Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

JAU turiu ir savo ir MB.
assa.gif

33 langely atsakymas?

Taikytino MPNPD +vaikas - 6240?
Atsakyti
QUOTE(ramaskeeele @ 2010 03 23, 09:58)
panos,pas mane irgi atsirado,bet raso kad tretieji asmenys nepatieke duomenu...tai ka ,darbdavys nepateike duomenu apie mane? ohmy.gif ka daryt?




Pas mane tas pats,parasyta pazymoj,kad nera duomenu. g.gif
Atsakyti
Sveikos, parsisiunciau preliminaria deklaracija, bet yra tik GPM308P ir GPM308L priedai. Man dar reikalingas preidas GPM308T. Gal kas zinote, man palaukti dar keleta dienu, gal bus pakoreguota, ar paciai parsitraukti is VMI pilna tuscia forma ir ja uzsipildyti. Dar preliminarioje deklaracijoje nera ikelti duomenys apie sumoketas busto paskolos palukanas. Nurodytos tik draudimo islaidos. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2010 03 23, 11:09)
Buciau labai dekinga jei paaiskintumete kaip tai padaryti smile.gif

Atsitok su pelyte ant pirmojo deklaracijos lapo (ten kur pereini i kitus puslapius) ir paspausk su desiniu peles klavisu, atsiras laukelis įterpti prieda.....
Atsakyti
O kodėl dega perspėjimas "pasitikrinkite PMPD dydį? kaip jį "užgesint"?
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 07:57)
o kaip su NDP?

Faktiškai pritaikytas NPD 3067
Atsakyti
Mergaites, kas gali pasakuti, ar teisingai skaiciuju NPD:
pagal formule MNPD=5640-0,2x(Metinės apmokestinamos pajamos-9600)man iseina neigiamas skaicius
bet turiu 2 vaiku, antras gime 2009 06, tai uz juos man priklauso per 2009 metus 1000lt MNPD? ir i 17 langeli takytino MPNPD man ir reikia uzrasyti 1000lt?
Atsakyti
nu zodziu EDS nieko nesuprantu, va jai... visdelto teksvaziuoti i VMI... uz 2009 matus man dar nera
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 03 23, 11:09)
JAU turiu ir savo ir MB.
assa.gif

33 langely atsakymas?

Taikytino MPNPD +vaikas - 6240?

33 atsakymas. Taikytinas MPNPD tik uz vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 23 kovo 2010 - 11:16
Sveikos. 2002 metais baigiau Vilniaus kolegija. Gautas aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas.
Dabar baigiu išlyginamas studijas, bus bakalauro diplomas.
Ar galiu už 2009 grąžinti pinigėlius. Nesuprantu, ka rašo VMI "Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2009 metų neleidžiama atskaityti iš gyventojo apmokestinamųjų pajamų sumas, sumokėtas už profesinį mokymą ar studijas tuo atveju, jei juos baigus įgyjamas ne pirmas atitinkamas aukštasis išsilavinimas ir (ar) suteikiama ne pirma atitinkama kvalifikacija (taip pat ne pirmos doktorantūros ir ne pirmos meno aspirantūros studijos)".
Šiaip pirmas išsilavinimas aukštasis neuniversitetinis, nesuprantu.
Atsakyti
o kaip jus merginos deklaruojat on-linear parsisiunciat ir tada pildot?
nes as tai visiskai nesuprantu nieko.
Atsakyti
QUOTE(ewile @ 2010 03 23, 11:11)
bet turiu 2 vaiku, antras gime 2009 08, tai uz juos man priklauso per 2009 metus 1000lt MNPD? ir i 17 langeli takytino MPNPD man ir reikia uzrasyti 1000lt?

Taip.
Atsakyti