Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Jau turiu ilgai laukta daklaracija assa.gif Gal kas zinote mergaites, ar galiu suma susigrazinti ne i savo saskaita, o nurodyti draugo saskaita ar mamos ? Buciau dekinga uz pagelbejima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonios Fane: 23 kovo 2010 - 11:00
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 03 23, 10:59)
Jau turiu ilgai laukta daklaracija assa.gif Gal aks zintoe mergaites, ar galiu suma susigrazinti ne i savo saskaita, o nurodyti draugo saskaita ar mamos ? Buciau dekinga uz pagelbejima ax.gif

tik i savo.
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 03 23, 12:11)
as irgi jau turiu, bet negaliu tos programos susiinstaliuot  doh.gif

as taip pat tai prasiau pagalbos vienos forumetes
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 10:59)
hm... bet jei dirbo pagal darbo sutarti, tai PSD mokamas nuo pajamų sumos., siuo atveju suma butu daug didesne.....


Bet rašė,kad vyras balandį nedirbo,tai gal čia už tą balandį ir paskaičiavo?
Atsakyti
sveikos smile.gif as paziurejau deklaracija ir yra 2009 m.bet nera duomenu pateikta kiek galiu susigrazinti ir isvis jokiu skaiciu,taip pat ir pas mano vyra.nesuprantu kodel taip yra?o rodyt tai rodo pajamu mokesciu deklaracija 2009m. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 11:50)

Tai ce senoje deklaracijoje taip budavo o dabar naujoje?
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2010 03 23, 11:03)
Tai ce senoje deklaracijoje taip budavo o dabar naujoje?

lygiai tas pats
Atsakyti
jau perskaiciau kad daugumai tas pats kaip ir pas mane. g.gif galetu greiciau parasyt tas sumeles.
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 12:04)
lygiai tas pats

nu kad ne, pas mane net gi nera to lapo mazinancios islidos, ar ce su mano deklaracija kazkas blogai doh.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip su pajamų deklaravimu Norvegijoje dirbančiam asmeniui? Ar reikia deklaruoti, nes Norvegijoje jam atsiuntė pažymą apie uždirbtas pajams.
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2010 03 23, 11:06)
nu kad ne, pas mane net gi nera to lapo mazinancios islidos, ar ce su mano deklaracija kazkas blogai doh.gif

Įterpk priedą L
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 23, 12:07)
Įterpk priedą L

Buciau labai dekinga jei paaiskintumete kaip tai padaryti smile.gif
Atsakyti