Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(ewile @ 2010 03 23, 11:55)
jeigu bankas nusiunte pazyma i VMI apie ismoketas palukanas uz busto paskola vyro vardu, ar galiu dali palukanu perrasyti pati i savo deklaracija, ar VMI prikibs, kad pazymoj buvo kitaip?


Galit, tik nurodykit vyro asmens kodą toje eilutėje kur įrašysite palūkanas.

QUOTE(mmeda @ 2010 03 23, 12:06)
Laba diena,

ir as apziurejau savo deklaracija ka tik... nelabai draugauju su skaiciukais, bet deklaracijas pildydavausi pati... taciau siu metu - nieko nesuprantu. Noriu paklausti: viena men (sausi) praeitais metais nedirbau - tai cia tipo grazina man 72 lt (bent taip supratau), nuo rugpjucio men netaikytas man NPD (nes isidarbinau papildomai dar antraeilese pareigose), ir man rodo, kad del to kad man netaikytas NPD ne vienoje darbovieteje, man bus grazinama tik 30 lt . Taip gali buti? zinau, kad  keitesi tie istatymai vis ne dienom o valandom, bet vis tiek... 30 lt tik uz 4 men?


72 lt turėsite sumokėti VMI.
NPD dydis priklauso nuo gautų pajamų dydžio. Jį formą skaičiuoja automatiškai
Papildyta:
QUOTE(dzeta @ 2010 03 23, 12:10)
Sveiki, turiu toki klausimuka, vyras nedirbo 9 men praitais metais, bet stovejo birzoj, tai kodel deklaracijoj 46 laukelyje -648  unsure.gif


35A laukelyje turi būti įrašytas mėnesių skaičius kai jis nebuvo apdraustas valstybės lėšomis, ir nemokėjo PSD įmokų.
Jeigu 3 mėn dirbo, o po to 9 stovėjo darbo biržoj, tada 35A laukelyje turi būti 0
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 13:12)
Galit, tik nurodykit vyro asmens kodą toje eilutėje kur įrašysite palūkanas.
72 lt turėsite sumokėti VMI.
NPD dydis priklauso nuo gautų pajamų dydžio. Jį formą skaičiuoja automatiškai
Papildyta:
35A laukelyje turi būti įrašytas mėnesių skaičius kai jis nebuvo apdraustas valstybės lėšomis, ir nemokėjo PSD įmokų.
Jeigu 3 mėn dirbo, o po to 9 stovėjo darbo biržoj, tada 35A laukelyje turi būti 0

jei stovejau darbo birzoj taip pat turesiu sumoketi 72 lt?
Atsakyti
o jeigu instaliavus viska, neatidaro, meta appropriate form is not found (GPM305 v.1 ). o gal nuorodas galit atsiust ir formas? aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 23, 12:06)
kaip paskaiciuoti papildoma MNPD uz vaikus  g.gif  blush2.gif


PNPD už pirmą vaiką 50 už pirmą vaiką, 100 už kiekvieną paskesnį, taikomas kiekvienam iš tėvų.
Dauginat iš mėnesių skaičiaus (kiek turėjot vaikų, neįskaičiuojant vaiko gimimo mėnesio) ir gaunat PNPD
Papildyta:
QUOTE(mmeda @ 2010 03 23, 12:13)
jei stovejau darbo birzoj taip pat turesiu sumoketi 72 lt?


ne

QUOTE(Olivetti @ 2010 03 23, 12:13)
o jeigu instaliavus viska, neatidaro, meta appropriate form is not found (GPM305 v.1 ). o gal nuorodas galit atsiust ir formas? aciu wink.gif

atsisiųskite GPM305 formos šabloną (zip failą iš vmi.lt puslapio), išarchyvuokite tam pačiam kataloge kur išsaugojot preliminarią
Atsakyti
Sveiki. Gal kas nors gali man paaiskinti, na, nieko negaliu siais metais suprasti. As visus 2009 metus buvau motinystes atostogose, bet mokausi universitete, ar as galiu grazinti bent kazkiek?
Nes nors kas menesi gaunu virs 3000 ismoka, bet pas mane rodo, kad as skoloj 3253 , si suma yra tokia pat kaip nurodyta uz PSDI (privalomo sveikatos draudimo imoka), kuria kaip suprantu uz mane sumokejo Sodra. Ka tai reiskia?
Ir kaip siu atveju apskaiciuoti MPNPD...
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 12:15)
PNPD už pirmą vaiką 50 už pirmą vaiką, 100 už kiekvieną paskesnį, taikomas kiekvienam iš tėvų.
Dauginat iš mėnesių skaičiaus (kiek turėjot vaikų, neįskaičiuojant vaiko gimimo mėnesio) ir gaunat PNPD

Taip išeina, kad santuokoj auginant vieną vaiką MPNPD bus 50Lt*12mėn = 600 Lt ?
Ir būtent tie 600 Lt turi būt įrašyti į 17 deklaracijos laukelį?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2010 03 23, 11:18)
ar jungiantis per el.bank. reikia dar sudarineti eds sutarty? ir dar klausimas kaip ir kur pritaikyti vyro pnpd  nes jis metus nedirbo

ar atsakys kas nors ???
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2010 03 23, 12:16)
Sveiki. Gal kas nors gali man paaiskinti, na, nieko negaliu siais metais suprasti. As visus 2009 metus buvau motinystes atostogose, bet mokausi universitete, ar as galiu grazinti bent kazkiek?
Nes nors kas menesi gaunu virs 3000 ismoka, bet pas mane rodo, kad as skoloj 3253 , si suma yra tokia pat kaip nurodyta uz PSDI (privalomo sveikatos draudimo imoka), kuria kaip suprantu uz mane sumokejo Sodra. Ka tai reiskia?
Ir kaip siu atveju apskaiciuoti MPNPD...

Lengvatą prisitaikyti galite.
o dėl skolos kažkas netaip. Patikrinkit kaip užpildtyta deklaracija.
PNPD skaičiuojamas taip pat kaip ir visais kitais atvejais. (praeitam puslapyje rašiau kaip apskaičiuot) NPD skaičiuojamas formoje automatiškai.

QUOTE(G.Jurgita @ 2010 03 23, 12:18)
Taip išeina, kad santuokoj auginant vieną vaiką MPNPD bus 50Lt*12mėn = 600 Lt ?
Ir būtent tie 600 Lt turi būt įrašyti į 17 deklaracijos laukelį?

Ačiū.

Taip

QUOTE(juskirena @ 2010 03 23, 12:20)
ar atsakys kas nors ???


Taip reikia sudarinėti sutartį - paspausti reikiamoj vietoj Sutinku.
PNPD įrašomas į 17 laukelį
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 13:15)
PNPD už pirmą vaiką 50 už pirmą vaiką, 100 už kiekvieną paskesnį, taikomas kiekvienam iš tėvų.
Dauginat iš mėnesių skaičiaus (kiek turėjot vaikų, neįskaičiuojant vaiko gimimo mėnesio) ir gaunat PNPD

tai jei yra du vaikai tai bus po 150 Lt kiekvienam is tevu g.gif blush2.gif
o kaip jei vaikai auginami ne santuokoje? g.gif blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 23, 12:25)
tai jei yra du vaikai tai bus po 150 Lt kiekvienam is tevu  g.gif  blush2.gif
o kaip jei vaikai auginami ne santuokoje?  g.gif  blush2.gif
aciu  4u.gif


Dauginat iš 2
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 03 23, 12:18)
Taip išeina, kad santuokoj auginant vieną vaiką MPNPD bus 50Lt*12mėn = 600 Lt ?
Ir būtent tie 600 Lt turi būt įrašyti į 17 deklaracijos laukelį?

Ačiū.



kaskas aiskeja


O jei tetis du menesius nedirbo ir nebuvo registruotas DB manai dasideda 100 lt? o uz darbo birzoje stoveta laika irgi mamai galima pliusuoti?
Atsakyti
vyro pazymoj parasyta kad faktiskai pritaikytas pnpd yra 250, tai kur dar 350 jei auginam vaika? beje, 35a raso kad 2 men jis nebuvo draustas, bet gi birzoj buvo tai nesuprantu g.gif makalyne... help me smile.gif ir vat del to p8 neaisku man
Atsakyti