Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Ar dar yra kam duomenys nepateikti, ar aš čia viena likus?

jau paskaičiau, kad ne viena linusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 23 kovo 2010 - 14:43
Va kokios mano naujienos su deklaracija.
Sodra teikia viena info apie mano pajamas ir isskaiciuotas sumas, o VMI deklaracijoje kitos. Turiu itarima, kad kai kurie menesiai gali buti susidubliave. Lauksiu atsakymo. Bet tikrai visiems siulau pasitikrinti duomenu bazes, kurios yra lengvai prieinamos per epaslaugos.lt, dar galima per interentine bankininkyste ir pan.
Neskubekit ir tikrinkites, nesvarbu, kad deklaracijoje gaunasi, kad vmi jums turi grazinti permoka.
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 12:39)
jau visisškai man karsta.gif pildau Turto deklaraciją tai ir stovi ant liežuvio  doh.gif



nieko baisaus, jau supratau, bet vis tiek nieko cia man neiseina.
Atsakyti
QUOTE(dzeta @ 2010 03 23, 14:39)
O jei 31 langely -1157, 33 langely 1157, o 46 langely -648, per metus dirbo 3men, o kitus 9 men stovejo birzoj, vistiek 35a langely 9.  Ar cia mums ka reiks moket,  ar mes ka gausim  blush2.gif

Aciu labai jei kas atsakys  4u.gif

GPM grazins, o PSDĮ reiks sumokėti.

QUOTE(Gurmano @ 2010 03 23, 14:42)
O uz 1 auginama vaika su vyru - tai 12*50 ir basta, taip? wink.gif

taip.
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 03 23, 15:42)
O uz 1 auginama vaika su vyru - tai 12*50 ir basta, taip? wink.gif

siaip skaitykit anksciau esancius puslapius. Ten aiskiai parasyta, kad 50*12 kai deklaruoja abu tevai (Pas viena ir kita deklaracijoje tas pats). Jeigu vienas tevu - tuomet 100*12.
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2010 03 23, 14:36)
ačiū už naudingą informaciją - tai ir aš paliksiu per dvi eilutes paskolą  ax.gif

Man sake kad jas sudet reikia ax.gif
Atsakyti
sutikrinau savo preliminarine su sodros duomenimis is el.vartu. man skirtumas 4000 lt metiniu pajamu (2009 buvau dekretinese ir vaiko prieziuros atost., dirbau tik 4 men).
ryt vaziuosiu
dirbau 2 darbovietese, tai is antrosios gautos pajamos irgi beveik 400 nesutampa su deklaracijoje pateiktais.

nezinau kas cia "grybus pjauna"???
Atsakyti
Nesuprantu kodėl Sodra pateikė vienu mėnesiu daugiau pajamų (motynistės pašalpa)negu gavau ištikruju. Kur skambint dabar?
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 03 23, 14:47)
Man sake kad jas sudet reikia  ax.gif

o aš neprisiskambinau į VMI, tai ir nežinau. manau, ir taip, ir taip tas pats bus smile.gif bet dar nesiunčiau vyro duomenų, nes turiu vieną klausimą.

jis du mėn turėjo verslo liudijimą pasiėmęs, pildėm tą knygelę ir tt. tai ten priede V, V15 langelyje reikia įrašyti, kiek jis gavo pajamų už tuos mėnesius? ta prasme, skirtumą tarp pajamų ir išlaidų ar kaip?

ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte3 @ 2010 03 23, 15:47)
siaip skaitykit anksciau esancius puslapius. Ten aiskiai parasyta, kad 50*12 kai deklaruoja abu tevai (Pas viena ir kita deklaracijoje tas pats). Jeigu vienas tevu - tuomet 100*12.



Pala, augina...ar deklaruoja...? skirtingi dalykai! blink.gif
Jei deklaruoju as uz busto paskola, bet auginam abu, tai kaip?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anastra @ 2010 03 23, 14:19)
Jei ši suma 288 yra 33 ir 46 laukelyje su minuso ženklu, tai Jums grąžinti jos nereikia, VMI Jums grąžina.



QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 14:42)
Sveikatos draudimo mokestį  4u.gif


tai ar gerai galvoju, kad iš pažymos PSD su indeksu 1D stulpelio (Išskaičiuota privalomo sveikatos draudimo įmokų sumas surašyti) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 14:42)
Sveikatos draudimo mokestį  4u.gif

tai esancios vaiko prieziuros atostogose privalo p8 pildyt? g.gif
Atsakyti