Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(Rinesa @ 2010 03 23, 21:03)
Tai čia į tą 17 langelį ir reikia rašyti?
O negali būti jis jau man pritaikytas?

taip. i 17. Gali but pritaikytas, cia. Cia ir įrasome ta, kuris turi buti taikomas.
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 18:02)
vadinasi gerai supratau  smile.gif 2009 m.- vienas leliukas  wub.gif
tai 17 langelyje tiek pas mane, tiek pas vyra turi buti po 600 lt?

bet pas vyra 17 laukelyje 1800 lt g.gif


Ir pas mane or pas vyra 17 laukelyje - 1800 lt.

kaip suprantu ta suma reikia sitrinti ir isirasyti 600 lt. (12*50)


ir dar vienas klausimas: vyras- statutinis valstybes tarnautojas, VMI rodo, kad 12 men nedirbo (neteikia duomenu) tai man paciai ten reikia pazymeti, kad vis tik dirbo/tarnavo ir vietoj 12, parasyti 0 ??
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 21:51)
perspejimas nebutinai yra klaida...... viskas gali but ir tvarkoj.....


Labai ačiū 4u.gif Bet taip ir toliau vis rašo, jau kad ar norite tęsti su klaida.... doh.gif Nors buvo perspėjimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(681-12345 @ 2010 03 23, 21:08)
Labai ačiū 4u.gif  Bet taip ir toliau vis rašo, jau kad ar norite tęsti su klaida.... doh.gif Nors buvo perspėjimas smile.gif

koki perspejima meta?
Atsakyti
PAS MANE isviso 9 lapai, bet sauktuko nera unsure.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 21:05)
taip. i 17. Gali but pritaikytas, cia. Cia ir įrasome ta, kuris turi buti taikomas.


O turbūt visa kita jau bus pritaikyta? g.gif
Pas mus darbe vieniem taike, kitiem ne, todėl ir neaišku. Nes kad būtų taikomas reikėjo pareiškimą rašyt, o aš nors užmušk nepamenu, rašiau ar ne. blush2.gif
Ir dar. Lapas su neapmokestinamom pajamom, čia nieko nereik pildyt?
Atsakyti
QUOTE(dareda @ 2010 03 23, 21:10)
PAS MANE isviso 9 lapai, bet sauktuko nera unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
pabandykit pasrsisiusti ir tada su sauktuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 23 kovo 2010 - 21:12
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 22:10)
koki perspejima meta?

5 P laukelyje pasitikrinkite išskaičiiuoto mokesčio sumą
Atsakyti
O tas sauktukas turi buti perziurint deklaracija, ar kai parsisiunciam, nes man neleidzia parsisiusti, tipo nurodyti programos buvimo vieta... O dieve, ta vmi is proto isves visus
Atsakyti
labas vakaras. prasysiu nedideles pagalbos. Toj lentelej kur surasyti dirbti ir nedirbti menesiai susumuota, kad 10 men nedirbau ir nebuvau drausta valstybes lesomis. Taciau as dirbau 2 men, o kitus 10 buvau studente, dieninio skyriaus, taigi reiskia, kad esu draudziama. Tai ar galiu deklaracijo 35a langelyje pataisyti savavaliskai, ar jau reiks eit i vmi ir aiskintis? is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(dareda @ 2010 03 23, 21:13)
O tas sauktukas turi buti perziurint deklaracija, ar kai parsisiunciam, nes man neleidzia parsisiusti, tipo nurodyti programos buvimo vieta... O dieve, ta vmi is proto isves visus


Tą šauktuką meta kai koks nors lapas neužpildytas. O kodėl neduoda? Gal ne viską atsisiuntei? programa, forma..
Atsakyti
QUOTE(dareda @ 2010 03 23, 21:13)
O tas sauktukas turi buti perziurint deklaracija, ar kai parsisiunciam, nes man neleidzia parsisiusti, tipo nurodyti programos buvimo vieta... O dieve, ta vmi is proto isves visus

parsisiuntus. Turi visu pirma parsisust deklaracijos sablona.
Papildyta:
QUOTE(Erika20 @ 2010 03 23, 21:17)
labas vakaras. prasysiu nedideles pagalbos. Toj lentelej kur surasyti dirbti ir nedirbti menesiai susumuota, kad 10 men nedirbau ir nebuvau drausta valstybes lesomis. Taciau as dirbau 2 men, o kitus 10 buvau studente, dieninio skyriaus, taigi reiskia, kad esu draudziama. Tai ar galiu deklaracijo 35a langelyje pataisyti savavaliskai, ar jau reiks eit i vmi ir aiskintis? is anksto dekoju

pataisyti
Atsakyti