Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

QUOTE(murka2008 @ 2010 03 23, 10:06)
Idomu, jei as esuvaiko prieziuros atostogose, kokie asmenys nepateike apie mane duomenu  g.gif  smile.gif

man irgi ta pati raso,kad tretieji asmenis nepateike duomenu apie mane.Jauciu teks vaziuot i vmi
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 09:55)


Jau geriau nebūtų doh.gif
Šiandien laukia manęs ilgas maratonas aiškinimosi su Sodra, ką jie ten privėlė... Siūlau nepasitikėt aklai Sodros duomenimis ir pasitikrinti ar tikrai tiek gavot, kiek jie deklaruoja


QUOTE(ramaskeeele @ 2010 03 23, 09:58)
panos,pas mane irgi atsirado,bet raso kad tretieji asmenys nepatieke duomenu...tai ka ,darbdavys nepateike duomenu apie mane? ohmy.gif ka daryt?


galbūt dar nespėjo sukelt.
O tretieji asmenys - tai yra visi kiti išskyrus jūs ir VMI, t.y. tie, kas mokėjo jums pinigus


QUOTE(murka2008 @ 2010 03 23, 10:06)
Idomu, jei as esuvaiko prieziuros atostogose, kokie asmenys nepateike apie mane duomenu  g.gif  smile.gif

Sodra
Bet ji pateikė, tik dar matyt į jūsų deklaraciją nepakliuvo
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 23, 10:07)
man irgi ta pati raso,kad tretieji asmenis nepateike duomenu apie mane.Jauciu teks vaziuot i vmi

Pas mane ta pati situacija, radau tik pas vyra deklaracija, tik nezinau i kuri langeli ziuret, kad suzinociau kiek priklauso pinigeliu susigrazint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 23, 11:07)
man irgi ta pati raso,kad tretieji asmenis nepateike duomenu apie mane.Jauciu teks vaziuot i vmi

ir ten jau bus pateikta pas juos?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
o aš noriu paklausti. 2009 pab. bankrutavo įmonė, kurioje dirbau iki motinystės atostogų. Sodra toliau man moka išmokas. Bet ar aš vadinuos bedarbe, ir negalėsiu deklaruoti? Ar vis tiek galėsiu susigrąžinti? blush2.gif nes rašo, kad tretieji asmenys nepateikė apie mane duomenų. Kažkaip keista, gi už būsto paskolą vyrui pateikė, o man, kaip bendraskolei, nieko nėra.. doh.gif
ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Pas mus yra duomenys tik iš draudimo, iš darbovietės - dar nėra, nors seniausiai pateikta visa info vmi...
Atsakyti
Pleliminariri yra tik kazkodel nerodo grazintinos sumos
kazkodel uz kompa imokos neperkeltos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo durke: 23 kovo 2010 - 10:13
as irgi jau turiu, bet negaliu tos programos susiinstaliuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 23, 10:08)
Jau geriau nebūtų  doh.gif 
Šiandien laukia manęs ilgas maratonas aiškinimosi su Sodra, ką jie ten privėlė... Siūlau nepasitikėt aklai Sodros duomenimis ir pasitikrinti ar tikrai tiek gavot, kiek jie deklaruoja
galbūt dar nespėjo sukelt.
O tretieji asmenys - tai yra visi kiti išskyrus jūs ir VMI, t.y. tie, kas mokėjo jums pinigus
Sodra
Bet ji pateikė, tik dar matyt į jūsų deklaraciją nepakliuvo


dar norejau paklaust man uz 2007 2008 2006 buvo paskaiciuota pinigu,maciau per interneta o dbr jau nerodo raso kad nieko nera,kaip suprast????Ar as nieko negausiu??Nes deklaravau VMI tai uz 3metus paskaiciavo 394Lt
Atsakyti
Pries 10 min.nieko nebuvo,o dabar ka tik radau 2009-us metus. Juos atsidariusi radau :
"Tretieji asmenys Valstybinei mokesčių inspekcijai nepateikė duomenų apie Jūsų pajamas, pajamų mokestį ir (ar) išlaidas."Cia pazymose.

O ten,kur preliminarios deklaracijos teparasyta,kad "Metiniam pajamų deklaravimui už 2009 metus".


Gal jiems ten perkaito smegenys? Darboviete jau sausio pabaigoje pateike deklaracija,kuri be jokiu problemu buvo priimta etc. Sodra galejo nepateikti?
Kazko puslapis strigdamas si karta krovesi.Gal nesumete dar duomenu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nykstuke 7: 23 kovo 2010 - 10:23
Ziurekit gal kuri galesit atsakyti. MB alga 2009 buvo 4400.05 Lt, balandzio menesi nedirbo, uz gyvybes draudima sumokejes 950 Lt. MNPD 5640 Lt. tai kodel dar jis turi sumoketi valstybei 72 Lt jei ir taip ne visas MNPD buvo pritaikytas ir uz gyvybes draudima turetu kazka grazint dar, o cia jis turi sumoket? g.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyti i kuri langeli reikia rasyti kokia suma buvo sumoketa uz kompa nes ji kazkodel neperkelta
Atsakyti