Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

Man raso, kad treti asm. nepateike duomenu. Ar reiktu imtis kazkokiu veksmu ar sedeti ir laukti?
Atsakyti
gal galit padet 4u.gif
jei pernai dirbau 3 men ar galiu vyrui perrasyt npd uz vaika ir kaip tai padaryt ar reikia kokius mano duomenis kur nors rasyt?
ar geriau nerasyt vyrui nes paciai neisesis paskui susigrazint
preliminari yra tik vyrui
aciu ax.gif
Atsakyti
pazymos yra, bet tuscios, aceit nepateikti duomenys, paskambinau 1882, tai sake nepergyvent, nespeja ju sukelt, poros dienu begyje ikels.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 11:08)
Jau geriau nebūtų  doh.gif 
Šiandien laukia manęs ilgas maratonas aiškinimosi su Sodra, ką jie ten privėlė... Siūlau nepasitikėt aklai Sodros duomenimis ir pasitikrinti ar tikrai tiek gavot, kiek jie deklaruoja
galbūt dar nespėjo sukelt.
O tretieji asmenys - tai yra visi kiti išskyrus jūs ir VMI, t.y. tie, kas mokėjo jums pinigus
Sodra
Bet ji pateikė, tik dar matyt į jūsų deklaraciją nepakliuvo


pas mane tas pats, prirase tokiu sumu, kuriu isvis nesu niekad gavusi, eisiu i sodra aiskintis
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 23, 10:18)
Ziurekit gal kuri galesit atsakyti. MB alga 2009 buvo 4400.05 Lt, balandzio menesi nedirbo, uz gyvybes draudima sumokejes 950 Lt. MNPD 5640 Lt. tai kodel dar jis turi sumoketi valstybei 72 Lt jei ir taip ne visas MNPD buvo pritaikytas ir uz gyvybes draudima turetu kazka grazint dar, o cia jis turi sumoket?  g.gif

o kiek sumoketa GPM?
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 23, 10:37)
pas mane tas pats, prirase tokiu sumu, kuriu isvis nesu niekad gavusi, eisiu i sodra aiskintis


Matyt daug kam taip doh.gif , nes telefonas Sodros užsikimšęs, prisiskambint neįmanoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 23 kovo 2010 - 10:46
QUOTE(durke @ 2010 03 23, 10:20)
Gal kas galit pasakyti i kuri langeli reikia rasyti kokia suma buvo sumoketa uz kompa nes ji kazkodel neperkelta

priedo L2
Atsakyti
prisijungiau ir as uz 2009 man dar ner... ir darr klausimas uz 2008 paziurejau deklracija rodo iskaiciuota suma 331, per metus pajamos 4115,42. tai kiek galiu susigrazinti?
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2010 03 23, 12:25)
gal galit padet 4u.gif
jei pernai dirbau 3 men ar galiu vyrui perrasyt npd uz vaika ir kaip tai padaryt ar reikia kokius mano duomenis kur nors rasyt?
ar geriau nerasyt vyrui nes paciai neisesis paskui susigrazint
preliminari yra tik vyrui
aciu ax.gif


ir dar vienas klausimelis blush2.gif
jei duomenys yra tik vieno is sutuoktiniu ar galima paskolos palukanas padalint pusiau ir deklaruot vienam o paskui po kiek laiko kitam ar reikia abiem kartu deklaruot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judituxe @ 2010 03 23, 10:52)
prisijungiau ir as uz 2009 man dar ner... ir darr klausimas uz 2008 paziurejau deklracija rodo iskaiciuota suma 331, per metus pajamos 4115,42. tai kiek galiu susigrazinti?

o kaip su NDP?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 23 kovo 2010 - 10:58
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 23, 10:18)
Ziurekit gal kuri galesit atsakyti. MB alga 2009 buvo 4400.05 Lt, balandzio menesi nedirbo, uz gyvybes draudima sumokejes 950 Lt. MNPD 5640 Lt. tai kodel dar jis turi sumoketi valstybei 72 Lt jei ir taip ne visas MNPD buvo pritaikytas ir uz gyvybes draudima turetu kazka grazint dar, o cia jis turi sumoket?  g.gif


Bijau suklysti,bet ar čia ne tas variantas,kai nedirbus tenka susimokėti PSD nuo min,atlyginimo,kuris ir yra 72 lt. mėnesiui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovacka @ 2010 03 23, 10:57)
Bijau suklysti,bet ar čia ne tas variantas,kai nedirbus tenka susimokėti PSD nuo min,atlyginimo,kuris ir yra 72 lt. mėnesiui. g.gif

hm... bet jei dirbo pagal darbo sutarti, tai PSD mokamas nuo pajamų sumos., siuo atveju suma butu daug didesne.....
Atsakyti