Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(ader @ 2010 03 23, 13:57)
ir man tas pats  g.gif


atsisiuskite tos formos sablona, tada leis atidaryti ir pacia forma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dikarikaa @ 2010 03 23, 15:57)
tai man reikia pildyti metine pajamu deklarascija GPM308_1?
bet jei nera preminariu deklaraciju uz 2009m, tai ar pavyks uzpildyti? g.gif nezinau is kur tuos skaicius traukti nuo (12 iki 25 punkto)  doh.gif

beje ar ten reikia pateikti dar priedus (9) ? jei nieko nepirkom, nepardavem, neturim paskolu? g.gif


uz nepilnai isdirbtus metus
Atsakyti
tai ta ir siunciu, issisaugau, bet kai atidarineju su abby tai raso, kad neranda
Atsakyti
QUOTE(panele @ 2010 03 23, 13:58)
Ka manot ar tai negaletu buti klaida , snd jau yra pas mane preliminari deklaracija, ten parasyta kad moketina -288 , supratau kad as skolinga, bet nematau logikos ,  gavau minimuma ne daugiau ir  dar uz mokslus susimokejau 2 200 ir dar likau skolinga valstybei , manau kad tai klaida , pernai uz moksla gavau, niekas kaip ir nesikeite dirbau toj pacioj darbovieteje.

suma 33 laukelyje su minuso zenklu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 23 kovo 2010 - 14:02
QUOTE(*Rūta* @ 2010 03 23, 13:53)
tik uz busta  galima, prie ko cia renovacija?  g.gif  remontai ir pan?

Nu taip, jei apsiforminai kaip renovacija tai bankas pateikia pazyma palukanu grazinimui g.gif Bent jau pernai tai grazinausi be problemu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 14:57)
Atsisiųskit dar deklaracijos šabloną smile.gif


va sito man ir truko, dekui smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 13:57)
ir man tas pats  g.gif

atsisiųskit dar tuščią šabloną Fr308, tada ją atidarai - tuščią ir tada užkrauni per Open Preliminarią
Atsakyti
Nu cia per ziaurei jus "Pavaret"
Norejau pakalust o deklaracija reikia persisiust ir pildyt? ir jei preliminarioj nera grazintins sumos tai ka tada laukt ar cia darasyt ka nors reikia?
Atsakyti
Atsakykit kas...jau zinute pasimete tarp visu beklausianciuju ....
4u.gif
Ka rasyti i laukeli 35A (Menesiu, kuriais zmogus nedirbo ir nebuvo draustas valstybes lesomis, skaicius).

Situacija tokia: moteris buvo vaiko aug atostogose, tada grizus i darba iskart gavo iseitine ir po to iskart i DB.

Tai kaip su tu menesiu skaiciais?? Kaip jie paskaiciuojami tada??? Dekoju! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele @ 2010 03 23, 13:58)
Ka manot ar tai negaletu buti klaida , snd jau yra pas mane preliminari deklaracija, ten parasyta kad moketina -288 , supratau kad as skolinga, bet nematau logikos ,  gavau minimuma ne daugiau ir  dar uz mokslus susimokejau 2 200 ir dar likau skolinga valstybei , manau kad tai klaida , pernai uz moksla gavau, niekas kaip ir nesikeite dirbau toj pacioj darbovieteje.


idomu, kas butu, jei tokios deklracijos isvis nepateiktumet g.gif gal ir moket nereiktu (bet turbut as cia labai naiviai mastau)
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 03 23, 13:35)
sulaukiau deklaracijos, nekukuoju, nes esu per protinga deklaracijoms laugh.gif
Nusiunčiau nuolatinei pagalbininkei  ax.gif
Papildyta:
Minerva, nešūkauk ant mano kaimynkos, išsiliek ant kitų biggrin.gif

mirksiukas.gif gaudyk


Paskambinau sodrai, kad neteisingai mano pajamas pranešė VMI doh.gif , sako palaukit kelias dieneles blink.gif
Lauksiu iki penktadienio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 12:03)
atsisiųskit dar tuščią šabloną Fr308, tada ją atidarai - tuščią ir tada užkrauni per Open Preliminarią


nu kad nematau as tokios pas save fr 308 , yra tik gpm 308. ja as turiu atsisiuntus, bet ir jos neatidaro
Atsakyti