Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(lelellyte @ 2010 03 23, 14:05)
idomu, kas butu, jei tokios deklracijos isvis nepateiktumet  g.gif gal ir moket nereiktu (bet turbut as cia labai naiviai mastau)

Noretumet... VMI „isknis“ nors ir is po zemiu......
Atsakyti
kaip reikia patisklinti geltona veliavele? gal galima taip ir palikti? ar cia uzskaitys kaip klaida ir atmes deklaracija?
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 14:07)
kaip reikia patisklinti geltona veliavele? gal galima taip ir palikti? ar cia uzskaitys kaip klaida ir atmes deklaracija?

ten perspejimas, kad pasitikrintumet, nebutinai tai klaida, jei teisingai... priims.....
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 14:06)
nu kad nematau as tokios pas save fr 308 , yra tik gpm 308. ja as turiu atsisiuntus, bet ir jos neatidaro


Iš čia atsisiųsk http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569
Tada išarchyvuok į tą patį katalogą kur išsaugojai prieš tai preliminarią
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 16:01)
suma 33 laukelyje su minuso zenklu?



nea raso 215 be minuso g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 16:01)
suma 33 laukelyje su minuso zenklu?




nea 215 be minuso
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2010 03 23, 13:57)
Yra ta forma tik neraso tu 15 proc GPM308T_1(1) situ duomenu nebuna itrauktu, kadangi neislaikyta 3metus, todel reikia paciam juos surasyti


Sablone kur parsisiunciau yra,bet manojoj deklaracijoj nera. Kaip ta lapa reikia itraukti i bendra deklaracija? Ar pateikti atskirai?
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 03 23, 15:05)
Atsakykit kas...jau zinute pasimete tarp visu beklausianciuju ....
4u.gif
Ka rasyti i laukeli 35A (Menesiu, kuriais zmogus nedirbo ir nebuvo draustas valstybes lesomis, skaicius).

Situacija tokia: moteris buvo vaiko aug atostogose, tada grizus i darba iskart gavo iseitine ir po to iskart i DB.

Tai kaip su tu menesiu skaiciais?? Kaip jie paskaiciuojami tada??? Dekoju!  4u.gif



Pagal mano supratima 0, nes stovint birzoj esi draustas valstybes lesomis
Atsakyti
QUOTE(panele @ 2010 03 23, 14:14)
nea 215  be minuso

Tuomet cia grazintina.
Atsakyti
QUOTE(panele @ 2010 03 23, 14:58)
Ka manot ar tai negaletu buti klaida , snd jau yra pas mane preliminari deklaracija, ten parasyta kad moketina -288 , supratau kad as skolinga, bet nematau logikos ,  gavau minimuma ne daugiau ir  dar uz mokslus susimokejau 2 200 ir dar likau skolinga valstybei , manau kad tai klaida , pernai uz moksla gavau, niekas kaip ir nesikeite dirbau toj pacioj darbovieteje.


Jei ši suma 288 yra 33 ir 46 laukelyje su minuso ženklu, tai Jums grąžinti jos nereikia, VMI Jums grąžina.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 15:06)
mirksiukas.gif  gaudyk


Ačiū, greit prasisukau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 14:06)
Paskambinau sodrai, kad neteisingai mano pajamas pranešė VMI  doh.gif , sako palaukit kelias dieneles  blink.gif
Lauksiu iki penktadienio sad.gif

O kokiu nr. skambinot? (mano ta pati situacija, bet neberandu telefonu ju psl.)
Ar jie automatiskai pataiso, ar kai sulaukia pranesimo?
Atsakyti
Zinanciom klausimas, jei as 1 menesi buvau uzregistravus Individualia veikla, bet is jos negavau jokiu pajamu, ar man reik deti priedo 1 lapa su pajamoms is individualios veiklos??
nes as ten vis vien rasyciau, kad pajamos 0
Atsakyti