Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

atejau paziureti kaip sparciai deklaruojat. Pas mane vis dar nera pateikti duomenys. Jau galvojau pasitikrinsiu ar daug tokiu, bet ziuriu nera ko panikuoti

QUOTE(Minerva @ 2010 03 23, 14:08)
Niekur nerandu atsakymo: o būtina tas pajamas išvis deklaruoti? Nei aš valstybės tarnyba, nei paskolą turiu, nei dar kas nors g.gif


nori melejonus nuslept? smile.gif
siaip neprivaloma, bet gudrai moterai reiketu susipildyt ir paziureti ka rodo. o mazu tau kokius 5lt nores grazinti biggrin.gif o jei rodis kad tu turi sumoketi gali akeles uzmerkti ir auseles uzkimsti ir nieko nedaryti smile.gif tik tiketis kad taves nepatikrins ir nelieps susimoketi. na o jei patikrins tai atsius tau malonu rasta, kad miela ponia susimokekit. zodziu niekur nepabegsi, tik pati i akis nesoksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edirga @ 2010 03 23, 16:06)
Tai jei stovi darbo biržoj, reikia rašyti 0? g.gif  Nes aš praėjusiai metais nedirbau 1 mėn, o MB 4 mėn, ir pleminariose deklaracijose šie skaičiai įrašyti, nieko aš šiais metais nebesuprantu  doh.gif


Kai stovi birzoj esi valstybes draudziamas tai tu menesiu rasyt nereikia, nebent jei nedirbai ir nestovejai birzoj, tokiu atveju reikia rasyti.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 16:10)
dabar ir as jau pradejau sodros duomenimis nepasitiket, bet gi idiegta nauja kazkokia egs sistema, ir ji per banka jungiantis manes neatpazista  doh.gif turbut nelemta man siandien pateiks tos deklaracijos  biggrin.gif

turbut EDS turit galvoj. tai cia ne jokia naujiena. o jau prie to eds esat prisiregistrave?
Atsakyti
Labadiena,noriu paklausti gal kas galite padėti,pildau deklaraciją gmp308,iš kur man sužinoti taikytiną mpnpd sumą už 2009 metus?kaip ją paskaičiuoti.ir dar vieną klausimėli turiu kur reikia rašyti jeigu 2009 metais parduotas automobilis tai kur rašyti už jį gautą sumą?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2010 03 23, 13:13)
turbut EDS turit galvoj. tai cia ne jokia naujiena. o jau prie to eds esat prisiregistrave?


dabar jau ir per e vartus jungiantis prie sordos rodo kad nerastas asmuo lotuliukas.gif siandien jau jungiu lauk visas tas programas, nes matyt jau perkrautos sistemos.
Atsakyti
Ž.J, Auges, gal nusimanot šiuo klausimu?

MB du mėn turėjo verslo liudijimą pasiėmęs, pildėm tą knygelę ir tt. tai ten priede V, V15 langelyje reikia įrašyti, kiek jis gavo grynų už tuos mėnesius? ta prasme, skirtumą tarp pajamų ir išlaidų ar kaip?

ačiū už info 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2010 03 23, 15:16)
Ž.J, Auges, gal nusimanot šiuo klausimu?

MB du mėn turėjo verslo liudijimą pasiėmęs, pildėm tą knygelę ir tt. tai ten priede V, V15 langelyje reikia įrašyti, kiek jis gavo grynų už tuos mėnesius? ta prasme, skirtumą tarp pajamų ir išlaidų ar kaip?

ačiū už info  4u.gif

Tik pajamos.
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 15:19)
Tik pajamos.

kiek jis gavo iš viso, ta prasme, visų pajamų už tuos kelis mėnesius suma? supratau, dėkui. pasitikslinau, dabar ramuma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2010 03 23, 15:20)
kiek jis gavo iš viso, ta prasme, visų pajamų už tuos kelis mėnesius suma? supratau, dėkui. pasitikslinau, dabar ramuma  rolleyes.gif

Taip.
Atsakyti
Jei mano vyras dirbo tai 35A langelis turi buti 0? (jis valstybes tarnautojas, ar tai neturi skirtumo?)

Preliminarioje ten - 12, tai tada 46 langelis -864 lt.

jei 35 A - 0, tada toliau viskas 0, o 33 - +516 lt (ta suma, kuria susigrazinam)


ar taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 23 kovo 2010 - 15:30
Siaip tai nedirbant ir esant DB - tie menesiai skaiciuotini ir rasytini i 35A laukeli...
Tai uz juos tex susimoket 72Lt/men ar cia kaip....???
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 15:29)
Jei mano vyras dirbo tai 35A langelis turi buti 0? (jis valstybes tarnautojas, ar tai neturi skirtumo?)

Preliminarioje ten  - 12, tai tada 46 langelis    -864 lt.

jei 35 A - 0, tada toliau viskas 0, o 33 -    +516 lt (ta suma, kuria susigrazinam)
ar taip?

Jei dirbo pagal darbo sutarti 12 men. tai turi buti 0. Taip.
Atsakyti