Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Sveikos

Man cia toks klausimas: PD gautos pajamos nesutampa su is Sodros tinklalapio gauta pazyma (pazymoje mazesne suma)...Tai cia kaip suprast? g.gif doh.gif Kas galit paaiskinkit blush2.gif Aciu
Atsakyti
isijunkit lietuvos televizija rodo pinigu karta apie deklaracijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 03 23, 21:23)
Jeigu pirktas pernai - tai ne.  schmoll.gif

o jei 2008 - galima? keista tas, kad man Ūkio bankas už 2008 lizingą pateikė duomenis VMI ir šiemet, o MB kompas 2008 Snore imtas - duomenų nėra. tai man galima deklaruot? O MB laukt reikia, ar ir be to mokesčio už kompą galima pateikti deklaraciją?
ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
Laba. Na iskarto atsiprasau uz kvailus klausimus bet sitam reikale esu visai zalia. blush2.gif Db esu motinystes atostogose ir deklaruosiu pajamas pirma karta, man idomu keliu metu pajamas man db gales deklaruoti? Ar tik 2009m ar ir ankstesniu? blush2.gif Iki dekreto visa laika dirbau
Atsakyti
Sveikos

Noriu pasiteirauti nusimanančių smile.gif

Ar normalu, kad šiemet man už mokslą gražina mažiau nei pernai (mokėjau tokia pačia sumą tiek pernai tiek užpernai) nors pajamos 2009 buvo didesnės nei 2008m.

Užsipildžiau atrodo viskas tvarkoje tik tiek, kad tikėjausi daugiau o daba gaunasi daug maziau nei pernai susigrzina.
Atsakyti
Vyro pazymij parasyta Faktiškai pritaikytas NPD 2298 o preliminarioj 15 lamgelyj 5640 . Turejo susigrazinti tik uz draudima apie 40 lt o dabar ismeta 33 lemgelyj 240 doh.gif bozenka uz ka cia tiek daug doh.gif visus metus dirbo , turejo menesi nedarbingumo lapeli, ar cia klaida kokia g.gif zodziu pastebejau, kad yra grazinama visa isskaiciuota GPM suma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 23 kovo 2010 - 22:57
atleiskit, ka pasikartosiu blush2.gif

Apmokestinamosios pajamos
Vina men parasyta -75,65 (nu as ta menesi gaudavau kaip visada blink.gif )
Tai gal man atimt is to , ka visad gaudavau ta 75,65 ir irasyt skirtuma?

jei trys vaikai, ka i 17 langa irasyt?
Atsakyti
QUOTE(veridiana @ 2010 03 23, 23:30)
Ar normalu, kad šiemet man už mokslą gražina mažiau nei pernai (mokėjau tokia pačia sumą tiek pernai tiek užpernai)  nors pajamos 2009 buvo didesnės nei 2008m.

Užsipildžiau atrodo viskas tvarkoje tik tiek, kad tikėjausi daugiau o daba gaunasi daug maziau nei pernai susigrzina.

na taip g.gif kažką čia šiemet sugalvojo, perdarė doh.gif matyt pasirodė, kad per daug čia mes gaudavom lotuliukas.gif
man irgi šiemet kapeikos, o dar už kompą neduos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veridiana @ 2010 03 23, 23:30)
Sveikos

Noriu pasiteirauti nusimanančių  smile.gif

Ar normalu, kad šiemet man už mokslą gražina mažiau nei pernai (mokėjau tokia pačia sumą tiek pernai tiek užpernai)  nors pajamos 2009 buvo didesnės nei 2008m.

Užsipildžiau atrodo viskas tvarkoje tik tiek, kad tikėjausi daugiau o daba gaunasi daug maziau nei pernai susigrzina.

Pernai GPM buvo 27% o siemet 15 mirksiukas.gif maziau mokam maziau ir susigrazinam tongue.gif
Papildyta:
Noriu paklausti ar kam taip buvo- preliminari tuscia tik 17 langelis uzpildytas, bet vos tik parsisiunciau, jau pilnai uzpildyta rodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2010 03 23, 22:37)
atleiskit, ka pasikartosiu blush2.gif

Apmokestinamosios pajamos
Vina men parasyta -75,65 (nu as ta menesi gaudavau kaip visada blink.gif )
Tai gal man atimt is to , ka visad gaudavau ta 75,65 ir irasyt skirtuma?

jei trys vaikai, ka i  17 langa irasyt?

17 langelyje reikia irasyti 3000Lt mirksiukas.gif Todel, kad uz pirma vaika 100, uz kitus du po 200 lt, bet ta dydi dalinates su vyru, todel 500/2, o po to dauginam is 12 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita_22: 23 kovo 2010 - 23:12
Ž.J. ir vaivoskinui ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Taip ir buvo sodros klaida su pajamų mokesčiu doh.gif
Atsakyti
O kaip siemet su 15 langeliu.. visai niekas neaisku.. pas mane dabar nulis, is kur zinot kada man priklauso kazka irasyt o kada ne (dabar supratau tai nuo pajamu dydzio priklauso). Seimoj vienas vaikas.
Padekit kas ismanot, prasau ax.gif 4u.gif

Radau pradzioj temos
Metinis - MNPD = 5 640 – 0,2 x (gyventojo metinės su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusios pajamos – 9 600).
Vadinasi jei 0,2 x (gyventojo metinės su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusios pajamos – 9 600) didesnis nei 5640Lt man 15 langeli reikia palikt nuli bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ba_Bochka: 23 kovo 2010 - 23:20