Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Na kodėl tyčiojimasis? Juk galima patiems susirinkti duomenis ir susideklaruoti. Visai dar neseni tie laikai, kai jokių preliminarių deklaracijų VMI neduodavo, ir pildyt reikėjo viską susirinkus visas pažymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 03 18, 11:46)
Skambijau i VMI, sake preliminarios bus sios savaites pabaigoje arba kitos pradzioje  g.gif  Bandom laukti unsure.gif

ir as vakar skambinau tai ta pati sake tik idomu kiek tame tiesos g.gif
Atsakyti
Kai valstybė turi grąžinti permoką, tai norisi greičiau, kad būtų tie duomenys, bet kai pačiai reik susimokėt, tai schmoll.gif bet šiemet kažkaip tikrai stringa tas deklaravimas...
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 18, 11:26)
Na kodėl tyčiojimasis? Juk galima patiems susirinkti duomenis ir susideklaruoti. Visai dar neseni tie laikai, kai jokių preliminarių deklaracijų VMI neduodavo, ir pildyt reikėjo viską susirinkus visas pažymas biggrin.gif


Jeigu as nuo sausio men dekrete, t.y. Sodra mano darbdavys. Idomu kur galeciau pasiziureti kiek GPM sumoketa g.gif
Atsakyti
Sakykit merginos, koks yra skirtumas deklaruojant, kaip NPD didesnis ir mažesnis. Esmė tokia, man gali pakelt algą 200 Lt. NPD sumažėja 40 Lt. Taip atrodo nedaug, bet per metus 480Lt. Ar permoka man nuo to bus gražinama didesnė ar mažesnė. Nu doh.gif nesuprantu aš tos NPD esmės. Ar verta man, algą keltis.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 03 18, 12:07)
Jeigu as nuo sausio men dekrete, t.y. Sodra mano darbdavys. Idomu kur galeciau pasiziureti kiek GPM sumoketa g.gif

nuo sausio 2010 ar 09? jeigu 09 tai Sodroj ir galit paziureti, o jeigu nuo 2010 tai darboviete turi isduoti pazyma
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 18, 10:26)
Na kodėl tyčiojimasis? Juk galima patiems susirinkti duomenis ir susideklaruoti. Visai dar neseni tie laikai, kai jokių preliminarių deklaracijų VMI neduodavo, ir pildyt reikėjo viską susirinkus visas pažymas biggrin.gif


Kadangi viskas tobulėja, tai ir norisi taip gyventi, geriau, patogiau, komfortiškiau. Anksčiau ir vaikus vystė, ir prie žibalinės sėdėjo, bet dabar nemanau, kad norėtųsi grįžti ir tuos laikus... smile.gif

Atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Kiek mano zinios siekia,pirmadieni turetu pasirodyt preliminarios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2010 03 18, 12:17)
Sakykit merginos, koks yra skirtumas deklaruojant, kaip NPD didesnis ir mažesnis. Esmė tokia, man gali pakelt algą 200 Lt. NPD sumažėja 40 Lt. Taip atrodo nedaug, bet per metus 480Lt. Ar permoka man nuo to bus gražinama didesnė ar mažesnė. Nu  doh.gif  nesuprantu aš tos NPD esmės. Ar verta man, algą keltis.


O kodėl neskaičiuojat kad algą didesnę gausit biggrin.gif , kad daugiau mokesčių susimokėsit ir po to galėsit didesnę lengvatą prisitaikyt. Algos padidinimas visapusiškai yra gėris, ypač šiais laikais. 9na bent jau mano akimis žiūrint)


QUOTE(ewile @ 2010 03 18, 12:36)
nuo sausio 2010 ar 09? jeigu 09 tai Sodroj ir galit paziureti, o jeigu nuo 2010 tai darboviete turi isduoti pazyma


Bet sodros duomenyse reikia dar atsižvelgit kada buvo išmokėta 2009 m. išmoka, ir kaip buvo mokėtos dekretinės ar 2008 m. ar 2009 m. Pakankamai sunku susigaudyti ir gerai tą reikalą išmanančiam žmogui, yapč kai sodra apie to pačio laikotarpio duomenis, išduodama 3 skirtingas pažymas, nurodo 3 skirtingus skaičius

QUOTE(agurčikas @ 2010 03 18, 12:44)
Kadangi viskas tobulėja, tai ir norisi taip gyventi, geriau, patogiau, komfortiškiau. Anksčiau ir vaikus vystė, ir prie žibalinės sėdėjo, bet dabar nemanau, kad norėtųsi grįžti ir tuos laikus... smile.gif

Atsiprašau už  poster_offtopic.gif


Na taip, bet sedėjimas prie žibalinės lempos, ar vaiko vystymas buvo vienintelis galima variantas, kitokios alternatyvos neturėjo žmonės, o su deklaravimu tokia alternatyva yra: susirenki pažymas ir susideklaruoji rolleyes.gif

QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 18, 13:17)
Kiek mano zinios siekia,pirmadieni turetu pasirodyt preliminarios  smile.gif


Kol VMI oficialiai nepaskelbs, mes visi galim tik speliot, turbūt net ir pačios 1882 konsultantės. Turėjo pirmą kovo savaitę, po to kovo 8, po to trečios savaitės pradžioj, dabar jau per trečią kovo savaitę, va jau ir tik nuo kovo 22... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 18, 13:36)

Kol VMI oficialiai nepaskelbs, mes visi galim tik speliot, turbūt net ir pačios 1882 konsultantės. Turėjo pirmą kovo savaitę, po to kovo 8, po to trečios savaitės pradžioj, dabar jau per trečią kovo savaitę, va jau ir tik nuo kovo 22... sad.gif

Na as cia ziniu gavau is zmogaus kuris vln dirba vmi ax.gif ,aisku jei vel eilini kart kas nors nepasikeis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 18, 13:57)
Na as cia ziniu gavau is zmogaus kuris vln dirba vmi  ax.gif ,aisku jei vel eilini kart kas nors nepasikeis  doh.gif

b8t labai gerai, kad būtų bent pirmadienį smile.gif oi laukiam laukiam... cool.gif
Atsakyti
O kaip NPD skaiciuoti kai beveik kiekviena menesį gauni skirtigą pinigelių sumą?
Ir ar tie 97Lt įsiskaičiuoja?
Atsakyti