Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

pernai ėmiau kompą lizingu, ar grąžins man kokią sumelę už jį ar jau nebe, preliminarioj deklaracijoj nesimato...
Atsakyti
QUOTE(681-12345 @ 2010 03 23, 20:49)
Gal gali kas paaiškinti, ką galėtų reikšti tas perspėjimas, bet nerašo klaida?


Labas vakaras, va cia pas mane irgi toks perspejimasbuvo, ale pavyko istausyti, bet ne sau i nauda, rezultate turesiu grazinti net 31 lituka, nu sakes, kosmaras kazkoks...bet esme ta kad esu motinystes atostogose (vaiko auginimo), pajamos sodrines, o perpejimas buvo analogiskas: spragtelejus ant perspejimo dukart pelyte, rode deklaracijoje, kurioje vietoje ta klaidele yra, toliau sekiau pirstu sodros pristatytas pajamas bei paskaiciuotus mokescius is lenteles, pazymos pateiktos, skaiciukai visi sutapo, bet klaidele vistiek rode, tada emiausi perskaiciuoti visur ta 15 proc mokescio, ir butent toj vietoj kur rode klaidele ir buvo klaida, paciame sodros lape, pasirodo pati sodra apsiskaiciavo, tai dabar ir teks permoka dengti:) doh.gif zodziuu is pajamu kas menesi reikia atimti faktiskai taikytina npd, kitas stulpelis pazymoj, ir nuo tos sumos perskaiciuoti 15 proc mokescio, t.y. deklaracijoje rodoma P5 stulpelius.
Tikiuos suprantamai paaaiskinau, sekmes ir kantrybes visiems pildantiems:)
keista tik, kad mnpd labai jau mazas paskaiciuotas, pagal mano skaiciavimus turi buti didesne zenkliai suma, o vat mokesciai paskaiciavo itartinai maza, pajamos pastovios buvo, tiek pernai tiek siemet:) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 03 23, 21:20)
pernai ėmiau kompą lizingu, ar grąžins man kokią sumelę už jį ar jau nebe, preliminarioj deklaracijoj nesimato...


Jeigu pirktas pernai - tai ne. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 03 23, 21:23)
Jeigu pirktas pernai - tai ne.  schmoll.gif

tikra tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 03 23, 16:51)
Jei tu nedirbi, nemoki pajamu, tai nera is ko susigrazint. Nebent galima deklaruot ant dirbancio sutuoktinio ar vieno is tevu.

bet ne vien sutuoktiniui uzrasant, ar dabar jau keitesi?
Atsakyti
nieko nesuprantu,o jeigu 46 rodo -792,tai tipo cia mums tiek moket reik?
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 21:54)
jei turit viena vaika, abu dirbat tai 12*50
jei viena augiant tai 12*100

o jeigu nera vaiku, kaip skaiciuoti NPD ir irasyti i 17 langeli? Nes dabar joks skaicius nera irasytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 20:54)
jei turit viena vaika, abu dirbat tai 12*50
jei viena augiant tai 12*100

Seimoje 1 vaikas- kaip skaiciuotusi,jei vienas asmuo dirbo visus metus,o kitas 6 men.buvo vaiko prieziuros atostogose ir kitus 6 menesius dirbo?Deklaruotu pajamas vienas,dirbes visus metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 23 kovo 2010 - 21:31
QUOTE(katanelis @ 2010 03 23, 21:28)
o jeigu nera vaiku, kaip skaiciuoti NPD ir irasyti i 17 langeli? Nes dabar joks skaicius nera irasytas g.gif

jei nera vaiku, tada 17 irasome 0
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 03 23, 12:58)
Reikia rašyti, toks koks turi būti pritaikytas pagal metinę sumą, o ne koks realiai buvo pritaikytas.

O tai kaip zinot koks turi buti pritaikytas blush2.gif Pernai buvo viskas aisku 290 x12 o siemet kaip pasiskaiciuot ta NPD g.gif nes pazymoj parasyta kad Faktiškai pritaikytas NPD-0 Faktiškai pritaikytas PNPD-600
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 23 kovo 2010 - 21:32
QUOTE(tiskute @ 2010 03 23, 21:28)
nieko nesuprantu,o jeigu 46 rodo -792,tai tipo cia mums tiek moket reik?

pasitikrinkit ar teisingi uzrasyti menesiai 35A
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 21:32)
pasitikrinkit ar teisingi uzrasyti menesiai 35A

gerai uzrasyti g.gif
Atsakyti