Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 11:42)
to reikejo 2008... o 2009 NPD priklauso nuo gautu pajamu, jei tik tokie duomenis, turetum susigrazint vvisa sumoketa GPM t.y. 331 Lt.
Papildyta:

Taip. (NPD paskaiciuoja pati sistema, o mums reikia irasyti i 15 langeli, už vaikus priklausanti metini NPD)

aciu 4u.gif, jus norejot pasakyti i 17 laukeli turbut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewile: 23 kovo 2010 - 11:45
is sodros as 2009 gavau 471,33 menesine ismoka ar gerai apskaiciavau kad pritaikytas NPD man yra 470lt, pritaikytas PNPD 50 lt?
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 11:42)
to reikejo 2008... o 2009 NPD priklauso nuo gautu pajamu, jei tik tokie duomenis, turetum susigrazint vvisa sumoketa GPM t.y. 331 Lt.
Papildyta:

Taip. (NPD paskaiciuoja pati sistema, o mums reikia irasyti i 15 langeli, už vaikus priklausanti metini NPD)


15 yra NPD,o 17 yra PNPD t.y. už vaikus priklausantis papildomas neapmokestinamas pajamų dydis
Atsakyti
QUOTE(dovacka @ 2010 03 23, 11:46)
15 yra NPD,o 17 yra PNPD t.y. už vaikus priklausantis papildomas neapmokestinamas pajamų dydis

Taip taip...sukeiciau vietomis..... doh.gif
Atsakyti

QUOTE(uogyte3 @ 2010 03 23, 11:35)
Pasiziurejau as savo deklaracija, tai supratau, kad reikia pradeti paciai pazymas rinkti ir skaiciuotis. Nes deklaracijoje neatitinka duomenis, kuriuos sodra turejo pateikti VMI.
Taip kad klaidu jie nesugebejo istaisyti. Ir yra panasumo, kad tos, kurios buvo vaiko prieziuros atostogose tures kelis simtus moketi VMI.
Einu ziurinetis toliau. Bet juokas ima pagal preliminare deklaracija, tai as tureciau gauti is VMI kelis litus, bet tikrai bus atvirksciai.
Ech...


Pabandykit atsisiųsti naujesnę formos šablono versiją.
Ten pataisyta ta "klaida" dėl motinystės pašalpų. Nuo jų PSD mokėt nereikės.
Atsakyti
jeigu bankas nusiunte pazyma i VMI apie ismoketas palukanas uz busto paskola vyro vardu, ar galiu dali palukanu perrasyti pati i savo deklaracija, ar VMI prikibs, kad pazymoj buvo kitaip?
Atsakyti
jei taikytino MNPD suma yra mažesnė už faktiškai pritaikyta NPD, ar nereikia deklaracijoje įrašyti tos faktiškai pritaikytos sumos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliutek @ 2010 03 23, 11:56)
jei taikytino MNPD suma yra mažesnė už faktiškai pritaikyta NPD, ar nereikia deklaracijoje įrašyti tos faktiškai pritaikytos sumos? 4u.gif

Reikia rašyti, toks koks turi būti pritaikytas pagal metinę sumą, o ne koks realiai buvo pritaikytas.
Atsakyti
gavom ir mes jau preliminarias... tik nesuprantu nejau jos jau visiskai yra uzpildytos? kazkaip net nzn ka reik pildyt... kalbu db apie vyro... ar reik irasyt ka i p8?
Atsakyti
kaip paskaiciuoti papildoma MNPD uz vaikus g.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,

ir as apziurejau savo deklaracija ka tik... nelabai draugauju su skaiciukais, bet deklaracijas pildydavausi pati... taciau siu metu - nieko nesuprantu. Noriu paklausti: viena men (sausi) praeitais metais nedirbau - tai cia tipo grazina man 72 lt (bent taip supratau), nuo rugpjucio men netaikytas man NPD (nes isidarbinau papildomai dar antraeilese pareigose), ir man rodo, kad del to kad man netaikytas NPD ne vienoje darbovieteje, man bus grazinama tik 30 lt . Taip gali buti? zinau, kad keitesi tie istatymai vis ne dienom o valandom, bet vis tiek... 30 lt tik uz 4 men?
Atsakyti
Sveiki, turiu toki klausimuka, vyras nedirbo 9 men praitais metais, bet stovejo birzoj, tai kodel deklaracijoj 46 laukelyje -648 unsure.gif
Atsakyti