Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 12:47)
Sveikos,

norejau pasiklausti vieno tokio dalyko. Ar grazins uz buto paskola pinigelius, jei 2009 m. mes pakeiteme paskolos sutarti is ltu i eurus. Klausimas iskilo todel, kad VMI PD irase tik sumoketa suma litais, o likusios sumos neikele. Bankas VMI pateike dvi sumas uz buto paskola. ar nebus taip, kad VMI tikrindama pateikta deklaracija manys, kad mokejau uz dvi skirtingas paskolas?

sveika, mums taip pat pateikė - į dvi dalis. kai taisiau preliminarią deklaraciją, sudėjau sumas.. nežinau, ar gerai padariau, nes tik viena suma buvo perkelta į preliminarią, o kita - ne. kai vedžiau atskirai (papildomai antrą eilutę su tais pačiais banko rekvizitais), man išmetė pranešimą, kad patikrinčiau, ar tikrai turiu 2 paskolas blink.gif todėl supliusavau.. bet abejoju, todėl neišsiunčiau dar deklaracijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 12:38)
AUGES, galėtum dirstelėti į mano perspėjimą
P5 laukelyje pasitikrinkite išskaičiuoto mokesčio sumą.
ir taip 2 eilutės...  g.gif  čia ėmiau preliminarią, joje buvo sukelti mokesčiai..
MB deklaracija.. ten be šansų buhalterijoj kažką sužinot....

ten DU ir mokesčiai pamėnesiui sudėlioti.. gal bandau vieną sumą įrašyt>?


O ten kartais ne iš Sodros duomenys įrašyti?
man meta tą pačią klaidą, tai kiek neša mano protelis, Sodra sugebėjo VMi pranešt apie motinystės pašalpą iš 2008 m. kažkurio mėnesio, kai pajamos buvo apmokestinamos 24 proc. kai buvo taikomas NPD fiksuotas. Pažiūrėk pažymoj prie deklaracijos tą eilutę. Iš pajamų atimk nurodytą NPD ir padaugink iš nurodyto procento.
Sumas galima rašyti pamenesiui arba viena metine suma - nesvarbu. Svarbu, kad skaičiai atitiktų.

QUOTE(NeringaJu @ 2010 03 23, 12:47)
Sveikos,

norejau pasiklausti vieno tokio dalyko. Ar grazins uz buto paskola pinigelius, jei 2009 m. mes pakeiteme paskolos sutarti is ltu i eurus. Klausimas iskilo todel, kad VMI PD irase tik sumoketa suma litais, o likusios sumos neikele. Bankas VMI pateike dvi sumas uz buto paskola. ar nebus taip, kad VMI tikrindama pateikta deklaracija manys, kad mokejau uz dvi skirtingas paskolas?


Pasiskambinkit 1882, ten konkrečiau viską pasakys, atidarę jūsų duomenis

QUOTE(simile @ 2010 03 23, 12:47)
Langeliuose P4surasytos didesnes sumos negul gavau.ar taip turi buti?
Ir kur reikia surasyti sumą už paskolos palukanas?(į kurį langelį?)
AČIŪ


P 4 langelyje įrašytos sumos - priskaičiuotos - neatėmus mokesčių. Jeigu jos dar didesnės, reiškia kažkas sumalė Š ir pranešė apie jūsų pajamas klaidingai.
Atsakyti
QUOTE(anastra @ 2010 03 23, 12:52)
Savo deklaracijoje bet kokių atvejų Jums reikės nurodyti PNPD už metus, tai yra 50 Lt x 12 mėn. = 600 Lt (ši suma įrašoma į MPNPD laukelį - deklaracijos pirmas lapas, 17 laukelis).

Šiame laukelyje turi būti nurodyta metinė suma, o ne faktiškai pritaikytas PNPD.


Klaidinat.
Jeigu vaikas gimė 2009,06, tada kiekvienam iš tėvų PNPD už tą vaiką priklauso 50*6=300
Bet, jeigu tėvai nori, kad PNPD būtų pritaikytas vienam iš tėvų, tada 100*6=600Lt
Atsakyti
SVEIKOS ,
Gal kas susiduret su tokia situacija 2008 esu su vaikuciu dekrete, ir visada savo vardu pasigrazindavau uz busta palukanas, nes nuo mano saskaitos nuskaiciuoja. nes seniau visokius kompus vyras savo vardu deklaruodavo. o siais metais tik bustas beliko. ar galiu as i vyro deklraracija suvesti busto palukanas,kad jis pasigrazintu o ne as. nes bustas abieju-bendrasavininkai. kazkada zinau kad buvo galima ar niekas nepasikeite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 23 kovo 2010 - 13:01
QUOTE(anastra @ 2010 03 23, 13:52)
Savo deklaracijoje bet kokių atvejų Jums reikės nurodyti PNPD už metus, tai yra 50 Lt x 12 mėn. = 600 Lt (ši suma įrašoma į MPNPD laukelį - deklaracijos pirmas lapas, 17 laukelis).

Šiame laukelyje turi būti nurodyta metinė suma, o ne faktiškai pritaikytas PNPD.


tai taip iseina kad ir as i 17 langeli turiu irasyt 600 lt ( 50 lt x 12 men.) ir mano dukrytes tevas 600 lt? o as viena negaliu susigrazinti viso PNPD, kuris priklause mums abiems (jo pajamos neisnesa, nes grazinasi uz busto palukanas)?

QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 13:59)
Klaidinat.
Jeigu vaikas gimė 2009,06, tada kiekvienam iš tėvų PNPD už tą vaiką priklauso 50*6=300
Bet, jeigu tėvai nori, kad PNPD būtų pritaikytas vienam iš tėvų, tada 100*6=600Lt



AUGES, ACIU as butent taip ir supratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medi: 23 kovo 2010 - 13:06
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 03 23, 13:00)
SVEIKOS ,
Gal kas susiduret su tokia situacija 2008 esu su vaikuciu dekrete, ir visada savo vardu pasigrazindavau uz busta palukanas, nes nuo mano saskaitos nuskaiciuoja. nes seniau visokius kompus vyras savo vardu deklaruodavo. o siais metais tik bustas beliko. ar galiu as i vyro deklraracija suvesti busto palukanas,kad jis pasigrazintu o ne as. nes bustas abieju-bendrasavininkai. kazkada zinau kad buvo galima ar niekas nepasikeite.



galima, o siap ir bunant dektreta galima susigrazinti man pernai ismokejo nors 2008 buvau dekterinese uz busto paskola 700lt atgavau
Atsakyti
QUOTE(medi @ 2010 03 23, 13:02)
tai taip iseina kad ir as i 17 langeli turiu irasyt 600 lt  ( 50 lt x 12 men.) ir mano dukrytes tevas 600 lt? o as viena negaliu susigrazinti viso PNPD, kuris priklause mums abiems (jo pajamos neisnesa, nes grazinasi uz busto palukanas)?

Jeigu vaikas gimė 2009,06 mėn tada PNPD priklauso ne už 12, o už 6 mėn.

O dėl PNPD ir lengvatos taikymo.
Jūs pabandykite "pažaist" su deklaracijomis.
PNPD paskirstykit abiems ir būsto paskolą abiems. Galbūt taip išeis daugiau susigrąžint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 23 kovo 2010 - 13:06
Auges, minejot, kad is Darbo birzos duomenys nera sukelti, jei stovejo 6 men darbo birzoj, ar reikai kazkur irasyti tas pajamas ar jos irasomos automatiskai kazkur?
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2010 03 23, 13:05)
Auges, minejot, kad is Darbo birzos duomenys nera sukelti, jei stovejo 6 men darbo birzoj, ar reikai kazkur irasyti tas pajamas ar jos irasomos automatiskai kazkur?

pajamos iš darbo biržos nedeklaruojamos
Atsakyti
Y kury langely reikia rasyti paskolos palukanu suma?
Atsakyti
Laba diena smile.gif

QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 19, 18:45)
bet as kazkodel negaliu idiegti sitos programos ABBYY eFormFiller 2.5 v6 savo kompiuteri.gal uztai kad Mozilla pas man g.gif



QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 10:11)
as irgi jau turiu, bet negaliu tos programos susiinstaliuot  doh.gif

Ir as nieko nesuprantu, pernai pati deklaravau namie ir ta programa puikiai veike, o dabar man neatidaro ne nieko, bandau instaliuoti is naujo vistiek neina, kame cia problemos. Gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 14:04)
Jeigu vaikas gimė 2009,06 mėn tada PNPD priklauso ne už 12, o už 6 mėn.

O dėl PNPD ir lengvatos taikymo.
Jūs pabandykite "pažaist" su deklaracijomis.
PNPD paskirstykit abiems ir būsto paskolą abiems. Galbūt taip išeis daugiau susigrąžint.



Bet mes nesusituoke, taip kad nors abu mokejom tas palukanas, bet grazintis gali tik jis (nes jis vienas eme busto paskola savo vardu)...
Atsakyti