Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(xde @ 2010 03 23, 19:54)
aciu uz atsakyma 4u.gif
O GPM 308 S prieda reikia pildyti visiems ar tik kai kurioms grupems?
Siuo atveju asmuo,gave pajamas 01 ir  tris kartus 03(paskutini karta nebuvo isskaiciuotas pajamu mokestis.Kodel? g.gif )

Ši prieda pildo tik pati sistema (jei pastebejot nieko ten neimanoma irasyt) Kodel neiskaiciavo, nezinau... gal pritaike NPD....
Atsakyti
QUOTE(siniata @ 2010 03 23, 18:59)
Ir aš turiu klausimėlį.
Žiūriu dabar vyro PD, o ten laukelyje  Nr. 33  - "Mokėtina (-) / grąžintina (+), pajamų mokesčio suma (Lt) " - stovi  "-111 Lt"


Sveiki ir as pasiziurejau man ir raso kad -296.Tai reiskias turesiu tiek grazint? nors 2009 buvau motinystes atostogu visus metus g.gif ar dar reikia ziuret ir tvarkyt?
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 20:11)
Klaidinat.
nuo ju mokesciu moket nereikia, tik deklaruot. GPM sumoki jau pirkdamas verslo liudijima.
Metu gale sumoketi reikia tik PSD imokas 12*72 lt.

as ne apie verslo liudijima o apie individualia veikla, issiimant individualios veiklos pazyma nieko nemoki schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 23, 20:09)
as ne apie verslo liudijima o apie individualia veikla, issiimant individualios veiklos pazyma nieko nemoki  schmoll.gif

dar karta perskaiciau klausima... ten buvo ir apie patentus, ir apie veikla... mirksiukas.gif tikiuosi suprato...... rolleyes.gif
Atsakyti
Kodel as nieko nematau, nei pazymu, nei preliminariu deklaraciju? blink.gif
Atsakyti
Norejau pasidomet, jei abu su vyru dirbom, turim viena vaika, gimes 2009 07 18, ar galiu as sau PNPD pritaikyti, t.y. 5*100, ar butinai per puse su vyru dalint?
Ir dar, pildant sodroj prasyma vaiko prieziuros atostogom, tuo paciu pildziau npd prasyma, ar pnpd jie netaiko automatiskai?
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
prašau pagalbos!!!!!!!!!!!!!!!!!
jei 33 langelyje nieko nera irasyta, tai reiskia, kad negausiu nieko, ar kad reikia pabaigti pildyti deklaracija?
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 03 23, 20:15)
*Norejau pasidomet, jei abu su vyru dirbom, turim viena vaika, gimes 2009 07 18, ar galiu as sau PNPD pritaikyti, t.y. 5*100, ar butinai per puse su vyru dalint?
**Ir dar, pildant sodroj prasyma vaiko prieziuros atostogom, tuo paciu pildziau npd prasyma, ar pnpd jie netaiko automatiskai?
Aciu. 4u.gif

*jei vyras dirbo, tai gal jau darbe prisitaike?
** kaip ir turejo pritaikyt.
Atsakyti
parsisiunciau preliminare deklaracija, ji pilnai uzpildyta, 6 men. as nedirbau, stovejau birzoj, o kitus dirbau, A35 langelyje irasayta 6 men, tai as pataisiau ir irasiau 0 , ar gerai padariau? Kai pataisiau, tai tada 46 langelyje pasidare 0, tai ar as galiu susigrazinti ka nors doh.gif
Atsakyti
Sakykit, deklaracijoje yra tik 3 lapai - nėra lapo, kur galima nurodyti hipotekos išlaidas (darau vyro vardu, o išmokas mokėjau aš iš savo sąskaitos)
Kaip pridėti reikiamą lapą?


Tarp kitko, mano pažymos ir deklaracijos EDS portale dar nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siniata: 23 kovo 2010 - 20:29
nu siemet deklaracija nieko nesuprantu verysad.gif uz buta buvo daug didesnes palukanos daugiau inesta atlyginimas toks pat o gausiu rodo kad 1000 lt maziau nieko nesuprantu
Atsakyti
grazintina suma raso 33 langelyje?
Atsakyti