Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Atsiprašau už kvaią klausimą, bet galit ka snors pasakyt, o kodėl žmonėms reikia gražinti/ šiaip įdomu, kad tokios "bėdos' man nebūtų biggrin.gif
Atsakyti
cannot find the tag mxfd dabar tokius uzrasus meta . nieko nebesuprantu. doh.gif
Atsakyti
SKaip i preliminarią įtraukti norima deklaracijos prieda, pvz. neapmokestinamasias pajamas? iš naujo viska pildyt?
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2010 03 23, 14:22)
SKaip i preliminarią įtraukti norima deklaracijos prieda, pvz. neapmokestinamasias pajamas? iš naujo viska pildyt?

ne... tik iterpti prieda.....
Atsakyti
paskutinis klausimukas ? o tai nieko nereiskia kad 43laukelyje +288 o 44 laukelyje -288 ,


Jau radau forume i savo klausima atsakymus aciu tikrai kurios atsakete 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panele: 23 kovo 2010 - 14:26
AAA, kas cia dabar????????? Pas MB deklraracijos -864 lt???? tai tipo jam tiek sumoketi reikia? blink.gif blink.gif blink.gif

pernai deklaravo draudima, sumoketa 1200 lt susigrazinom, dabar irgi taip pat, bet kodel - 864?????????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(panele @ 2010 03 23, 14:23)
paskutinis klausimukas ? o tai nieko nereiskia kad  43laukelyje  +288  o 44 laukelyje -288 ,

nieko,....
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 14:06)
nu kad nematau as tokios pas save fr 308 , yra tik gpm 308. ja as turiu atsisiuntus, bet ir jos neatidaro

doh.gif FR biggrin.gif

QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 14:07)
kaip reikia patisklinti geltona veliavele? gal galima taip ir palikti? ar cia uzskaitys kaip klaida ir atmes deklaracija?

žiūrint kurioj vietoj.. aš pataisiau iš pamėnesinių sumų į vieną bendrą ir praėjo - nebemeta perspėjimo

QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 14:21)
Atsiprašau už kvaią klausimą, bet galit ka snors pasakyt, o kodėl žmonėms reikia gražinti/ šiaip įdomu, kad tokios "bėdos' man nebūtų biggrin.gif

nu tipo lengvata, skatinimas, gi mes visus tuos draudimus, paskolas mokam iš savo pinigėlių ur kuriuos jau mokėti mokesčiai...
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 14:23)
AAA, kas cia dabar????????? Pas MB deklraracijos -864 lt???? tai tipo jam tiek sumoketi reikia?  blink.gif  blink.gif  blink.gif 

pernai deklaravo draudima, sumoketa 1200 lt susigrazinom, dabar irgi taip pat, bet kodel - 864??????????  blink.gif

kuriam langely cia?
Atsakyti
klausykit o kiek reikia rasyt i 17 langeli, jei kartu su vyru auginu 2 vaikus
Atsakyti
QUOTE(pandorita @ 2010 03 23, 14:19)
O kokiu nr. skambinot? (mano ta pati situacija, bet neberandu telefonu ju psl.)
Ar jie automatiskai pataiso, ar kai sulaukia pranesimo?

Aš skambinau pašalpų skyriaus viršininko pavaduotojai 2525404
Paskambinkit. Gal kuo daugiau skambučių bus, tuo greičiau pataisys
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 15:23)
AAA, kas cia dabar????????? Pas MB deklraracijos -864 lt???? tai tipo jam tiek sumoketi reikia?  blink.gif  blink.gif  blink.gif 

pernai deklaravo draudima, sumoketa 1200 lt susigrazinom, dabar irgi taip pat, bet kodel - 864??????????  blink.gif

Taigi man atrodo ten aiškiai parašyta, kad jums tiek gražins bigsmile.gif Prašom nesinervinti biggrin.gif Nors gal nusišneku, protingos tiotės paaiškins viską, sakau visoms laimingo laukimo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 23 kovo 2010 - 14:27