parsisiusti deklaracijos forma is VMI dokumentu saraso. Suveike cool.gif
Atsakyti
Man vėl užkliuvo Išlaidos būsto kredito palūkanoms liepia patikslinti. Banko pridedamoje pažymoje taip parašyta ir deklaracijoje tiek. Kas galėtų būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 03 23, 23:36)
gal kas susidure su tokia situacija, dirbau visus metus, penkis menesius papildomai turejau ir verslo liudijima. 35A langelyje man raso 5, kad atseit nedirbusi ir nedrausta, ir priskaiciuoja -360 litu... tai kaip nedrausta, jei dirbau? gal kas gali paaiskinti? aciu  4u.gif ryt skambinsiu i vmi, bet gal kam pildant taip pat buvo?


bent jau vykdant veikla pagalpazyma, reikia susimoketi tuos 72lt/men., nesvarbu dirbi ar ne. tai galir su verslo liudijimu tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wikka @ 2010 03 24, 00:38)
Ir man lygiai taip buvo pries valanda, kol pries pusvalandi nesugalvojau is naujo parsisiusti deklaracijos forma is VMI dokumentu saraso. Suveike  cool.gif


Forma šiais metais kitokia, todėl reikėjo persisiųsti kitą smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ar galeciau tiketis pagalbos? Pas mane tokia situacija, akd as niekada nepildziau deklaracijos, o dabar gavosi taip, akd 2008m viena menesi turejau verslo liudijima, bet uz ji pinigus gavau tik 2009m. ir nezinau kaip ka pildyti, nes pasikeite mokesciai. Ir siaip gal ka galetu paskaiciuoti, nes man tos deklaracijos kaip karvei dangus.
Atsakyti
4u.gif

sveiki,
man toks klausimas iskilo, ar eina pildyti deklaracija uz 2006 metus? Nes as nebuvau pildziusi kaip pamenu, o buvau pradirbusi nepilnus metus. Man rodo , kad ten deklaracijos forma gpm302 g.gif galvoju, gal dar eitu ir uz tuos metus kazka susigrazinti 4u.gif
Atsakyti
ka man rasyt i 17 langeli? yrasyta 1800 bet jauciu neteisingai. auginu 2 vaikus, vienas 2007 g kitas 2009 12 men. vyras nedirbo tai ant manes skaiciuosis, mastau taip 100x12 +200=1400, ar teisingai? aciu
Atsakyti