Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

kvailas klausimas, bet norint susigrąžinti už gyvybės draudimą įmokų dalį, atgaunama 15 proc nuo įmokų? Ar mažiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 03 23, 13:28)
Paplokime, vaikučiai, o gal net ir sidabrinę žvaigždutę "dienos didvyris" įteikime...

(Dar nueikite į neįgalių vaikų mamų skyrelį ir pasigirkite, kad visi jūsų vaikai sveiki.)

huh.gif

QUOTE(pumpocka @ 2010 03 23, 13:29)
Na is visu seimos nariu yra tik man uzpildyta. Bet vistiek nieko nesuprantu verysad.gif  Virsuje kabo raudonas sauktukas. Uzvedus pele ant jo raso  tikrinti forma f7. Bet tai kur ja rasti?  g.gif

ar tikrai f7? GPM308 formoje nėra F priedo.
Galbūt jūs pildote gyventojo turto deklaraciją?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 13:32)

ar tikrai f7? GPM308 formoje nėra F priedo.
Galbūt jūs pildote gyventojo turto deklaraciją?


Tikrai. Dar karta tikrinaus. Pildau metine pajamu deklaracija. Esu vaiko prieziuros atostogose(tiksliau praeitais metais buvau),o dar ir busto paskola turiu,taip pat gyvybes draudimas(buvo). Kazakip sudetinga siais metais viskas. Daug langeliu apibrestu raudonai,o ten visur nuliai,arba is vis nieko neparasyta.
Nezinau ar tai svarbu,bet pardaviau masina neislaikius 3metus(bet jau kaip lnevaziuojancia)
Atsakyti
Sveikos,kaip ten su tom deklaracijom ,ziuriu pas mamos vyra,yra deklaracija bet grazintinos maketimos sumos neraso visai,tuscia,cia dar darayt i ta deklaracija reikia? gal galit atsakyt kaip kas,nes letas intervetas tai valanda uztrukciau kol tema permesciau
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 03 23, 13:37)

Nezinau ar tai svarbu,bet pardaviau masina neislaikius 3metus(bet jau kaip lnevaziuojancia)

zinau pernai mano masina buvo itraukta, ten reikejo surasyti uz kiek pirkai, pardavei ir kiek mokesciu sumokejai.
Atsakyti
[quote=Auges,2010 03 23, 15:30]
Tiesiog nespėjo sukelt.
Patikrinkit periodiškai, turėtų atsirast smile.gif

As irgi jau norejau klaust ar kam tai nebuvo
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2010 03 23, 13:38)
zinau pernai mano masina buvo itraukta, ten reikejo surasyti uz kiek pirkai, pardavei ir kiek mokesciu sumokejai.


Tai gal dar koki prieda reikia parsisiusti?
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 03 23, 13:40)
Tai gal dar koki prieda reikia parsisiusti?

ne, pernai sitam lape viska surasyti reikejo NE INDIVIDUALIOS VEIKLOS TURTO PARDAVIMO AR KITOKIO PERLEIDIMO NUOSAVYBĖN PAJAMOS (APMOKESTINAMOS TAIKANT 15 PROC. TARIFĄ) symet nezinau, gal keitesi kas, pazymose turetu buti itraukta, kad pardavet masina.
Atsakyti
Labukas visoms, 4u.gif
Gal kuri galetumet padet deklaruoti per el.bankininkyste,nes as cia apsoliutiskai nesigaudau... ax.gif
Laukiu i Az
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2010 03 23, 13:42)
ne, pernai sitam lape viska surasyti reikejo NE INDIVIDUALIOS VEIKLOS TURTO PARDAVIMO AR KITOKIO PERLEIDIMO NUOSAVYBĖN PAJAMOS (APMOKESTINAMOS TAIKANT 15 PROC. TARIFĄ) symet nezinau, gal keitesi kas, pazymose turetu buti itraukta, kad pardavet masina.

Tokio dalyko is vis nerandu verysad.gif
Atsakyti
Ka rasyti i laukeli 35A (Menesiu, kuriais zmogus nedirbo ir nebuvo draustas valstybes lesomis, skaicius).

Situacija tokia: moteris buvo vaiko aug atostogose, tada grizus i darba iskart gavo iseitine ir po to iskart i DB.

Tai kaip su tu menesiu skaiciais?? Kaip jie paskaiciuojami tada??? Dekoju! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 23 kovo 2010 - 13:58
Tai tipo nebegalima uz abi paskolas palukanu grazintis: ta prasme bustui ir jo renovacijai g.gif tipo turiu issirinkt viena g.gif
Atsakyti