Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 14:23)
AAA, kas cia dabar????????? Pas MB deklraracijos -864 lt???? tai tipo jam tiek sumoketi reikia?  blink.gif  blink.gif  blink.gif 

pernai deklaravo draudima, sumoketa 1200 lt susigrazinom, dabar irgi taip pat, bet kodel - 864??????????  blink.gif


Ar dirbo jis visus praėjusius metus?
Atsakyti
QUOTE(Aistute @ 2010 03 23, 14:25)
klausykit o kiek reikia rasyt  i 17 langeli, jei kartu su vyru auginu 2 vaikus

12*50+12*100 lygu 1800
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 23 kovo 2010 - 14:28
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 12:24)


nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 14:27)
nesupratau  g.gif

GPM
Atsakyti
Abo, žmonės turi susimokėt VMI tada, kai per metus nedirbo bent 1 pilną mėnesį ir nebuvo draudžiami valstybės lėšomis, arba kai buvo perdaug NPD pritaikyta.
Atsakyti
Kaip orientaciniai pasiskaiciuot kiek turetu grazinti, deklaruojant islaidas uz kredito palukanas?
Sumoketos palukanos x 0,15??
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 12:28)



a, nu taigi ir sakau kad nera tokios fr biggrin.gif
nu bet vis tiek man nieko nesigauna. kosmaras. o gal reikia palaukt kelias dienas ir tie duomenys automatiskai suvaikscios, nes man tai is principo nieko rankiniu budu irasinet nereikia, tik vmi sake, jei pirmam lape nera info, kad suvaiksciotu duomenys reikia parsisiusti deklaracija i kompa ir spausti kazkoki raudona sauktuka
Atsakyti
na stai, pagaliau pateikiau deklaracija su geltonomis veliavelemis. Viena veliavele buvo, kad pasitikslinti ar teisingai paskaiciuota GPM (siuos duomenis pateike Sodra), tai as prie ju nelindau schmoll.gif
O kita veliavele buvo del busto palukanu, kai 2009 m. keiteme is litu i eurus, tai irasiau dvi atskiras eilutes, taip kaip nurode VMI bankas. Tai man parase pasitikslinti, ar tai viena paskola. Man VMI paaiskino, kad tikriausiai reiks pateikti sutarti kaip irodyma, kad buvo suteikta ne dar viena paskola, o pakeista sutartis.

Dabar labai lauksiu kazkokio patvirtinimo. Labai tikiuosi, kad jie ja priims ir greit perves pinigelius ax.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas galit paaaiškint,jei 31 langely yra minus 67lt.,o 33 langely plus 67lt.(be minuso),tai ar man gražinti reikės,ar man gražins tuos 67lt. doh.gif Bijau ir pildyt,kad gražint nereikėtų man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yngaga @ 2010 03 23, 14:32)
Sveikos,gal kas galit paaaiškint,jei 31 langely yra minus 67lt.,o 33 langely plus 67lt.(be minuso),tai ar man gražinti reikės,ar man gražins tuos 67lt. doh.gif  Bijau ir pildyt,kad gražint nereikėtų man unsure.gif

Jums grazins....
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 03 23, 14:15)
Sablone kur parsisiunciau yra,bet manojoj deklaracijoj nera. Kaip ta lapa reikia itraukti i bendra deklaracija? Ar pateikti atskirai?

itraukti i bendra reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 14:30)
na stai, pagaliau pateikiau deklaracija su geltonomis veliavelemis. Viena veliavele buvo, kad pasitikslinti ar teisingai paskaiciuota GPM (siuos duomenis pateike Sodra), tai as prie ju nelindau  schmoll.gif
O kita veliavele buvo del busto palukanu, kai 2009 m. keiteme is litu i eurus, tai irasiau dvi atskiras eilutes, taip kaip nurode VMI bankas. Tai man parase pasitikslinti, ar tai viena paskola. Man VMI paaiskino, kad tikriausiai reiks pateikti sutarti kaip irodyma, kad buvo suteikta ne dar viena paskola, o pakeista sutartis.

Dabar labai lauksiu kazkokio patvirtinimo. Labai tikiuosi, kad jie ja priims ir greit perves pinigelius ax.gif

Na as su tuo bustu tai viena vyrui atidaviau susigrazint thumbup.gif
Atsakyti