Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

http://www.delfi.lt/...m.d?id=30285457

ar bent kas nors rado? biggrin.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...m.d?id=30285457
Atsakyti
Kazi, ar cia mano kompas kaltas, noriu susiinstaliuot ta ABBY programa, tai lietuviskai neleidzia...
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 23, 09:42)
Kazi, ar cia mano kompas kaltas, noriu susiinstaliuot ta ABBY programa, tai lietuviskai neleidzia...


Pas mane ta pati problema nekaip negaliu pajungt tos programos
Atsakyti
panos,pas mane irgi atsirado,bet raso kad tretieji asmenys nepatieke duomenu...tai ka ,darbdavys nepateike duomenu apie mane? ohmy.gif ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(ramaskeeele @ 2010 03 23, 09:58)
panos,pas mane irgi atsirado,bet raso kad tretieji asmenys nepatieke duomenu...tai ka ,darbdavys nepateike duomenu apie mane? ohmy.gif ka daryt?




+ taspats
Atsakyti
QUOTE(ramaskeeele @ 2010 03 23, 09:58)
panos,pas mane irgi atsirado,bet raso kad tretieji asmenys nepatieke duomenu...tai ka ,darbdavys nepateike duomenu apie mane? ohmy.gif ka daryt?

mum su vyru tas pats... g.gif
Atsakyti
Mergaites, kurioj vietoj ziuret kiek turi sugrazint valstybe g.gif Turiu omeny langeli.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 23, 09:58)
Pas mane ta pati problema nekaip negaliu pajungt tos programos

lietuviskai ne visada leidzia kazkaip ten (nesu zinove biggrin.gif ) angliskai irgi nera gi sunku 4u.gif
Atsakyti
na ka pas mane kompas kimba tad negaliu paziureti... tai ryt teks vaziuoti i VMI. ar bereikes dabar pazimu norint deklaruoti?
Atsakyti
1 Klausimelis kompa pirkom 2008 metais , lizinga baigeme moketi 2009 12 men , 2008 kaska susigrazinau o kaip uz sumoketas sumas 2009?
2 Kelis menesius vyras buvo bedarbis ir jam jokio NPD netaike tai gal uz tuos menesius galiu as pasiskaiciuoti? g.gif jis nebuvo issiregistraves DB o ir registruotiem kazi ar skaiciuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 23 kovo 2010 - 10:07
Idomu, jei as esuvaiko prieziuros atostogose, kokie asmenys nepateike apie mane duomenu g.gif smile.gif
Atsakyti