Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Jus man paaiskinkit, kaip atsidaryti parsisiusta deklaracija blush2.gif

Atsidarau instaliuota (instaliavau per setup.exe.) forma ABBYY atsidaro visiskai tuscias langas, spaudziu open, ikeliu preliminari deklaracija ir man sako, kad kad ne ta forma.

Gal ka praleidau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 03 23, 13:51)
Tai tipo nebegalima uz abi paskolas palukanu grazintis: ta prasme bustui ir jo renovacijai  g.gif tipo turiu issirinkt viena  g.gif



tik uz busta galima, prie ko cia renovacija? g.gif remontai ir pan?
Atsakyti
jau gal raset, kas temoje, bet gal dar parasytumet 33langelyje parasyta suma, kuri bus grazinama, taip?
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2010 03 23, 13:53)
jau gal raset, kas temoje, bet gal dar parasytumet 33langelyje parasyta suma, kuri bus grazinama, taip?


Taip
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 03 23, 13:28)
(Dar nueikite į neįgalių vaikų mamų skyrelį ir pasigirkite, kad visi jūsų vaikai sveiki.)

Žiaurokas palyginimas unsure.gif

QUOTE(Minerva @ 2010 03 23, 13:39)
Įtikinai biggrin.gif (Bet erzintis tikrai nereikėtų.)

Atsiprašau Abo kaimynės  4u.gif

Atleista biggrin.gif


Kruopa, TAIP 33 langelis su teisingu atsakymu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 13:52)
Jus man paaiskinkit, kaip atsidaryti parsisiusta deklaracija blush2.gif

Atsidarau instaliuota (instaliavau per setup.exe.) forma ABBYY atsidaro visiskai tuscias langas, spaudziu open, ikeliu preliminari deklaracija ir man sako, kad kad ne ta forma.

Gal ka praleidau? blush2.gif



Atsisiųskit dar deklaracijos šabloną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 15:30)
Tiesiog nespėjo sukelt.
Patikrinkit periodiškai, turėtų atsirast smile.gif
Už pusę mėnesio mokėt nereikės
Forma GPM308.
Supildykit ir pasitikrinkit ar nereikės VMI ką nors sumokėti.  rolleyes.gif


tai man reikia pildyti metine pajamu deklarascija GPM308_1?
bet jei nera preminariu deklaraciju uz 2009m, tai ar pavyks uzpildyti? g.gif nezinau is kur tuos skaicius traukti nuo (12 iki 25 punkto) doh.gif

beje ar ten reikia pateikti dar priedus (9) ? jei nieko nepirkom, nepardavem, neturim paskolu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 03 23, 13:50)
Tokio dalyko is vis nerandu verysad.gif

Yra ta forma tik neraso tu 15 proc GPM308T_1(1) situ duomenu nebuna itrauktu, kadangi neislaikyta 3metus, todel reikia paciam juos surasyti
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 11:52)
Jus man paaiskinkit, kaip atsidaryti parsisiusta deklaracija blush2.gif

Atsidarau instaliuota (instaliavau per setup.exe.) forma ABBYY atsidaro visiskai tuscias langas, spaudziu open, ikeliu preliminari deklaracija ir man sako, kad kad ne ta forma.

Gal ka praleidau? blush2.gif


ir man tas pats g.gif
Atsakyti
Ka manot ar tai negaletu buti klaida , snd jau yra pas mane preliminari deklaracija, ten parasyta kad moketina -288 , supratau kad as skolinga, bet nematau logikos , gavau minimuma ne daugiau ir dar uz mokslus susimokejau 2 200 ir dar likau skolinga valstybei , manau kad tai klaida , pernai uz moksla gavau, niekas kaip ir nesikeite dirbau toj pacioj darbovieteje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panele: 23 kovo 2010 - 14:00
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 13:56)
Kruopa, TAIP 33 langelis su teisingu atsakymu  biggrin.gif

Oi aciu 4u.gif jau viska susitvarkiau, svarbiausia, kad dar i pliusa viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 23, 13:57)
ir man tas pats  g.gif

Taigi persisiuskit forma GPM308
Atsakyti